29 Nisan , 2024, 13:44:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Marieee sevindim adet olmana o incir kürünü adetinin kaçıncı günü yapıyorsun ve kaç gün sürüyor yazarsan sevinirim canım
dualarımızı eksik etmeyelim birbirimizden inşallah bizde muradımıza ereceğiz inanıyorum ben  :amin:opucuk
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Bir bayan yazmisti cok etkilenmistim Tr deki 10 yillik kuaforum a28 sahibi Ali beyin salon musterisi bir bayanin konusmasina kulak verince aptal Ada dedim icimden 3 ay once cogul uumurtanin neden olustugunu simdi anladinmi
kuru biraktin klomifen denen hormon ilaclarinin elinde oyuncak ettin kendini

Baslikta soz ettigim kadinin yaxisini buldum aynen kopyalayip yapistiriyorum kadin nadil uygulandigini anlatiyor zaten
bu kadinin tarifiydi benim yaptigim

40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

Merhaba Arkadaşlar,Ben 40 yaşındayım,7 yıldır çocuk için çabalayıp duruyorum,2 kez kimyasal gebelik oluştu ama bir türlü gebe kalamadım,şimdi netice ne olur bilmem ama ''HAMİLEYİM''.Öncelikle dualara çok yoğunlaştığımı söyleyebilirim,sürekli hacet dualar yaptım,2 ay üst üste incir ve havuç kürü uyguladım,benim adetlerimin döngüsü çok uzundur,35-40-45 günde bir olurum,ilk uyguladığım ay 32.gün adet oldum,devam ettim zaten bu kür 2 ay, 21 veya 25 gün olarak uygulanacak bir kür. 2.ay adet olmadım,hıh dedim bununda faydası olmadı,zaten hep geç adet olduğum için bekledim,göğüslerim biraz şişti ve dokununca ağrı oluyordu, bende 45.gün test yaptım,inanılmaz hızlı bir şekilde kıpkırmızı çift çizgileri gördüm,yinede inanmakta zorluk çektim,dedim şimdi doktora gidipte bişey çıkmazsa yine kahrolurum.1 hafta sonra yani bugün dokotra gittim,doktor kan testi istemedi direk ultrasonla baktı ve keseyi gördü,tabi bebek henüz yok içinde,5 veya 6 haftalık dedi,tahlil felan verdi ve 15 gün sonra gel o zaman kadar eğer bir aksilik olmazsa bebeği görürüz dedi,tabi ben 40 yaşındayım riskim çok fazla biliyorum,ama inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Sonuç ne olur bilmem ama benim gibi adet döngüsü 30 ve 35 günün üstündeki,çocuk isteyen arkadaşlarım,ve tabi çatlama sorunuda yaşıyorlarsa bu kürü mutlaka yapsınlar,ben faydasını gördüysem birçok insanda görecektir diye düşünüyorum.

Zen bazi kadinlar adetliykende yumurtlar ve gebe kalir bende onlardan biriyim
adetimin son gunu ovulasyon testim pozitifti dra sordum kanamanin cok az oldugu son gunumde akintim var yumurtladigimi bazi kadinlarin adetindede yumurtlayabilcegini soyledi
bu detaya dikkat edelim
Yani su demek oluyor bu adrtliykende baslayabilirsin icmeye ya hic bi zarari yok irganik vitamin iste okadar bi drfacik dene ne kaybedersin
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

eea2005

mariee ben anlattığın bu kürü ilk kez duyuyorum. ama dediğin gibi denemekten zarar gelmez. günde 1 kez mi içiliyor sabah akşam farkeder mi acaba? bazı kürler için gece yatmadan önce ya da sabah aç karnına için falan diyorlar ya. ben bu ay klomeni bıraktım 24ünü bekliyorum adet olmak için... şubat tatilinde şehir dışında olacağım gelince mutlaka bende deneyeceğim bu kürü... :amin: :amin: :amin:

zen_s

Ada ben deniycem canım hiç birşey kaybetmeyiz tabiki ne olacak meyve sonuçta benim yumurtlama sorunum var ondan denemek isyiuorum sen nasıl yaptın canım sabah akşammı içiyordun yoksa günde bir keremi  ???
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

19 Ocak , 2014, 20:16:15 #2614 Son düzenlenme: 19 Ocak , 2014, 20:22:12 Mariee
Sevgili eea2005 hemen bir aktara git civan percemi al 2 bardak icme suyunu kaynat ocaktan al
1 tatli kasigi civan percemini suyun icinde 10 dk beklet suzgecten gecir suyunu ic aksam
sabah adetin sakir sakir gelicek rahatliycaksin

Adet geldikten sosonraki asamaya gelelim havuclu incir kurunu uygula 2 su ba4dagi cikiyor yapilan tarifte
bir  bardagini aksam yemekten bi saat sonra falan tv izlerkenki saatlerde iciyorum rahatlatiyor
d8ger kalanida kagini kapali tencerenin sonraki aksam hafif kaybat 3 dk cek ocaktan suzgecten gecir suyunu ic

bu kür senin gelismemis yumyrtaliklarini gelistiriyor ama en iyi ozelligi catlatma ignesi ne gerek kalmadan catlatiyor yumurtalarini
Benim 3 tanesi catlamisti 3 ay once salak gibi gittim klomen kullandim artik forumlarda yazilanlarida cok aldanarak uygulamiyoruum
iyice arastiriyorum bu kür  hic zararsiz organik gunluk normal hayattada yemiyormuyuz inciri havucu suyunu icsek ne kay ederiz dedim yaptim bu kadar yumurta ya can kurban demisti dr cat ignesi yapti yumurtalar 1 gunde dususe gecti ben incir kuru ne devam etseydim catliycakti onlar adim gibi biliyorum

2  aydir klomen kullandim mahvetti beni allah askina her dr un dedigine kanmayin simdiki doktoruma pazar gunu telegon bile acip dertlesebiliyorum naapariz ne ederiz bu hafta onlari konusuyoruz adetin bitsin 4ahim tupleri icin film cekelim esinin sperm sayilarina bakalim sorun yoksa o zaman dogal yoldan yumurtalari takibe alalim ama ben klomene cok karsiyiim ilk etapta hemen klomen yaziyolar kadinin hormonuyla oynuyolar cok yanlis testtleri gormeden dedi
yapin bu küru hepimiz yappalimmmmmmm
ZEN BUNU YAZARKEN TOPIGE GELDI MESAJIN KUZUM SIMFI GORFUM EVET AKSAMLARI IC
OZELLIKLE SEN IC YUMURTA KAC TANE OLUSUYOR GORURSUN O KLOMEN 35 YAS USTU KADINLSRDA HORMON DENGESINI ALT UST EDIYOR

asya81

Kur mur bilmem ama yumurtayı en iyi geliştiren tarçın bal çörekotu birde bele yapıştırdınmı yakıyı allah izin verirse olur

Mariee

19 Ocak , 2014, 21:05:59 #2616 Son düzenlenme: 19 Ocak , 2014, 21:27:06 Mariee
Sizin oldu galiba !!! Olmusda sipanin resmini gordum Allah anali babali buyutsun
tecrubeyle sabitlediginiz bir seyler varsa soyleyinde bizde ogrenelim asya hanimmmmmm

zen_s

ada teşekkürler  :opucuk: yapıcam bu kürü yarın başlıyım bana lazım benim yumurtalar çok tembelll   :violent1: :violent1:

eea2005

günaydın kızlar,  :hello2:
yeni hafta sağlık ve şans getirsin inşallah :flowers:

zen_s

eea2005

iyiyim zeynebim hafta sonu eşim şehir dışındaydı kayınvalideciğimle mutlu mesut bir hafta sonu yaşadık. çarşamba günüde oğlumu alıp tatile çıkacağım :muzz: :muzz: önce İstanbul sonra izmir :hieyt: :hieyt:
heyecanlıyım çok ihtiyacım var buralardan uzaklaşmaya.....

sen nasılsın canım keyifler yerindedir umarım... :flowers: :opucuk:

ponçik

oooh tatil olayları ne güzel  :hello2: ben de istiyoruuuuuum  :y25:

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 20 Ocak , 2014, 08:52:52
iyiyim zeynebim hafta sonu eşim şehir dışındaydı kayınvalideciğimle mutlu mesut bir hafta sonu yaşadık. çarşamba günüde oğlumu alıp tatile çıkacağım :muzz: :muzz: önce İstanbul sonra izmir :hieyt: :hieyt:
heyecanlıyım çok ihtiyacım var buralardan uzaklaşmaya.....

sen nasılsın canım keyifler yerindedir umarım... :flowers: :opucuk:
bende iyiyim canım az uykusuzum o kadar oh ne güzel valla Goncanın dediği gibi bende istiyorum tatildennnnnnnnn

eea2005

adını bilmediğim için sevgili ponçik varsa imkanın bebişten önce yap tatilini sonrası malum sürekli altına yapan gaz sancılarıyla vıyak vıyak ağlayan uyumayan uyutmayan ve memelerine yapışıp kalan bir canavarla tatil zor biraz :k06:
ama gazını çıkardığındaki rahatlama göğsüne dayadığındaki huzur keyifli olduğunda attığı gülücükler ve gün be gün büyüyen ellerini okşamak tatilden öte tatilden ziyade Allah sağlıkla kucağında göstersin canım.. :amin:

Mariee

20 Ocak , 2014, 09:25:08 #2624 Son düzenlenme: 20 Ocak , 2014, 09:27:23 Mariee
Gunaydin lar olsun gununuz aydin dusunceleriniz berrak pozitif olur umarim..
memleketim
Izmire benden Selamlar olsun gidersen arada gitmek iyidir uzaklasmak insani dinlendirir..git ama arayi cok uzatmadan git gel geri
bana 5 gunluk antalya seyahayi aslinda fenada gelmemisti
bu arada bi hafta sonra oglum Kaan geliyor. .benim icin bana oz3l geliyor yani  :hieyt:
anne cok sakin kadindi   sen huymu degistirdin panik yapma dedi bana telefonda dun gece sipama bakin dun gibi hatirliyorum onune yemek doktugu gunleri bide bilmis konusuyo kocaman adam gibi
Bende bi daha antalyaya gidiyorum subat 3 de ordayim kismet se benden bi hafta sonra esim geliyor birlkte doncez

Sonea direkt ispanyaya gecicez 1 hafta oradayiz dondugumuzde Yeni evimizin dekorasyonu icin basliyoruz aksiyon var yani anlcaginiz
kafan rahat olunca bebek otomatik gelicek diyo esim insallah adetim bitsin bu hafta rahim tupleri filmi cektiricem
bu aradaTurkiye de arayipta bulamadiginiz herhangi bir sey varsa mesela ne bileyim ovulasyon testiydi vitamin b1 tabletti vs bana soyleyin getiririm ptt kargiyla antalyadan gonderirim Size cekinmeyin
aradigi  seyi bulamayinca delirmek nasi biseydir en iyi ben bilirim heleki boyle hassas bi konuda destegim olursa ne mutlu bana
ay gene cokkkk konustum oh canima degsinincir küru nu ihmal etmeyin bi defacik deneyin ben bi daha basladim incir küru mu yumurtalarimi buyuttu test edicem kendimi :hieyt:
hissediyorum oydu ama emin olmam lazim