Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: Mariee - 17 Ocak , 2014, 07:14:34
Eea rumuzu ve zen
Dun dr kadin aynidini banada dedi
klomen almayin finlrnin biraz dedi bebektn vazgecmefim ama hakkatten adet olsyim istiyorm mshvetti beni gunde 2 doz coktu hisdettim
hala adet olmadim a
beta hcg 5 cikti deger dusmus catlatma ignesi yuzundenmis
yupler tikalimi edininde sperm sayilarina bakmaliyiz once
sonra gerekirse ilac menopoza girmeden once gec kalmadan tup bebek gerekirse dedi
ben cop yemis gibi ciktim odadan
DR BANA BIOSTERON 25 MG DHEA VRRDI HEMEN BASLA DEDI 90 TL DOGAL YOLDN YUMURTALARI DESTEK BUYUTUYORMUS
hic fuydunuxmu bu ilaci gunde 3 tok  karinla dedi

mariee doktor menopozu nereden çıkardı şimdi sende herhangi bir sıkıntı varmı adet düzensizliği falan neye göre menopoz diyor bencede akışına bırakalım biraz yoksa hormon küpü olduk buda sıkıntı veriyor bize ben tam 5 kilo almışım  :-ooo  :-ooo ilaç iştahımı çok açtı
o ilacıda hiç duymadım canım nasıl bişey acaba  :icon_scratch:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

benim kardeşim de bu ay normalden fazla adet görünce dr. hormon testi istemiş , hipofiz bezi normal çalışmıyormuş ilaç vermiş  :dontknow: herşey hormonlara bağlı maalesef

eea2005

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Ocak , 2014, 08:13:14
Alıntı yapılan: Mariee - 17 Ocak , 2014, 07:14:34
Eea rumuzu ve zen
Dun dr kadin aynidini banada dedi
klomen almayin finlrnin biraz dedi bebektn vazgecmefim ama hakkatten adet olsyim istiyorm mshvetti beni gunde 2 doz coktu hisdettim
hala adet olmadim a
beta hcg 5 cikti deger dusmus catlatma ignesi yuzundenmis
yupler tikalimi edininde sperm sayilarina bakmaliyiz once
sonra gerekirse ilac menopoza girmeden once gec kalmadan tup bebek gerekirse dedi
ben cop yemis gibi ciktim odadan
DR BANA BIOSTERON 25 MG DHEA VRRDI HEMEN BASLA DEDI 90 TL DOGAL YOLDN YUMURTALARI DESTEK BUYUTUYORMUS
hic fuydunuxmu bu ilaci gunde 3 tok  karinla dedi

mariee doktor menopozu nereden çıkardı şimdi sende herhangi bir sıkıntı varmı adet düzensizliği falan neye göre menopoz diyor bencede akışına bırakalım biraz yoksa hormon küpü olduk buda sıkıntı veriyor bize ben tam 5 kilo almışım  :-ooo  :-ooo ilaç iştahımı çok açtı
o ilacıda hiç duymadım canım nasıl bişey acaba  :icon_scratch:

mariee şahsen bende o ilacı hiç duymadım. ama ben menopozla ilgili doktorumla konuştum yumurta rezevlerimin yeterli olduğunu ve erken menopaza dair bir belirti olmadığını söyledi ama.. :'(
bende ki sıkıntı pko ve rahimde kalınlaşma yaşamam. bundan 8 yıl önce tedavisiz doğal yolla hamile kaldım zaten . pko çok inatçı değil bende geçen ay klomenle yumurtlama oldu hatta gebelikte oldu ama üç haftalık düşükle sonuçlandı  :crybaby2: rahimde kalınlaşma nedeniyle tutunamamış olabilirmiş.  :icon_pale:
birazcık sabır çokça dua düzenli ve sevgiyle yapılan (görev amacı güdülmeden) ütülerle bence hepimiz sonuca ulaşacağız. ama hep söylüyorum bizler bir kez de olsa bu duyguyu tattık rabbim önce hiç olmayanı kayırsın önce onlara nasip etsin bizimde evlatlarımıza ömür versin ikincisi hakkımızda hayırlıysa nasipse olur zaten... :flowers:

zen_s

canım sana katılıyorum önce olmayanlara ersin rabbim dün bir kadıncağız eşinin canlı sperm sayısının yeterli olmadığını öğrenince çok ağlamıştı gözlerimle gördüm  :-\ çok üzüldüm çok şükür allahıma bize nasip etti o duyguyu tatmayı inşallah ikincileride hayırlısıyla tadalım canım sen ordudaydın değilmi nerede oturuyorsun ben akyazı mahallesindeyim
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

eea2005

Zeynep ikimizde ordudayız ama hala görüşemedik. çalışıyor musun ben işten ayrıldım ev hanımlığına terfi ettim kpss ve ales için ders çalışıyorum. bebekle kafayı bozduk kaç gündür herifi gözüm görmüyor yemin ederim tiksindim ütüden :icon_pale: birbirimizi istediğimiz için değilde sanki sırf bebek için ütü yapıyorduk. :caca: ilaca ve ütüye ara vermek iyi geldi tabi bana :toothy10:  :muzz:

eea2005

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Ocak , 2014, 09:31:52
canım sana katılıyorum önce olmayanlara ersin rabbim dün bir kadıncağız eşinin canlı sperm sayısının yeterli olmadığını öğrenince çok ağlamıştı gözlerimle gördüm  :-\ çok üzüldüm çok şükür allahıma bize nasip etti o duyguyu tatmayı inşallah ikincileride hayırlısıyla tadalım canım sen ordudaydın değilmi nerede oturuyorsun ben akyazı mahallesindeyim

ben bucak mahhalesindeyim canım akyazı rus pazarı civarıydı değil mi? :icon_scratch: sanırım iş yerim oradaydı. ben buraları yeni tanımaya çalışıyorum da.

zen_s

canım ben çalışıyorum kamudayım buyur gel çayımı iç  :opucuk: hemde tanışmış oluruz rus pazarı yakın sayılır sen Ordulu değilmisin buraları yeni tanımaya çalışıyorum dedinde
valla canım biz artık bebek için ütü yapmayı bıraktık artık çok afedersin istek ve zevk için yapıyoruz ne o öyle yumurtladım hopp ütüye  :ehi: :ehi: insan geriliyor inan bizde bıraktık o işi zaten bende yumurta yok bebek olmaaz zaten olursada rabbimin takdiri şükür derim

eea2005

hayır canım ben Ordulu değilim 5 ay oluyor buraya geleli eşim buralı ailesi burada biraz aile baskısı biraz eş durumundan geldik anlayacağın İstanbul'da oturuyorduk ikinizde özeldesiniz kira vermeyin yaşlandık bize yakın olun falan. geldik ama ben jopanyaya esir düşmüş Fransız askeri gibiyim kimseyi tanımıyorum

eea2005

ya Zeynep ne güzel bende bir kamuya kapağı atabilseydim. :occasion5: :occasion14: :hieyt: inan bebekten çok istiyorum zaten bebeği eşim istiyor. gerçi onlar ister hamile kaldım kalmadım stresi yaşayan biz hamilelik sıkıntısı doğum acısı çeken yine biz ee bebeğe bakacak biz onlar işin hep keyifli tarafında.... :cildir:

zen_s

canım bende orduya geleli 1 yıl oldu iş sebebiyle geldik aslen ben trabzon eşim ankaralı benimde pek tanıdığım yok burada ama orduyu sevdik güzel sakin memleket  :love9:
İnşallah sende kazanırsın canım bende çocuk varken çalışıp kazanmıştım kpssyi darısı başına inşallah  :amin:
evet ya her stresi sıkıntıyı biz çekelim onlar sadece istesin bebek olacak onun bakımıyla herşeyiyle biz yine uğraşacağız aynen benimde eşim çok istiyor ben o kadar değilim ama hormonu ben yükleniyorum  :cildir:

eea2005

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Ocak , 2014, 10:13:09
canım bende orduya geleli 1 yıl oldu iş sebebiyle geldik aslen ben trabzon eşim ankaralı benimde pek tanıdığım yok burada ama orduyu sevdik güzel sakin memleket  :love9:
İnşallah sende kazanırsın canım bende çocuk varken çalışıp kazanmıştım kpssyi darısı başına inşallah  :amin:
evet ya her stresi sıkıntıyı biz çekelim onlar sadece istesin bebek olacak onun bakımıyla herşeyiyle biz yine uğraşacağız aynen benimde eşim çok istiyor ben o kadar değilim ama hormonu ben yükleniyorum  :cildir:

canım valla Allahın gücüne gitmesin ama bir çocuk bile yeterince ağır bir yük iki çocuk daha da ağırdır sanırım ve ben bu yükün altından kalkabilir miyim bilmiyorum aslında çok ta korkuyorum. oğlumun doğumu çok sıkıntılı olmuştu erken doğdu 7 aylık 21 gün küvözde kaldı. doğumda kalbi durduğu için kasları hasar görmüş 5 yaşına kadar yürümedi. ben aslında GAP idaresinde sözleşmeli ziraat mühendisiydim ayrılmak zorunda kaldım. ben korkuyorum deyince herkes üstüme geliyor niye böyle düşünüyormuşum diye. ama kimse neler yaşadığımı düşünmüyor. ikinci bebeği hem istiyorum oğlum yalnız kalmasın ben sağlıklı bir hamilelik ve doğum keyfi yaşayayım diye ama işte ama ama amalar sırlanıyor... 

eea2005

Zeynepciğim canını sıktım sanırım kusura bakma hakkını helal et dinleyen birini bulunca döküldü birden içimden işte............ :y25:

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 17 Ocak , 2014, 10:39:35
Zeynepciğim canını sıktım sanırım kusura bakma hakkını helal et dinleyen birini bulunca döküldü birden içimden işte............ :y25:
canım ne demek olurmu öyle şey  :opucuk: dertleşmek güzel şey istediin gibi yazabilirsin sıkılmam ben aksine memnun olurum sen rahatladığın için.
İkinci çocuk olunca zorlanırız elbet ama Allah güç kuvvet verir merak etme anneler güçlüdürler her zaman  :icon_thumright:
Geçmişte yaşadıklarına takılıp kalma herşey Allahtan bu seferde öyle bişey yaşıycan diye korkma sakın tıp çok ilerledi çok şükür rabbim hakkımızda hayırlısını versin  :amin: :amin:

eea2005

hadi boşver benim dertleri sen nerede çalışıyorsun. ben çok alışamadım henüz buralara (kayınvalide etkisi mi nedir) :ehi: :ehi: oğlun sen işteyken ne yapıyor yalnız kalabiliyor mu?

zen_s

Ben tarım il müdürlüğündeyim canım oğlum okulda oluyor sabhaları öğleden sonrada evde kalıyor 10 yaşında arkadaşları falan geliyor dışarda oynuyorlar bazen idare ediyoz işte