Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Hoş geldin betüşüm  :opucuk: evet iyisini ve ilgilisini iletişim kurabileceğim bir doktor istiyorummmmmmmmmmmmmmm
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Alıntı yapılan: Mariee - 08 Ocak , 2014, 13:47:00
Olamazzzz boyle bişey
Yumurtam 3.73 cm olmus :hieyt:
Simdi catlatma iğnesi yapicaklar bekliyorim hemsireyi
Ya Dr 10 numara kadın
Bir ilgi bir alakali anlatamam herseyi sordum okadar aydinlatici net anlatiyorki
Sen almanyanin neeresindesin zen kiz git sende bu kadina git super ciddiyim bak
Meliha gök Dr un adi

canim ne güzel haber iste...

sen kendini cok strese sokuyorsun.. biraz oluruna birak istersen...  :muzz: :muzz:

relax ol ki in saa ALLAH bebisler gelsin... böylelikle hem kendini yipartmazsin....

yumurta takibine git iliskilerine düzenli gir...  :aferin: gerisini ALLAH a birak...

:muzz: :muzz: :muzz:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 08 Ocak , 2014, 14:41:32
Hoş geldin betüşüm  :opucuk: evet iyisini ve ilgilisini iletişim kurabileceğim bir doktor istiyorummmmmmmmmmmmmmm

arastir dibine kadar...  :toothy10: :toothy10:
vardir elbette Ordu da... sor sorustur bence canim... cikar elbet...
in saa ALLAh bulursun canim... benim bu son doktorum sanirim 5. ci  :ehi: :ehi: :ehi: ama artik bunda kalmayi düsünüyorum cünkü cok iyi anlasiyoruz...

zen_s

benimde 2. diğeri özeldi bu devlet işinde uzman diye gittim ama haliyle devletde çok ilgi göremiyor insan birde ben elektrik alamadım mı konuşamıyorum fazla ne bileyim işte eyle  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

elektirigini yiyim senin....

canim o zaman internette bi bak cogu doktorlar internettede oluyor arastir sor... bulursun kesin!

doktor cok cok cok önemli!!!

zen_s

aynen ya pazartesi gidecem yine kontrole inan hiç istemiyorum ama mecbur ne yapayım inşallah 3 klomen yumurtlatır beni  :k06:

Mavish

belirli bir dönem sonra insana öö geliyo...  :igrenc:

biliyorum canim ayni durum bende... o yüzden gitmicem artik...  :muzz: :muzz:

ama sen hapi kullandigin icin mecbursun! ve ihmal etme....

in saa ALLAH büyür büyüüüüüüüüüüür büyüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüür yumoslar!

zen_s

canım gidecem tabiki zaten eşim topa kor beni dün tahlilde yaptırdıki sorma şimdi iyice üsteler .Dün akşam hafta sonu başbaşa takılsak ne güzel olur dedi ama oğlanı ne yapacaz dedim az daha sabredelim 3 4 yıl sonra takılırız evde durabilir bizi bunaltmaz dedim eşim hemen daha ikinci olacak onuda bekliycez dedi bende hemen fırsat bu fırsat bak tam rahatlıycaz bi daha istiyon dedim şaka yollu vazgeçmem diyor  :k06:

zen_s

Kız acaba benimki çocuk diye ütüleri çoğalttım ondan mı devam diyor  :ehi: :ehi:  :ehi:

Mavish

:ehi: :ehi: :ehi: alemsin zeynoooooo...

yav ben orda olsam bana birak dicem gidin takilin basbasa kafa dagitin dicem ama orda yokum bebegim....

bizede herkes diyo coluk cocuga karismadan gidin gezin tozun diyolar... deme var bunda bir gercek....  :ehi:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: bencede canım gezin gezebildiğiniz kadar inan çocuk olunca hayatın ona endeksli tadını çıkarın bugünlerinizi çok ararsınız
Ah canım zaten anlaşabildiğim insanlar hep uzağımda  :opucuk:
Ben şurdan anladım bana eşim geçen dediki yumurtlama günün geçince totonu dönüp yatıyon  :toothy10: :toothy10: bebek işi olmasa hiç bakmıycan suratıma diyor  :ehi: :ehi:

Mariee

Hay Allah kim almanyadaydi oyle bi şey okudum sanki
Ben seni almanya da sandim Zen Afedersin
Umarim sağlıkla bebeğini kucağına alırsın hepiniz icin ayni dilek leri diliyorum
Teşekkür ediyorum görüşmek uzere

Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

Mariee

Alıntı yapılan: ponçik - 08 Ocak , 2014, 14:18:47
gözün aydın  :hello2: demek ki kendi dilinden anlayan birini bulmak gerekiyormuş
inşallah bebeğin gelir hayırlısıyla
zen_s  yani Zeyno  Türkiye de ama Almanya da değil  :laughing7:
evet farketti. Şimdi poncik cok tesekkur ederim simdi catlatma iğnesi oldum eve gidiyorum
Igneden hemen sonra iliski dedi DR
Adam yok ortada toplantıda  :hieyt:

zen_s

Mariee canım betüş almanyada sende sağlıkla alırsın kucağına inşallah  :opucuk:

Mariee

Alıntı yapılan: Mavish - 08 Ocak , 2014, 14:36:21
zeynom inan türkiyedeki tip cok daha ileri... iyisini bulunca!!!!

almanyayi salla gitsin...

Yorum yaparken başkalarının duygularını incitmeden yapalım