Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: Mariee - 07 Ocak , 2014, 11:34:04
Sağol zen
Sen ama gene bebek istiyorsun dimi ??
Klomen günde 3 tane alacak kadar gözünü karartdigina göre :hieyt: :hieyt: :violent1:
Aynen canım ikinciyi istiyorum şükür 3 klomen beni fazla etkilemedi şişkinlik yaptı sadece doktorun dediği renk kaymalarını görmedim 
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Forumda okumuştum bi bayan yazmıştı
Iki kere hamile kalmış birer hafta arayla
:aferin:
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Ocak , 2014, 11:37:11
Alıntı yapılan: Mariee - 07 Ocak , 2014, 11:34:04
Sağol zen
Sen ama gene bebek istiyorsun dimi ??
Klomen günde 3 tane alacak kadar gözünü karartdigina göre :hieyt: :hieyt: :violent1:
Aynen canım ikinciyi istiyorum şükür 3 klomen beni fazla etkilemedi şişkinlik yaptı sadece doktorun dediği renk kaymalarını görmedim

Bunye artik klomene alınmıştır belkide ondan hissetmiyorum diyorsundur
Nerde şişkinlik yapti karin bolgesindemi ??
Ara ara baksana rahim agzinda degisiklik varsa bana bildirirmisin?
Klomen biteli 13 gun oldu klomenden dolayimi yoksa gercek bur hamilelikmi bendeki onu anlamaya calisiyorum

zen_s

Canım ben 3. günümü kullanacağım klomende şişkinlik genel olarak bende sadece karın bölgesinde değil hap bitsin hele hiçde bakmadım öyle oralalara valla  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

ben geldiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm    :opucuk:

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 07 Ocak , 2014, 13:45:45
ben geldiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm    :opucuk:
canım hoş geldin nerelerdesiniz ya herkes uçmuş bir yerlere nasılsın bitanem  :opucuk:

Mavish

zeynebimmmm bebisimmmm...  ;D bi sen özlersin beni  :love9:

dün almanyanin bir kisim eyaletlerinde tatildi.... eee bende malum firsat bulamadim  :k06:

hamd olsun iyim... ama burcu icin üzülüyorum... artik yazmiyor buralara....  :crybaby2:

moralimizi yüksek tutmak gerekir....

sen nasislin bebem? haplarini icmeye basladin dimi..  esini doktora mi yolladin? sonucu alabilidniz mi?

Mariee

07 Ocak , 2014, 13:54:43 #2497 Son düzenlenme: 07 Ocak , 2014, 13:58:19 Mariee
Sen simdi kaç yaşında sin ben 37
18 yaşındaki oglum şu an amerikada  :aferin:
Bi daha istiyoruz kiz olsa keşke
Yumurtani klomenden sonra baktir kaç mm ogren mutlaka
Hatta ultrasonografi resmini al
Her hafta git Dr agri  var bahanesiyle yumurtaların kaç mm ogren
Benim küçüktü yumurtalarim Dr a agrim var diye diye yalandan gittim
Böyle takip ettiğim icin ogle buyuttum yumurtayi 4 mm den 18 e cikardim yumurtayi şaka yapmıyorum
Incir ye kuru incir eşinede yedir benim eşimin ofis cekmecesi dolu incir ..
Adam istemiyorum ama otomatik elim cekmeceyi açtığımda gidiyor diyor :hieyt:

Aman neyse ya amma gevezelendim panayira cevirdim burayi da
Ama
Olucak olucak ben hissediyorum
Kendimi cok tecrübeli görüyorum artık bu konuda..
vucudumdaki değişiklik bana sinyal sanki bu ay hayırlısı. .

Yaaa  forumlarda o kadar geziyorum ki  ebe olucam yakinda  :toothy10:

zen_s

betüşüm evet özledim sizi  :flowers: burcu hamileyim diye gelir inşallah  :amin: :amin:
ilacıma başladım  3. gün bugün eşimin sonuçlarını almaya gidicez birazdan inşallah iyiçıkar
Mariee canım ben 36 yaşındayım 10 yaşında oğlum var pazartesi randevum var zaten evet haklısın ağrım var diye gidebilirim her hafta inşallah büyürde adam olur  :k06:

zen_s

Moralim iyi çok şükür takmıyorum kafama Allahım hayırlısını verir inşallah  :amin:

Mariee

Niye eşinin sonuçları icin gidiyorsunuz ?? :-ooo
Sende ve eşinde sorun yokki 10 yaşında çocuğun var

zen_s

Alıntı yapılan: Mariee - 07 Ocak , 2014, 14:48:41
Niye eşinin sonuçları icin gidiyorsunuz ?? :-ooo
Sende ve eşinde sorun yokki 10 yaşında çocuğun var

sonradanda sorun olabiliyormuş eşimin sonuçlarını aldık onlara bakıyorum şuanda netden araştırıyorum

Mariee

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Ocak , 2014, 14:02:15
betüşüm evet özledim sizi  :flowers: burcu hamileyim diye gelir inşallah  :amin: :amin:
ilacıma başladım  3. gün bugün eşimin sonuçlarını almaya gidicez birazdan inşallah iyiçıkar
Mariee canım ben 36 yaşındayım 10 yaşında oğlum var pazartesi randevum var zaten evet haklısın ağrım var diye gidebilirim her hafta inşallah büyürde adam olur  :k06:

hadi canim... iyi haberlerini bekliyoruz... in saa ALLAH elindeki sonuclar hayirlidir...
hakkimizda hayirlisi...

bende takmiyorum artik....  :muzz: en azindan takmama calisiyorum... tabii ki kafamdan atamam... robot degilim ama... en azindan fazla aklima getirmemeyi deniyorum...

zen_s

valla kızlar hareketlilik morfoloji falan yazıyor onları anlayamadım
sayısı18,000,000 normali 20000000 yani sayı biraz düşük sanki anlamadım en iyisini doktor söyler herhalde  :dontknow: