Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: Mariee - 05 Ocak , 2014, 20:34:24
Poncik sag kasik ağrıyor görüşlerim hqla agriyor mavi damarları goruyorum ama
Ama. .
ben test yaptım  dun  negatif çıktı :-((((
selamlar gebelik testi için erken değilmiki canım 14 gün var demişsin şimdi yapsanda çıkmazki zaten klomen ağrı yapabiliyor benimde sol kasık ağrıyor hep şimdi 3 e çıkardı doktorum klomeni bugün 2. günüm hayırlısı bakalım inşallah kısa zamanda alırız bebişleri kucağımıza  :amin:
Klomen sonuçta hormon hapı sinirleri etkileyebilir ama eşinin günahı yok yazık adama daha sakin olmaya çalış bence  ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Bence de henüz erken idrar testi için  :dontknow: içini ferah tut sakinliğini korumaya çalış  :icon_thumright: bir de oralarda üşütmemeye çalış  ;)

Mariee

Döndüm eve
bugün Dr a gittim adam rus ayar oluyorum her girişimde
Cat pat almancasi var zaten ingilizce de bilmiyor
Dumanlı anlasicaz yakinda 2 hafta sonra gel
Bakalım dedi
Göğüslerim hala ağrıyor atesim düşmedi
3 test birden dun yaptim negatif
Belkide haklısınız erkenden başladım ben
Bende ikinci klomen kullanisim gunde 2 tane aldim hemde
Ondan heralde çarptı mi nedir
Hayirlisi
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

zen_s

Dokunuyordur klomen bana doktorum 3 tane alıcaksın gözünden kararmalar uçuşmalar olursa bırakacaksın dedi ağı bir hap anlayacağın  test için erken canım adet gününü bekle gecikirsen yaparsın
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Gunde 3 tane çok değilmi
Ya ben günde 2 tane alinca sapittim senin halini düşünmek bile istemem
Manyakmi bu Dr lar ya pado hormon yüklüyor
Aman ya hiçbişey anlamadım ben zaten bekliyorum başka caremmi var

zen_s

başka çaremiz yok maalesef bekliyoruz evet 3 fazla ama 2 de benim yumurtlama olmadı 3 e çıktık mecbur dün başladım henüz bir sıkıntı yok umarım olmaz inşallah yumurta oluşur bu sefer yarında eşimin tahlilleri yaptıracağız umarım ondada bir sıkıntı yoktur  :amin:

Mariee

Nasıl yumurtlama olmadı? ?
Hicmi olmadi?
Olduysada kaç mm di?
Mesela ben ilk klomen aldigimda hatırlamıyorum kac mm di ama bu ikinci gunde iki tane klomen alimimdan sonea 18 digeri 16 mm iki yumurta oluşmuş
Bygunde bakti dr ama kaç mm soylemedi sadece buyumus yunurtan iyice
dedi bende biktigim icin sormadım kac mm diye
A gordum buyuk bi yumurta deve kuşu yumurtasi gibiydi :hieyt:
:hieyt: aman offf gülüyorum ağlayacak halime

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 02 Ocak , 2014, 15:09:45
Türkiye ye gelin sizde burda sıcak mekan çok fazla yazın cennet gibi ülkemiz valla ocaktan sonra belki bir plan yapabiliriz tatil için kışın ayarlayınca daha indirimli oluyor kredi kartımın taksitleri bitsin bakıcam bende

Aynen aynen aynen walla bende almanyada yaşıyorum
Biktim kar yağmurdan gunesi özledik resmen
Allahtan diş tedavisi bahanesiyle antalyaya gidicem pazartesi
:hieyt: oh bee

zen_s

Evet türkiye Almanyaya göre bir cennet şuan burda hava çok güzel bahar gibi harika
Benim yumurtlamada sorun var canım pkoluyum ben geç yumurtluyorum ondan dolayı sıkıntı oldu
senin maşallah hemen yumurtan olmuş inşallah bebeğin gelir bir an evvel  :amin: :amin: :amin:

Mariee

Zen burdamisin?? Online gördüm srni bisey sormam lazım

zen_s

buradayım canım hatta cevap yazmıştım sana

Mariee

Ya bunu nasıl söyleyeceğim özelden mi yazsaydim diye düşündüm ama belki aynı sorun yaşayabilirsiniz cevap vermek isteyen olur diye konuyu burada incelemekte faydali

Genital bölge dudaginin biri sarkik kocaman yumuşak bana göre soldaki
Sağdaki ise kisa normal  renk konusunda bişey diyemem kendisiyle çok samimi olmadigim için ama dikkatimi çekti bu sabah zaten son bi haftadir iliskide agriyordu
Vajina agzi.
Hala göğüs ağrısı gecmedi ayrica gece uykudan öksürük kisa sekilde firladim ve kustum

Benimki fisur fosur uyuyor tabi ben bunları yaşarken
Hani bi buraya derdimi acabiliyorum tum samimiyetle söylüyorum

Bu arada 7 gundur clearblue ovulasyon testi paso gulen yüz yanıp sönüyor pozitif gisteriyor
Kafayimi yedi cihaz bi insan 7 gun üst üste yumurtlama yaparmi yaaa
Sinirden guluyorum  :hieyt:

Hamile oldugunu
Ogrenen arkadaşlar lutfen bisry taxsin vajina dudaginda sisme yumuşaklık sarkma oluyomu
Ya bi belirtileeinizi payylassaniz

zen_s

Canım arkadaşlar yazarlar büyük ihtimal ben 10 sene önce hamileydim inan unuttum neler yaşadığımı  :k06: bu sitede erken hamilelik belirtileri diye bir konu olması gerek onuda oku istersen belki senin belirtileri yaşayanlar olumuştur

Mariee

Sağol zen
Sen ama gene bebek istiyorsun dimi ??
Klomen günde 3 tane alacak kadar gözünü karartdigina göre :hieyt: :hieyt: :violent1:

zen_s

canım bide 6 ocakta yumurtan büyümüş demiş doktorun yumurta görmüş demekki ben anlamadım inan bişey hem yumurta hem hamilelik oluyor mu  :dontknow: