Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

SAYIN BURCUÇ BEKLENİYORSUNUZ SİZİ SEVENLER TARAFINDAN BİR SELAMDA MI YOK BİZE  :crybaby2:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

anlayabiliyorumda aslinda.... neyse elbet yazicaktir canimcim...  :opucuk: :opucuk:

zeynebim isler nasil gidiyor?yaz tatiline planlar var mi? sicak bir ülkeye gidesim vaaaaaaaaar....
esime diyorum sicak sulara götür beni ama almanyada öyle pek mekan yok türkiyedeki gibi....

zen_s

Türkiye ye gelin sizde burda sıcak mekan çok fazla yazın cennet gibi ülkemiz valla ocaktan sonra belki bir plan yapabiliriz tatil için kışın ayarlayınca daha indirimli oluyor kredi kartımın taksitleri bitsin bakıcam bende

Mavish

nerelere gidebilirizzzzz.... hmmmmmmmm... akil ver zeynooo.. sen nereye ben oraya  :ehi: :ehi: ütü misali...  :ehi: :toothy10:

zen_s

canım benim ocak geçsin araştırmalara başlıycam o zaman sanada haber veririm ordada ütüye devam ederiz artık yumurtlama takibi yaparaktan  :ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: şaka bir yana tatilimi zehir edemem valla ütümüde yapacaksam keyfime göre yaparım varsın o ayda olmasın sıkıntı yokkk  :icon_thumright:

zen_s

Selam klomen kardeşlerim nerelerdesiniz ben doktordan geldim 3 klomeni dayadı bana  :ehi: :ehi: :ehi: pazar günü başlıycam hayırlısıyla özledim sizi  :opucuk:

ponçik

Yeni klomenlerin hayırlı olsun canım  ;D
Tatilde ütü daha güzel olur  :laughing7: stress yok sıkıntı yok, oooh yan gel yat
oğlanı da birilerine satsanız başbaşa birkaç gün geçirseniz ya  :love8:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 03 Ocak , 2014, 11:50:26
Yeni klomenlerin hayırlı olsun canım  ;D
Tatilde ütü daha güzel olur  :laughing7: stress yok sıkıntı yok, oooh yan gel yat
oğlanı da birilerine satsanız başbaşa birkaç gün geçirseniz ya  :love8:
sağol canım  :opucuk:
ah Goncam keşke bırakabilsek ama kimse yok bırakacak biz nereye oda oraya başbaşa olmak süper olurdu ama işte ne yapalım kimsemiz yok  :sad1:

Mariee

Alıntı yapılan: eea2005 - 23 Aralık , 2013, 21:16:19
burcum geçmiş olsun, inşallah lazerle şifa bulursun da o ağır ilaçlara gerek kalmaz. sorma kızlar maşallah işten nete girebiliyorlar sohbet kazanları kaynıyor bize de akşamları okuyup iç geçirmek kalıyor.

ben hala adet olmadım :honk: bir de üşütmüşüm ki o biçim öksürmekten geceleri uyuyamıyorum. öksürürken kasıklarım batıyor ve sürekli tuvaletteyim :sad1:
kendimi çok yorgun hissediyorum.
o

Burcu okuyunca oncecok moralim bozuldu ama sonra tebessüm ettim daha genç
v zindesin du  bakalim oooo bu yazilarina gun gelip tebessum edeceksin yanında bebgin zirlarken
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

Mariee

04 Ocak , 2014, 17:24:30 #2472 Son düzenlenme: 04 Ocak , 2014, 18:14:25 Mariee
Arkadaşlar gecen ay 16 adet başladı 20 sinde bitti
Klomen günde iki tane aldim Dr umun tavsiyesi ile ilac ayin 25 inde bitti
Bugun 8 gun oldu ilaçi bitireli yumurtalarımin biri 18 digeri 15 mm

Adetime 14 gun var goguslerim davul gibi dokunamiyorum yaniyor resmen goguslerim eşimin eli carpti yanlışlıkla gozumden yaş geldi o derece ya dedim eşime benmi abartiyorum baksana esim sok oldu nolmus boyle kocaman göğüs ler mavi damarlar harita gibi
Kasik agrim var cik halsizim çokkkk uyumak istiyorum hep belim koptu kopacak
Midem acayip bulanıyor kusamiyorum Kusmamak için çaba sarfediyorum
Başim 3 gundur dönüyor ayagimin altında sanki zemin kayıyor tatildeyiz italyada kayak yapmaya geldik eşim dediki temiz hava oksijen seni carpmistir
Sana bi n şimdi bi çarparsam oksijenmis ben mahvoldum diyoru. O şaka yapıyorum diyor bana
Cok sinirli oldum suan bile yazarken Ağlıyorum
Böyle salak şakalar bi daha yaparsan donerim tr ye dedim bosarim dedim adama
Biliyorum hata ediyorum oda geldi bana senin sinirlerin bozuk hayatim diye diye altdan aldi adam beni
Once konuşuyorum sonra vicdan yapıyorum ve üzülüyorum sarfettigim sözler için
Yaben böyle biri degildim
Eşim şaşkın  cok pozitif Şakacı biridir turk degil yabanci dunya hizlica donuyorve ben biryere tutunamiyorum sanki
Simdi hal buyken bunlar ilacin etkisi dimi herşey gözüme batiyor nolur noluyor bana klomenin marifetimi hamilemiyim yumurtami çatladi hayir noldugunu bi anlasam
Belim kopuyor sankiii oturamiyorum ayakta duramıyoum
Klomen sonrasi veya hamile olanlar Adete 10 gun kala böyle belirti yaşayan varmi lutfn bilenler cvp yazsin

ponçik

İnsallah bebegin hayirlisiyla gelir, bence sinirlerine  hakim olmaya calis ilaclar ve bebek olayi seni yeterince germis gorunuyor, ben klomen kullanmadim ama gebelikten 10 gun once kasiklarimda surekli batma ve agri oluyordu, ozelikle sag tarafimda.

Mariee

Poncik sag kasik ağrıyor görüşlerim hqla agriyor mavi damarları goruyorum ama
Ama. .
ben test yaptım  dun  negatif çıktı :-((((