Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Selam klomencanlar  :opucuk: betüşüm dün giremedim bugün inşallah sende gelirsinde iki lafın belini kırarız özledim sizi çok boş bıraktık burayı evet ilaç kullanınca insan ona çok bağlanıyor bende bazen kürleremi başlasam diyorum ama daha başındayım kendime 6 ay verdim 6 ay dolana kadar bebeğim olmazsa dinlenmeye çeklilecem ilaç deposu olmaya gerek yok bencede
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

eea2005

:flowers: herkese sağlıklı huzurlu bol bebeli bir yıl dileyeyim öncelikle... :flowers:

evet kızlar pazartesi günü doktora gittim kan tahlili ultrason falan düşük yaptığımı söyledi. la ben ne ara hamile kaldım da ne ara düşürdüm. anlamadım ki neyse önümüze bakacağız artıkın :ehi: klomene devam ütülere selam :toothy10:

eea2005

:y25: bugün benden başka kimsecikler yok koca bebeğimonline da  :y25:
yeni yıl rehaveti herhalde herkes ütü peşinde demek ki :toothy10: ah ah benim koncamda evde olaydı çalışmayaydı :suclu: :suclu: :suclu:

zen_s

Selam kızlar bende dün adet oldum sanmıştım hafif pembeler geldi ve belim çok ağrıdı bugün bişeycikler yok iyice çözülseydim doktora gidip klomen yazdırazcaktım bugün bekleyip yarın gideceğim olmazsa bellki kist falan olmuştur adetim iyice gelmesede görüşeyim diyorum  ???
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 01 Ocak , 2014, 14:40:26
:flowers: herkese sağlıklı huzurlu bol bebeli bir yıl dileyeyim öncelikle... :flowers:

evet kızlar pazartesi günü doktora gittim kan tahlili ultrason falan düşük yaptığımı söyledi. la ben ne ara hamile kaldım da ne ara düşürdüm. anlamadım ki neyse önümüze bakacağız artıkın :ehi: klomene devam ütülere selam :toothy10:
Ebru canım çok geçmiş olsun evet aynen durmak yok devam  :icon_thumright:

Mavish

iste geldim burdayim ben ütüde ustayim....  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

hayirli sabahlar klomencanlar....

burcum seni merak ettim.. ne zamandir yazisamiyoruz.... nooooldu canim... iyimisin?  :y25:

Zeynebimmmmmmmmmmmm anca girebiliyorum rahatca buraya... ara ara baktim ama yazma firsatim olmadi.... tatiller sebebiyle zamani degerlendirdik...  :suclu: :suclu:

ebrucum... üzme canim tatli canini... hersey nasip.... bu arada gecmis olsun  :flowers:

onun disinda unuttuklarim varsa... umarim sizlerde iyisiniz....  :opucuk:

bende cok sükür iyim...  :muzz:

zen_s

Canım yaa hoş geldin  :opucuk: özledim sizi çok bende iyiyim çok şükür bel ağrım var adet oluyorum gibi ama dünden beri ama çok az oluyorum yani anca peçeteye geliyor doktora gidecektim yarına bıraktım artık  :dontknow:

Mavish

canim bende özledim...

aksatma bence bugün git doktora belki adet söktürücü verir...

zen_s

Canım ya söktürücü kullanmak istemiyorum inan hormondan başka bişey değil bu ilaçlar iyice bozdu bünyemizi beklerim daha iyi geçen söktürücü almıştım diğer doktorumdan az bişey gelmişti o bile sıkıntı içmek istemiyorum söktürücü

Mavish

anladim canim... hormon küpü olduk dogru... artik sen nasil dogru biliyorsan öyle yap canim... en sagliklisi!

ben bu ay ara verdim zaten ööööf sIkildim dogrusu kafama takmaktan... o yüzden bosverdim bu ay... ne klomen ne baska bisey... bi hurma poleni iciyorum suan oda sagligim icin... gerci bir dügmem yok basipta bebek ciksin aklimdan... tabii ki cikmiyor ama... eskisi kadar üzülmiceeem... canim daha tatli artik....

zen_s

Evet canım ya inan bebek istemiyorum demek bile rahatlatıyor insanı çünkü ilaç almıyorsun beklentin yok hayatın başka güzelliklerine yöneliyorsun bende çok takmıyorum sadece adet oldummu olmadımmı bu gıcık işte

Mavish

evet iste canim...

adette gelmeyince cok gicik  :cildir: seni iyi anliyorum...  :cildir:

herseyin hayirlisi artik...zaten sen simdi adet olduysan 5. günden itibaren 2 klomen icicektin dimi?  :icon_scratch:

Mavish

yok 3 klomen hapiydi sanirim.... ? dimi  ::)

zen_s

canım adetim çoğaldı doktora gittim koşa koşa bugün kalabalık yarın gel dedi evet 3 klomen olacak hayırlısı artık  :amin: