Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

derindeniz84

kızlar sakın sızı dınlemek ıstemıyormus gıbı benı yanlıs anlamayın ama 1 hafta beklemek ıstıyorum  ıyı ya da kotu nasıl bır gelısme olursa olsun yazıcam buraya cok tesekkur ederım dualarınızı eksık etmeyın ben dısarı cıkıp gelınce yasin okicam Allah isteyen herkese hayırlı ise bebek versin diye öpüyorum sizi  :opucuk:

zen_s

Amin canım Allah muradını versin yasinden sonra dualarını eksik etme bizden
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

bize de kolay doğumlar için dua et canım, Allah şimdiden kabul etsin dualarını  :amin:
ilk hamileliğin mi? ben olsam meraktan ölürdüm 1 haftada  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de bir hafta bekleyemezdim. ertesi gün tekrar yapardım... bu sefer de akşam test yaptım çizgi çıktı, sabah dayanamayıp tekrar yaptım bu defa çizgi çok da koyu  ve net çıktı

eea2005

Betül, Zeynep, Burcu ve diğer klomen kardeşlerim ben tırt çıktım. bildiğiniz gibi ilk test negatifti. 4 gün sonra ikinci testi sessiz sedasız tek başıma yaptım ikinci çizgi oldukça silikti. ama işte yinede umutlandım... :y25: biraz daha bekleyip doktora kontrele gideceğim derken, yanılmışım bugün adet oldum. :icon_pale: ne yapacağım şimdi doktora telefon etsem yeter mi? muayneye gitmek istemiyorum. :honk: :y25:

eea2005

derindeniz84 aramıza hoş geldin  :flowers: umarım hamilesindir. ponçik ve uslanmaz gönül rabbim hayırlısıyla sizi de kurtarsın evlatlarınızı kucağınızda göstersin... :nazar:

zen_s

Canım bende tırt çıktım test yaptım sınıfta kaldım  :ehi: tek çizgiyi gördüm zaten beklemiyordum ama sürprizlere açığım yaniii  :k06: adet olmayı bekliyorum durmak yok ütüye klomene devam  :ehi: sende doktorunu ara o sana söyler muayeneye gerek olup olmadığını hakkımızda hayırlısı olsun  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: eea2005 - 28 Aralık , 2013, 10:05:57
derindeniz84 aramıza hoş geldin  :flowers: umarım hamilesindir. ponçik ve uslanmaz gönül rabbim hayırlısıyla sizi de kurtarsın evlatlarınızı kucağınızda göstersin... :nazar:

amin amin inşallah  :amin: senin için de hayırlı zaman henüz gelmemiş demek ki

Zeynocum kısmet bi dahaki sefere durmak yok tabi aynen devam  ;D

Mavish

alüüüüüüüüüüüüüüüü canocanlaaaaaaaaaaar... komencanlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar....

ben geldimmmmmmmmmmm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ne var ne yok canlarim?

burcuuummm... nolur moralini bozma... sitres yok artik !!! en büyük etken o cünkü .... inan bana.... stres yapmicaz artik....  :hello2: :hello2:

zeynooooo bebegim nasilsin?

ebrum... bozma moralini... hersey olacagina varir... nasibte ne varsa onu yasiyoruz....

hep moral verin kendinize lütfen!!!!  :muzz: :muzz:

Mavish

bu arada ben klomen almadim ....  :-ooo
bu ay biraz vücud dinlensin dedim ve kafaya takmamaya karar verdim... hapi alinca yine triplere giriyorum.... yok olurda olacakti... sIkiyorum kendimi....

bugün doktorda kontrölüm vardi... iyi gecti cok sükür....

ยรlคภ๓คz göภlüm

betüş sorun olmaması güzel. sen böyle rahat olursan bebişin de gelir inşallah...

Mavish

in saa ALLAH ayseeemmm... siz güzel dualarinizi eksik etmeyin bizler icin.... melek tasiyorsunuz! :love9: :love9:

sen nasilsin canim? az kaldi seninde... rabbim yardimcin olsun...  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyiyim canım... az kaldı, hazırlıkları bitirdim. haftaya doğum öncesi izne ayrılacağım. canım sizlere hep dua ediyorum...  cumartesi vakit namazını camide kıldım adını hatırladıklarımın ismiyle hatırlayamadıklarımı da forum üyesi bayanlar diye dua ettim... inşallah dualarımız kabul olur ve bebişlerinize kavuşursunuz.

Mavish

Allah razi olsun canim! Rabbim sanada kolay dogum ve bebegine saglicakla kavusmana nasib etsin! iyiki varsiniz kizlar....  :flowers: :flowers: :flowers: