28 Nisan , 2024, 04:51:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

netde kapsül olarak gösteriyor marankide ondanmı almıştın sen canım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 24 Aralık , 2013, 14:01:35
benim tahlillerde hormonlar normal yumurtlamamda problem var acaba klomenle kullansam olurmu yan etkiside yok diyorlar ama bu sefer 3 tane kullanacam

Canım doktor  kullan demeden kullanma kist yapar. aslında civanperçemi çayı da içebilirsin.  yumurta tembelliği için inicir kürünü de deneyebilirsin. yürüyüş de çok iyi gelir

zen_s

canım hayiti söylesem doktor beni topa kor herhalde alternatif tıpı pek sevmezler klomeni kendisi söyledi 3 e çıkaracağım diye yürüyüşümü şükür başladım yapıyorum koşu bandında
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 24 Aralık , 2013, 14:15:35
canım hayiti söylesem doktor beni topa kor herhalde alternatif tıpı pek sevmezler klomeni kendisi söyledi 3 e çıkaracağım diye yürüyüşümü şükür başladım yapıyorum koşu bandında

canım zaten ben de klomeni doktor vermeden kullanma dedim

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 24 Aralık , 2013, 15:24:53
Alıntı yapılan: zen_s - 24 Aralık , 2013, 14:15:35

canım zaten ben de klomeni doktor vermeden kullanma dedim
Anladım canım evet zaten gıcık oldum klomene ama doktor 3 çıkaracak  :-\ diğer adetimi bekliyoruz gideceğim adet olunca canım birde hayiti şurup olarakmı kapsül olarak mı kullanmıştın

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım şurup gibiydi bir ay kullandım. civanperçemi ekstratı  kullandığım ay da hamile kaldım

derindeniz84

Arkadaşlar merhaba, kasımın 17 sinde regli oldum doktor bana klomen verdi takip etti fakat en son 8 aralıkta gittiğimde yumurtan gelişmemiş ama gelişmicek anlamına gelmez dedi ve progestan 100 verdi bunu iç regl olunca gel iğne tedavisine başlayacağız dedi regl olmazsan da gebelik olabilir bakarız dedi. ben progestanı bitireli 4 gün oluyo bugün idrar testi yaptım testenmidir bilmiyorum mürekkep gibi dağıldı ama yinede tek çizgiydi çok ağladım çok üzüldüm hayatta hep istediğim şeyler böle geç zor oluyo bu ilk ayımız ama çok korkuyorum :(

zen_s

Hoş geldin aramıza canım  :flowers: benimde klomene cevap vermedi yumurtlayamadım zamanında sonradan yumurtladım galiba  :k06: adetim benimde 5 gün gecikti bekliyorum olmayı.Testde yapmadım çünkü ikinci klomen kullanışım gecikiyorum 1 hafta kadar onu bekliyorum.
senin ilk denemen miş hemen ağlamalar strese girmeler yok inan ki en büyük etken stres  olacağı varsada olmuyor strese girilince burda birbirimize destek oluyoruz sende bize takıl nede olsa dileğimiz ortak  :opucuk:
Üzülme canım burda ne umutsuz insanlar hamile kalmış asla umudunu kaybetme ve mücadelene devam et.

derindeniz84

Tesekkur ederim  :opucuk: insallah hepimiz mutlu oluruzz burdan okuruz bunu  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 26 Aralık , 2013, 08:27:43
Hoş geldin aramıza canım  :flowers: benimde klomene cevap vermedi yumurtlayamadım zamanında sonradan yumurtladım galiba  :k06: adetim benimde 5 gün gecikti bekliyorum olmayı.Testde yapmadım çünkü ikinci klomen kullanışım gecikiyorum 1 hafta kadar onu bekliyorum.
senin ilk denemen miş hemen ağlamalar strese girmeler yok inan ki en büyük etken stres  olacağı varsada olmuyor strese girilince burda birbirimize destek oluyoruz sende bize takıl nede olsa dileğimiz ortak  :opucuk:
Üzülme canım burda ne umutsuz insanlar hamile kalmış asla umudunu kaybetme ve mücadelene devam et.

yumurtlama geç olduğu için adetin gecikir

zen_s

evet Ayşem ben geç yumurtlamışım yumurtlama testi yapmıştım silik 2. çizgi çıkmıştı ertesi gün yaptığım her iki testdede iki çizgi birden yoktu bende poşete koydum test yaptığım kaptaydı sonradan bir baktım ikiside koyulaşmış demek ben bayağı geç yumurtladım inşallah o günleri iyi değerlendirmişizdir ne diyeyim. Benim bünye çok dirençli çıktı yahu ilaca bile cevap vermedi kendi kafasına göre takılıyor  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

belki kafasına göre bebek de yapar   :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: galiba öyle olacak doktor falan dinlemiycek kafasına göre sürpriz yapacak bana öyle geliyor  :toothy10:

zen_s

Vallahi Ayşem stres yaptığım yok yaratan Allah o isterse verecek inşallah ben tedbir alıyorum ama kafamada takmıyorum. Çünkü rabbimin nice mucizlerine şahit oldum en umutsuz olduğum vazgeçtiğim anda rabbim gösterdi mucizesini buda öyle olacak ama artık umutsuz değilim hayırlısı  :amin:

zen_s

Huhu klomen canlar nerelerdesiniz yahu iki gündür biriniz bile girmemişsiniz  ??? hayırdır kızlar durumlar ne ne alemdesiniz bir alo deyin özletmeyin kendinizi  :opucuk: Tamam bu ay hepimiz tırt çıktık  :ehi: ama sağlık olsun önümüzdeki maçlara bakıcaz