27 Nisan , 2024, 17:01:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

betüşüm burcunun dediği doğru tedaviye devam et aklında kalmasın bende çelişkilerdeyim ama büyük ihtimal kullanacağım ilacı en azından elimden geleni yaptım derim  ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

Günaydın Ayşem  :opucuk: nasılsın canım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

İyiyim bende canım sitedeki matrak bölümlere takılıyorum bayağı güldüm sabah sabah arada bizim kızlara teselli veriyorum  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

en iyisini yapıyorsun... benim de moralimin bozuk olması gerekiyor ama ben de artık deliliğe verdim, kahkaha atıyorum :D :D

zen_s

hayırdır canım neden bozuk olması gerekiyor  ???

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım müdürümüz seçim için görevden ayrılmıştı çok üzülmüştük sevinçten nerdeyse uçacaktık 3 haftadır rahattık bu gün ne yazık ki göreve başladı... istediği şeyler olmadı ki göreve başladı inşallah burnumuzdan getirmez... 

zen_s

tühh yaa görüyonmu kürkçü dükkanına geri döndü demekki  :ehi: :ehi: neyse senin az kaldı izne ayrılacaksın görmezsin uzun bir süre nur yüzünü bence sen doğumdan önce bir de onun için dua et Allah hayırlı kapılar açsında sizden uzağa gitsin  :k06:

ponçik

zen_s

Ayşe canım merhaba  :opucuk: sabah beri hayit faydalarını okuyorum bendede yumurtlama tembelliği var biliyorsunuz kullansam banada yaramı acaba. Ayrıca maksat muhabbete yazamıyorum artık bloke çıkıyor dairenin sıkı yönetimi  :caca: :caca: hayit ekstratı demişsin birde nerden alınır nasıl bir şey bir el atıver bacımmm  :k06:

ponçik

amaaan o bloke bir ara bizde de vardı nedense sonra kaldırdılar  :laughing7:
hayıt aktarlarda satılıyor bildiğim kadarıyla , istersen netten de sipariş verebiliyorsun  :icon_thumright:

zen_s

bende şimdiye kadar yanıtlayabiliyordum şimdi bloke diyor  :cussing:  :cussing:
evet aktarlarda alabilirim ama Ayşe can ekstratı daha etkili demiş netden almışsa acaba marankiden mi almış netde de hepsine güven olmuyor ki  :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 24 Aralık , 2013, 13:47:52
Ayşe canım merhaba  :opucuk: sabah beri hayit faydalarını okuyorum bendede yumurtlama tembelliği var biliyorsunuz kullansam banada yaramı acaba. Ayrıca maksat muhabbete yazamıyorum artık bloke çıkıyor dairenin sıkı yönetimi  :caca: :caca: hayit ekstratı demişsin birde nerden alınır nasıl bir şey bir el atıver bacımmm  :k06:

canım internetten alabilirsin.. aktarlarda da satılır.  canım aktardan almıştım. ekstratı bir ay kullanınca etkisini görürsün otunu en az üç ay kullanmak gerekiyor

zen_s

benim tahlillerde hormonlar normal yumurtlamamda problem var acaba klomenle kullansam olurmu yan etkiside yok diyorlar ama bu sefer 3 tane kullanacam