Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

bende vimem bebelerimi....  :ehi: :ehi:birak dogurana kadar... olana kadar cektiklerim nooooolcak....  :toothy10: :toothy10:

tursusunu kurcam bana ne! :ehi: :ehi: :ehi:

BurcuÇ

yaaa kızım sende istanbula gelırsın yakın bıryere görürsün hafta bır kızını  :occasion5: :occasion5: :occasion14:

Mavish

kaynalik yapmaya basladin bile heee.... :cildir: :toothy10: :toothy10: haftada birmis... alla alla... hergün gelsin kizim bana...  :ehi: :ehi: :ehi:

BurcuÇ

Oğluma lazım kızın senınle napsın , oğlusumu mutlu mesut yasatması gerek  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BurcuÇ

ne oldu betüş hanım duygulandınızmı yazamadınız  :k06: :k06: :k06:

BurcuÇ

tamam tamam yaaa susma betüş haftada 2 gün gel anlaşalım  :hıhı: :hıhı: :hıhı: :hıhı:

eea2005

günaydın kızlar,  :flowers:

yeni yılda hayaller gerçek olacak yeni umutlar yeni heyecanlar tadacaksınız inşallah. rabbim bebişlerinizi en kısa zamanda kucaklarınızda göstersin... :amin: :nazar: :amin:

mutlu ve bol ütülü  :toothy10: hafta sonları  :hello:

BurcuÇ

Kızlar

Adet sancılarım başladı göğüsümdeki şişkinlik gitti, adetim geliyorum dıyor bu ayda olmadıyaa  :y25:

zen_s

Selam canlarım  :opucuk:  :opucuk:
:muzz: :muzz: özledim sizleri nasılsınız bakalım  :flowers: :flowers:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım, nasılsın? izin bitti artık :)

zen_s

sağol canım iyiyim evet bitti maalesef kürkçü dükkanına geri döndük sen nasılsın canım 1 aydan düşmaya başladın hayırlısı inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyiyim canım evet bir aydan az zaman kaldı. 8 ocakta inşallah izne ayrılacağım, doğum da 20 ocak...

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 20 Aralık , 2013, 14:08:44
tamam tamam yaaa susma betüş haftada 2 gün gel anlaşalım  :hıhı: :hıhı: :hıhı: :hıhı:

:toothy10: :toothy10: sana kiz miz yok... kötü kaynana seni....  :ehi: :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 22 Aralık , 2013, 10:04:24
Kızlar

Adet sancılarım başladı göğüsümdeki şişkinlik gitti, adetim geliyorum dıyor bu ayda olmadıyaa  :y25:

canimmmmmmmmmmmmmm cok yipratiyorsun kendini.... bu kadar üzme lütfen !!!! gelmez o pembisler gelmezzz....  ::) ::)

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 23 Aralık , 2013, 08:59:16
iyiyim canım evet bir aydan az zaman kaldı. 8 ocakta inşallah izne ayrılacağım, doğum da 20 ocak...
hayırlısıyla inşallah güzel haberlerini alırız canım