28 Nisan , 2024, 03:00:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

BurcuÇ

Valla yaaa adam peşimden koşucagına ama yumos gunum evde kocalaıyıp duruyorum  :k02: :k02: :k02:

Mavish

BurcuÇ

Mavish

napsinlar... adet oldum rahatladim yaaa.. kac gündür bel agrisi.. sanci... belliydi gelicekler diye ama bu sefer uzadiii... klomen mlomen kullanmicam yani bundan sonra.... doktora bi gidip geleyim in saa ALLAH ondan sonra ver elini kafa takmamaya....  ;D ;D

BurcuÇ

onuda denedım zamanında oyleykende tutmadı betus yaaa. sizin yüzünüzden aşılamamıda erteledım  :k06: :k06: :k06: yok testmıs yok ovulaymıs bilmem ne sımdı benımde adetım erken gelcek gıbııı  :caca: :caca:

bosunaaaaaaaaaaaaaaaaa ay atladım

Mavish

niye öyle diyorsun canim...

birazda vücudun dinlenmis oldu... o hap küpleri insani mahfediyo biliyorsun... asilama sürecide kolay degil.... klomen beni sisirdi.. pisirdi yuvarladi top yapti yaaa... bide sen kac kere ictin o hapi....

yok canim .. bildigin gibi degil... ben cok takmisim inan.. piskopat gibi sokakti bebeleri görünce nasil oldu bunlarinki... diye düsünüp duruyom... hasta biri olmusum resmen... etrafimda bebek patlamasi yasaniyor ve ben bazen tahammül edemiyorum onlarin yanlarinda olmaya.... hasta olmusum yaaa.. inanki....
ben takmicam diyodum önceden bende yine olmadi bir kac ay öyle denedim ama.... sanirmi kafamda atamadim o aylarda... hep aklimin bi kösesinde var di bu.... o yüzden bu karar hepsinden farkli olmali canim.... kafama bu sefer takmamayi iyice yerlestirmeliyim ....  :occasion5:

BurcuÇ

Sen kutsal topraklarda dua ettın, Rabbim sana en kısa zamanda vericek hayırlısysa tabi  :opucuk:

Mavish

BurcuÇ

Bana dua ettiğin için Rabbim seni daha çok sevıcek inşallah. Birbirmizin için edilen dua en güzeli  :opucuk:

BurcuÇ

Şuanda EVVİM ŞAHANEDE bebek odası yapılıyor ..  :cildir: :cildir:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 19 Aralık , 2013, 14:59:54
Bana dua ettiğin için Rabbim seni daha çok sevıcek inşallah. Birbirmizin için edilen dua en güzeli  :opucuk:

rabbim ikimizide sevindirsincanim !!!!!  :opucuk:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 19 Aralık , 2013, 15:30:56
Şuanda EVVİM ŞAHANEDE bebek odası yapılıyor ..  :cildir: :cildir:

ne güzel.. ilerde sende öyle yaparsin in saa ALLAH canim!!!! tüyolari simdiden al...  :icon_thumright:

BurcuÇ

Valla tüyoyya gerek yok 10 bin TL yeter  :ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

:-ooo abartmaya gerek yok... o ne yaaaa....  :-ooo milletin yarim senelik geliri... bunlar o parayla oda mi yapio????