Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

maşallah maşallah zeynebe  :aferin: :aferin: :aferin: ona şeker alıcam çalışmaları bitsin  :ehi: :ehi:

Pkodanda bendemı yanlıslık var bılmıyorum, doktrorum ilaç verıyor pkolu oldugum ıcın sokturıyım dıe cunku nezaman adet olucagım bellı değilki pko öle lanetkı belkı 3 ay olmıcam  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ayyy darlandım ne olcak bizim bu halimiz  :director: :director: :director: :director: :director:

Mavish

BurcuÇ

Şimdi patalojı bölümünü aradım yüzümden parça et aldılar ya sonucum cıkmıs yarın gıdıcem doktara gostercem bakalım yuzum ıcın nasıl bı tedavı uygulıcak  :icon_pale:

BurcuÇ

sıkıntıdan gebelık testı yapasım var  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 19 Aralık , 2013, 13:16:51
Şimdi patalojı bölümünü aradım yüzümden parça et aldılar ya sonucum cıkmıs yarın gıdıcem doktara gostercem bakalım yuzum ıcın nasıl bı tedavı uygulıcak  :icon_pale:

ciddi bisey degildir in saa ALLAH canim? tedavin in saa ALALH güzel sonuclara vesile olur....

Mavish

BurcuÇ

adete 4gun kala sıkıntıdan test yapan ilk insan olucam herhalde  :ehi: :ehi: :ehi:

ben deli sen bende deli ,, kızım manyakmısın yapma dıcegıne yap dıyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

umarım canım yarın bellı olucak düzelsin artık yuzum  :igrenc:

zen_s

Kızlar merhaba :opucuk: özledim sizi klomencanlar ben malum izindeyim ve ütüden pek giremiyom nete  :ehi:  :ehi: dün yine test yaptım iki çizgide yoktu tekrar yaptım yine aynı  :dontknow: öptüm sizi canlarım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

Zeynoo ,  yorma kendını fazla  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ütülerini duzgun yap tek çizgi değil senin ütün çift çizgili olmalı  :wav: :wav:

zen_s

Ütüde çift çizgi pek makbul değilmiş  :ehi: ben yapayımda hayırlısı artık kızlar ben çarşıya çıkıyorum görüşürüz  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

kendıne yenı cicilermi alıcannn ütü yaprken gıymek ıcınn  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :opucuk:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Aralık , 2013, 13:48:39
Kızlar merhaba :opucuk: özledim sizi klomencanlar ben malum izindeyim ve ütüden pek giremiyom nete  :ehi:  :ehi: dün yine test yaptım iki çizgide yoktu tekrar yaptım yine aynı  :dontknow: öptüm sizi canlarım

bizi unutma canikom.... aaa bu izin isi bize yaramadi ama... seninle görüsemiyozzz...  :ehi: :k06:

aman yeterki bebis gelsinde.... bol bol calismalara devam.... bizde seni öptükkk

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 19 Aralık , 2013, 13:22:42
adete 4gun kala sıkıntıdan test yapan ilk insan olucam herhalde  :ehi: :ehi: :ehi:

ben deli sen bende deli ,, kızım manyakmısın yapma dıcegıne yap dıyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

umarım canım yarın bellı olucak düzelsin artık yuzum  :igrenc:

manyaklik var biraz evet..... yapcak bisey yok ....  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

piskopat olmusum bu bebek yüzünden...  :ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

BurcuÇ

bize değilde en cok kocalara yaradı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: