28 Nisan , 2024, 15:15:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

kafaya takmiyom dedikce adetim gelmez oldu ....  :toothy10:

kizlar neredesiniz yavvv.. kendi kendime yaziyom burda...  :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canım adetten önce akıntın oluyor muydu? olmuyorsa akıntı da hamilelik belirtisi.. hayırlısı inşallah hamilesindir...

Mavish

Isim                                 KlomenTedaviSayisi                               Adet Günü                      Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                        32.gün :icon_scratch:                                    16mm
eea2005                                           1                                       34.gün :dontknow:                                 17mm   
zen_s                                                 2                                       27.gün                                    beklemede     
BurcuÇ                                                                                        28.gün                                     beklemede

Mavish

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Aralık , 2013, 09:57:37
Canım adetten önce akıntın oluyor muydu? olmuyorsa akıntı da hamilelik belirtisi.. hayırlısı inşallah hamilesindir...

pek hamile oldugumu sanmiyom aysem... hep sonu hüsran oldu 26 aydir...  ;D
adetim gelmeden akintim olurdu ama bu kadarda degil.... yani kac gündür akintim var... adet görmüyorum....
kafayi takmiyom dedikce gelmez oldu benimkisi....  :ehi: test mi yapsam?  :icon_scratch:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım yap, olumlu olursa sevinirsin, negatif çıkarsa da daha erken negatif çıkması normal diye düşünebilirsin. testlerde negatif sonuç yanıltıcı olabiliyor

Mavish

cumaya kadar bekliyim en azindan... cünkü benim sanirim yine adetim düzensiz olmaya basladi...  :caca:

3 gün daha bekleyebilirim bu kafayla....  :muzz: :muzz: :muzz: takmicam artik...  :muzz: :muzz:

Mavish

bugün pek bi sessiz burasi...

zeynebim burcum... nerelerdesiniz... özledim yav...  :crybaby2:

yine uykum var benim yaaa...  :sleepy1:

BurcuÇ

Kaç gundur yokum kızlar fink fink gezıyorum  :ehi: annemdeydım bugun ... dün arkadasıma gıttım. ordan cıktım kocam eve donme dedı düğündernek filmine gıttık öldük gülmekten tavsıye ederım herkese  :occasion14:

zeynebımden haberler naber ? betüş hamişsin iste yok adetım falan sey yapıyorsun kızım git test yapp  :caca: :caca: zaten adetın gecıkmıyordu klomenle hıc gecıkmez yap bı test cuma yıne yaparsın  :caca: :caca: bukadar hayır dua edıyorum kafan rahat bılıyorum da ben senın ıyılıgın ıcın dıyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

bak burcu'nun dediği doğru klomen adet gecikmesi yapmaz hatta klomen  veya yumurta geliştirici iğneleri kullandığım aylarda hep adetim erken gelmiştir. 4 ay klomen üç ay da iğne kullandım anlayacağın baya tecrübeliyim

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 18 Aralık , 2013, 22:04:31
Kaç gundur yokum kızlar fink fink gezıyorum  :ehi: annemdeydım bugun ... dün arkadasıma gıttım. ordan cıktım kocam eve donme dedı düğündernek filmine gıttık öldük gülmekten tavsıye ederım herkese  :occasion14:

zeynebımden haberler naber ? betüş hamişsin iste yok adetım falan sey yapıyorsun kızım git test yapp  :caca: :caca: zaten adetın gecıkmıyordu klomenle hıc gecıkmez yap bı test cuma yıne yaparsın  :caca: :caca: bukadar hayır dua edıyorum kafan rahat bılıyorum da ben senın ıyılıgın ıcın dıyorum

ohhh burcummmm.. hayat sana güzel yavrum...  :ehi: iyi yapmissin canim... kafan dagilmistir en azindan... ne güzel....

adet olacakmisim gibi sancim var bugün benim amaaaa... gelecek benimkisi.... belimde agriyo....  :icon_scratch:
yav sana diyorum testler coooooook pahali burda... yapmaya kiyamiyorum...  :ehi: :ehi:
sancim var bugün sanirim geliyo benimkisi....

Mavish

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 19 Aralık , 2013, 08:29:03
bak burcu'nun dediği doğru klomen adet gecikmesi yapmaz hatta klomen  veya yumurta geliştirici iğneleri kullandığım aylarda hep adetim erken gelmiştir. 4 ay klomen üç ay da iğne kullandım anlayacağın baya tecrübeliyim

aysem dogru sen tecrübelisin.... ben tek klomen kullandim bu ay... catlama ignesi vurmadi ama...  :icon_scratch: kendi catlar dedi doktorum....  :icon_scratch:

bugünde adet sancisi gibi sancim var... sanirim benimki yolda....  :icon_scratch:

Mavish

Isim                                 KlomenTedaviSayisi                               Adet Günü                           Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                        33.gün :icon_scratch:                                       16mm
eea2005                                           1                                       35.gün :dontknow:                                    17mm   
zen_s                                                 2                                       28.gün                                           beklemede     
BurcuÇ                                                                                        29.gün                                            beklemede

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah yanılıyorsundur. zaten hamileyken de adet sancına benzeyen ağrılar oluyor bir de ilk zamanlar bel ağrısı fazla oluyor. bir arkadaşım bel ağrısı şikayetiyle doktora gitti hamile olduğnu öğrendi. benim de ilk ay çok belim ağrıyordu acaba hamile miyim diye düşünyordum

Mavish

öyle mi canim?
benimde belim agriyor ama... hani ara ara sanci gibi böyle bir basinc hissediyorum...
az önce lavobaya gittim kontrole, cünkü ara ara bayagi bir sancim oluyor adet olacagimi düsünüyorum... önlemini aldim pedimle dolasicam sanirim...  :laughing7: :laughing7:

olmazsa aksama test yapayim bugün gelmezse.... pek umutlu degilim ama... hayirlisi ALLAH tan...

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım boş umut da vermek istemiyorum ama bu yaşadıkların uyku hali, bel ağrısı ve sancıları yaşadım. hatta ben de birkaç gün lekelenme bile oldu. ben de herhalde mevsim değişikliğinden etkilendim bu ay az adet oldum  diye düşündüm bir de pko olunca düzenim bozuldu zannettim meğerse o yerleşme kanamasıymış