28 Nisan , 2024, 21:47:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

ben sanirim bugün erken cikicam yine isten..... cok uykum var...  :sleepy1: :sleepy1:

öpüyorum hepinizi fistiklar...

burcum sen özlettin bugün kendini.... yarin yine toplanalim in saa ALLAH... hayirli aksamlar!  :opucuk:

zen_s

Kızlar yoğun ağrım sebebiyle ovulasyon testi yapimm dedim silikte olsa ikinci çizhi çıktı şimdi ben yumurtladımmı uyumurtluyormuyum yumurtlayacammı hangisi test yapanlar bir el atıverinnn  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Ollleeeyyyyyy yumoslarim büyüyoooo :hello2:

Ütü ütü ütü devammmmmm

Mavish

Sanirim senin yumoslar kis uykusundan yeni uyandilar :k06:

zen_s

Onlar hep kış uykusunda zaten  :ehi: izin aldım 5 gün boyunca paso ütü yapıcam valla  :ehi:  :ehi:  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

eea2005

kızlar ben girmeyeli muhabbet ilerlemiş  :hello2:

internetim de sıkıntı var bir de işten çok geç geliyorum bu ara giremedim o nedenle :crybaby2:
zeynebim ne güzel bir haber yumoşların büyüyor demek ki :hieyt:
Betül umarım bebişin vardır :amin: :amin: :amin:
beni soracak olursanız az önce idrar testi negatif cumartesi günü kan testi yaptıracağım artıkın :honk:
hala adet olmadım kasıklarımda özel bir durum hissetmiyorum adet olacakmışım gibi de hissetmiyorum sanırım yine pko hortladı :violent1:

Mavish

Ebruuuuuu merak ettik seni yaaaa iyiki yazdin ..

Hakkinda hayirlisi... BEN TAKMIYORUM artikinnn

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Aralık , 2013, 20:27:04
Onlar hep kış uykusunda zaten  :ehi: izin aldım 5 gün boyunca paso ütü yapıcam valla  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Seni sapik seni :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 17 Aralık , 2013, 21:32:17
kızlar ben girmeyeli muhabbet ilerlemiş  :hello2:

internetim de sıkıntı var bir de işten çok geç geliyorum bu ara giremedim o nedenle :crybaby2:
zeynebim ne güzel bir haber yumoşların büyüyor demek ki :hieyt:
Betül umarım bebişin vardır :amin: :amin: :amin:
beni soracak olursanız az önce idrar testi negatif cumartesi günü kan testi yaptıracağım artıkın :honk:
hala adet olmadım kasıklarımda özel bir durum hissetmiyorum adet olacakmışım gibi de hissetmiyorum sanırım yine pko hortladı :violent1:

Kendini fazla yorup üzme canim ... Cok harap ettik kendimizi... Bak sende yogun calisiorsun kafayi baska yerlere ver.  SPORA GIT ALISVERIs esinle vakit gecir tatile cikin ben artik 180 derce dönmeyi düsünüyorum  :muzz:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Aralık , 2013, 20:27:04

canım sen ovulasyon testi almamış mıydın? bir  yapsana yumurtlama oluyorsa o gösterir

Mavish

aysem zeynebin hafif pembe cikmis 2. cizgisi...

Mavish

Isim                                 KlomenTedaviSayisi                               Adet Günü                      Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                        31.gün :icon_scratch:                                16mm
eea2005                                           1                                       34.gün :dontknow:                           17mm   
zen_s                                                 2                                       27.gün                                 beklemede     
BurcuÇ                                                                                        28.gün                                  beklemede

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Mavish - 18 Aralık , 2013, 09:00:00
aysem zeynebin hafif pembe cikmis 2. cizgisi...

aaaa o zaman daha yeni mi yumurtlama oluyor. 3 gün sonra falan  yaparsa belki çizgi koyu çıkacak

Mavish

evet sanirim yumoslari anca büyüdü... ondan dedim hep degerlendir simdi önümüzdeki günleri.... zaten tatildeymis... tam isabet yani...  :hello2: :hello2: :hello2:

Mavish

ben tekrar bi baktimda... bugün benim 32. adet günüm...  ::)
Listeyi yeniliyim....

cok akintim var... ve bu sabah midemde felaket sanci oldu.... hasta mi olucam acep...  :dontknow: