29 Nisan , 2024, 01:18:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

aysem ben idrar testlerinden vazgectim...

sonuclar hep hüsrandi simdiye kadar.....  :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım haklısın ben de çok idrar testi yaptım. çok şükür sonunda pozitif sonucu gördüm hem de adet olduğumu zannettiğim ay. kan sonucu beklemek bana çok zor geliyor, o 2 saat hiç geçmezdi..

Mavish

inanirim canim ....

artik rabbim hayirlisini versin bizlere... cok yiprattim kendimi... takmicam kafama...  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

zen_s

takma tabi ya betüşüm Allahın izniyle gelir bebeğin hayatı kendine zehir etmeye değmez bu günlerde bir daha geri gelmez
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

aynen canim...

bugün felaket uykum var... basim agriyo.... bilgisayar önünde uyucam....  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

halsizim zeynebim... bütün haftasonu uyudum... ama yine banamisin demiyoooo... bugün ise gelirken lambada uyuya kaldim kisa bi süre icim gecmis... inamazsin....  :-ooo :-ooo

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım  beklediğin adet tarihin ne zaman? iki hamileliğimde yaşadığım erken belirti uyku haliydi

Mavish

aysem burcuda öyle söyledi... diyor sen hamilesin ondan uyukluyorsun...  ;D

canim ben yaklasik 3 aydir triotim icin hormon hapi kullaniyorum... onu kullandigimdan beri sanki adetim düzenli olmaya basladi ... yani ya 28. günde yada 29. günde oldum son 3 ay...

hapa baslamadan önce 30 ila 34 gün icinde oluyordum...

bugün 29. adet günüm....

gögüslerim sis ve akintim ak beyaz yogun oldugundan adetim ha geldi ha gelecektir... diye düsünüyorum cünkü hep bu belirtilerim oluyor adet olmadan bir kac gün önce...

BurcuÇ

ayşem hamıste naz yapıyor betüşş  :k06: :k06: :k06:

zen_s

İnşallah ya bu ay klomencanlardan güzel haberler bekliyorum :amin: kızlar benim sol kasığım çok ağrıyordu şimdi hafiften sağ kasıkda başladı ikisi birden ağrıyınca rahmimi deliyorlar sanki zor oturuyorum valla üşüttüm ne oldu anlamdım birde beyaz akıntım var  :-\
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

burcummmm... hamis degilsem sorarim ama sana ve hissine...  :caca:

:ehi:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 16 Aralık , 2013, 16:07:13
İnşallah ya bu ay klomencanlardan güzel haberler bekliyorum :amin: kızlar benim sol kasığım çok ağrıyordu şimdi hafiften sağ kasıkda başladı ikisi birden ağrıyınca rahmimi deliyorlar sanki zor oturuyorum valla üşüttüm ne oldu anlamdım birde beyaz akıntım var  :-\

klomen yapiyordur canim... hormon küpü nede olsa.... sen bi iyi doktora denk gelseydin ii olacakti....

zen_s

Burcu sen hissetmeyi bırak hamile olmaya bak  :ehi: :ehi: ben sana ne dedim ben hissedeyim sen hamile ol  :ehi: :ehi:

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 16 Aralık , 2013, 16:09:43
Alıntı yapılan: zen_s - 16 Aralık , 2013, 16:07:13

klomen yapiyordur canim... hormon küpü nede olsa.... sen bi iyi doktora denk gelseydin ii olacakti....
canm klomen bende tırt çıktı hiç etkilememiş ki beni bünyem direnmiş yumurtlayamamışım  :ehi: dozunu artıracak bidahaki adetde artık ne zaman olursam  :k06:

Mavish

zeynebim adetin düzenli mi? yoksa aksamalar cok oluyor mu?

burcu hem zeynep hem ben hadi hissedelim.... sende hamis ol in saa ALLAH... :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

betüş inşallah hamilesindir. zeynep hiçbiriniz hissetmesin; hissetme  işini bana bırakın siz hamile kalın