28 Nisan , 2024, 03:35:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Az önce annemle konuştum doktora gittiğimde aramıştı beni bebek istediğimi bilmiyor hayırdır ne oldu sonuç dedi aynı dedim adet düzensizliği PKO varmış bende dedim. Bende öyleydim dedi doğru düzgün adet olmazdım dedi 4 çocuk doğurdu annem sanırım bizimki birazda psikolojik oluyor menopoza kaç yaşında girmiştin dedim 48 yaşındaydım ve çok rahat atlattım ben dedi ateş basması falan olmadı dedi galiba adet düzensiz olunca bünye alışıyor menopoz rahat oluyor iyi dedim bende bundan yana şanslı olayım bariii   :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 16 Aralık , 2013, 10:47:25
:ehi: :ehi: :ehi: deliii,

oyle hıssetım bu ay cunkuuuuuu ınsalah ölesındır .. benım adet sancılarım basladı yaa

belki minigin yerlesiyordur....  :amin: :amin: :amin:

güzel seyler düsün... sanciya endeksleme kendini....

zen_s

Takmayın bacılar kafanıza bişey allah hayırlısını versin  :amin: ben eminim bebekleriniz en kısa zamanda gelecek  :amin: :amin: :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

ben bılıyorum canım neyse dusunmıcezzz bunları...

zeynebım bende annemde kızken yılda bı kez adet gorurduk yanı pko genetık bızde. aannemınde 2 sene cocugu olmamıs ıste hayırlısını dılemek laxzımya olmaz olsun bı erkek oldu . 5 sene cocugu olmuyor kısır dıyolar ondan sora ablam 3 aylık vefat edıyor ben benım kızkardesım bı dusukle kadın ureme patlaması yasıyor  :ehi:

zen_s

Evet canım hayırlsını versin bebek olacak buna eminim en kısa zamanda çok yoğun hissediyorum klomencanlardan güzel haberler gelecek  :ehi:

BurcuÇ

ben bu formda her ay aynı seyı hıssetım ama benden baska herkes hamıs kaldı  :ehi: :ehi:

zen_s

iyi işte ben hissedeyim sen hamiş kal  :ehi: :ehi:

BurcuÇ

zen_s

Mavish

iste herseyin hayirlisi canim...

bende kendimi öyle motive ediyorum... rabbim kararlastirmistir elbetteki en hayirli zamani...
ya olsa sakat olsa? ALLAH korusun.... o yüzden hic kafama takmicam artik... cok sükür saglikliyim... ne bende ne esimde bir sorun var... o yüzden tam zamanini rabbim biliyor... artik salliyom... cok yordum üzdüm kendi kendimi... zateni nsani kendinden fazla bir baskasi bu kadar üzemezdi yani.... hayati oldugu gibi yasamak ve tadini cikarmak lazimmm...  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Mavish

hislerinizi yiyim ben emiiiii...

madem böyle bisey vardi niye daha önceden hissetmedinizzzzz... eger hamile kalirsak soracam hepinize!!!  :caca: :caca:

:ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

bu arada bisey diceeeemmm...

iyiki varsiniz yaaa!!!  :opucuk: :flowers:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 16 Aralık , 2013, 10:47:28
Az önce annemle konuştum doktora gittiğimde aramıştı beni bebek istediğimi bilmiyor hayırdır ne oldu sonuç dedi aynı dedim adet düzensizliği PKO varmış bende dedim. Bende öyleydim dedi doğru düzgün adet olmazdım dedi 4 çocuk doğurdu annem sanırım bizimki birazda psikolojik oluyor menopoza kaç yaşında girmiştin dedim 48 yaşındaydım ve çok rahat atlattım ben dedi ateş basması falan olmadı dedi galiba adet düzensiz olunca bünye alışıyor menopoz rahat oluyor iyi dedim bende bundan yana şanslı olayım bariii   :k06:

bak rahatlatmis annen seni canim....  :opucuk:

BurcuÇ

:))) yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Allahım lütfen klomenler bu ay hayırlı haberler versın ... Ve ısteyen herkes...

Kızlar 2013 benım ıcın
hıcc
ama
hııııccc guzel bı yıl değil .. Babamın yılı yaklastı kayınpederım v 6 kısı... 2013 bence cok kotu bı yıldı. Elhamdüülillah yılbası falan kutlamıyorum ( Yanlıs anlasılmasın , inancım gereği bu benım ıcın mutluluk ) Rabbım 2014 benım yılım olsun cok ıstıyorum bebısım ve sevdıklerımle zaten bı avuc kaldık

BurcuÇ