27 Nisan , 2024, 17:25:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

Isim                                 KlomenTedaviSayisi                           Adet Günü                    Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                        29.gün                           16mm
eea2005                                           1                                        32.gün                           17mm :director: 
zen_s                                                2                                        25.gün                          beklemede     
BurcuÇ                                                                                        26.gün                          beklemede

Mavish

oh zeynepcim süpersin  :hello2:
sporla kendini dinc tutarsin in saa ALLAH!!!  :opucuk: haftasonun nasil gecti canim...

kizlar hepiniz coooooooook öpüyorum hayirli sabahlar !!!  :opucuk:

zen_s

Alıntı yapılan: makaron - 16 Aralık , 2013, 10:21:05
Alıntı yapılan: BurcuÇ - 15 Aralık , 2013, 23:05:55
sen bizi boşver aslı can senden ne haber bebısın kız mı erkek mı? esın nasıl ? artık ohh bee demıstır

Canım sanırım bir türlü ohh be denilmiyor hala tedirginim. İşe gitmiyorum hala haftada 1 gun gidipişleri toparlıyorum. Canım şimdi de şeker çıktı bende. Gunde 6 kez şeker ölçüyorum hiç bişey yiyemıyorum. Şeker çok tehlikeliymiş. Organ gelişimini engelleyebilirmiş. Korkumdan aç gezıyorum. Dr insuline başlayabiliriz dedi. Zaten her gün pıhtılaşma iğnesi yapıyorum.

Artık allahtan ne gelirse be zorluk olursa çekerim yeterki kuzum ıyı olsun.

Eşim de cok mutlu. Onceden ben uzilmiyim diye belli etmiyordu meger ne hevesliymiş. Bebek odasını hazırlamaya başladık bile.
canım inşallah sağlıkla alırsın kucağına rabbim mucizesini vermiş korusun esirgesin inşalla  :amin: :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

heryere gunaydın yazdık kız betusa dıger tarafa geleydınya  :k06: :k06: :k06:

ya senın adetındemı gelmedı betus hamısmısın kız  :flowers: :opucuk:

ebrudanda habe ryok test yapıcaktı bugun benım daha 8 gunum var  :cildir:

zen_s

Hafat sonum süperdi valla eşimle bol gezdik alışveriş yaptık ciciler aldık kendimize çocuğa  :occasion14: güzel kahvaltılarımız oldu güzeldi yanee
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

yarin benim normal sartlar altinda adet günüm... inanin buraya yazmasam bilmicem... cünkü artik saymalardan vazzzzgectimmmmm...

Ebruuuuuuuu  :director: nerdesin kuzummm.... yaptin mi test? merak ettik seni... in saa ALLAH güzel haberlerle gelirsin!!

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 16 Aralık , 2013, 10:27:28
Hafat sonum süperdi valla eşimle bol gezdik alışveriş yaptık ciciler aldık kendimize çocuğa  :occasion14: güzel kahvaltılarımız oldu güzeldi yanee

oh oh.. süper valla..!! iyi yapmissiniz canim.. cok sevindim..

zen_s

sağol canım benim sen ne yaptın hafta sonu  :opucuk:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 16 Aralık , 2013, 10:27:12
heryere gunaydın yazdık kız betusa dıger tarafa geleydınya  :k06: :k06: :k06:

ya senın adetındemı gelmedı betus hamısmısın kız  :flowers: :opucuk:

ebrudanda habe ryok test yapıcaktı bugun benım daha 8 gunum var  :cildir:

burcum görmedim canikom yoksa gelmemmiiiii...

yok daha benimkinden tik yok ... :) normal sartlarda 30. günde oluyorum canim... triotim icin ictigim haptan beri aslinda 29. günde oluyorum... bazen aksamalarda oluyordu ondan önce... yani 35. günde olabiliyordu ama hormon hapini aldim alali sanki hep 29. günde oldum... beklemedeyim canikom.... ama salliyom biliyosunnnn... olursa olur olmazsa nasib...

:muzz: :muzz: :muzz:

BurcuÇ

kızzz betuş sen varyaaa sennnnnnnnnnn hamişsin yaaa agırdaan alıyorsunnn  :amin: :amin: :amin:

ınsallah bebıs haberlerınıde alırım bu ayda bı ohhh be derım

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 16 Aralık , 2013, 10:30:24
sağol canım benim sen ne yaptın hafta sonu  :opucuk:
ben pek bisey yapmadim canim.. bol bol uyudum.. bütün haftanin vermis oldugu yorgunluk benim tam bir miskine cevirdi....  :ehi: :ehi: hic bisey yapasim yoktu inan.... yattim kalktim yattim kalktim....  :k06: :k06:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 16 Aralık , 2013, 10:34:34
kızzz betuş sen varyaaa sennnnnnnnnnn hamişsin yaaa agırdaan alıyorsunnn  :amin: :amin: :amin:

ınsallah bebıs haberlerınıde alırım bu ayda bı ohhh be derım

:k06: :k06: canimsin! agzindan bal damliyor... ama artik rabbime biraktim canim diyorum ya... olursa olur... olmazsa nasib... napam gariiii... adetim gelirsede hiiiiiiiiiiiiic üzülmicem.... kendime öyle söz verdim!!!  ;D

senden insaaaALLAH güzel haberler aliriz canim benim... dualarim sizlerle....

BurcuÇ

Bak ben bı kac kısıye dıdım hamıs kaldılar senın bu ay uzulmıceksın. eger dıger ay ben olucaksam ılk sen ol betusum ben razıyım  :k06:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 16 Aralık , 2013, 10:43:21
Bak ben bı kac kısıye dıdım hamıs kaldılar senın bu ay uzulmıceksın. eger dıger ay ben olucaksam ılk sen ol betusum ben razıyım  :k06:

:k06: :k06: :k06: in saaALLAH canim hakkimizda hayirli olsun... eger simdi dedin diye hamileysen o zaman kizicam sana.. önceki aylar niye söylemedin pekiiiii, diye....  :ehi: :ehi: :ehi:

BurcuÇ

:ehi: :ehi: :ehi: deliii,

oyle hıssetım bu ay cunkuuuuuu ınsalah ölesındır .. benım adet sancılarım basladı yaa