Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

Olsub olmasin artik kafaya takmicam burcummm yetti gariiii kendimi harap etmisim 2 senedir ...

Sende takilma olacagi varsa nasipte varsa olur ..

Baska seylerden bahsedelimmm neler yaptin bugün sekerim

BurcuÇ

Bugun  napam sosyete pazarına gıttım kocışimle alısverıse gıttım ızgara balık yaptık yedık  :muzz: :muzz: sen nanptın tatlım

eea2005

bugün ayın 15i hala adet görmedim leke bile gelmedi. gelgelelim test yapmaya hiçççç cesaretim yok. :y25: korkuyorum, gece sürekli rüya görüp durdum bununla alakalı... of of bir cesaretimi toplayabilsem hem daha 2 gün gecikti fazla umutlanmamalıyım diyorum kendime ama ah işte o yürek yok mu???  :honk: :y25: :y25:

BurcuÇ

ebru bu sıkıntıyı iyi biliyorum, benımde adetım gecıtıgınde hep kafamda 1 hafta gecsın öle test yapıyım dıyorum ama olmuyor. Sonuc husransa aynı husranı yasıyorsun bence aklından sıl bunu ve kan ver ıdarada cıkmayablır. hem hamıssen tadını cıkarırsın

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 15 Aralık , 2013, 00:00:04
Bugun  napam sosyete pazarına gıttım kocışimle alısverıse gıttım ızgara balık yaptık yedık  :muzz: :muzz: sen nanptın tatlım

oh oh su sosyetepazarina bende hep gitmek istemisimdir fatihte degil mi? benide götür türkiyeye gelince burcummmmmm...  :laughing7: :laughing7:

ben pek bisey yapmadim canim evdeydim evin temizligine ugrastim.. yattim kalktim .. pazar olurver mis.... yarin is güc... pöööööfff  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 15 Aralık , 2013, 07:04:01
bugün ayın 15i hala adet görmedim leke bile gelmedi. gelgelelim test yapmaya hiçççç cesaretim yok. :y25: korkuyorum, gece sürekli rüya görüp durdum bununla alakalı... of of bir cesaretimi toplayabilsem hem daha 2 gün gecikti fazla umutlanmamalıyım diyorum kendime ama ah işte o yürek yok mu???  :honk: :y25: :y25:

ebrucum.. hep pozitif düsün... olsun ve ya olmasin... hersey nasip! gönlünü ferah tut.. rabbim en güzelini ayarlamistir... in saa ALLAH hamilesindir!!!  :opucuk:

Mavish

Isim                                 KlomenTedaviSayisi                           Adet Günü                    Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                        28.gün                           16mm
eea2005                                           1                                        31.gün                           17mm  :director:
zen_s                                                2                                       24.gün                          beklemede     
BurcuÇ                                                                                       25.gün                          beklemede

BurcuÇ

betüş çekmeköyde pazarımız karsıdada var ama , sen gel hele ben senı nerelere nerele goturceemm balonlar alıcamm  :ehi: :ehi: :ehi:

Kızlar bugun bı ruya gordum, hayırlaara vesıle olsun. şimdi anlatmıcam sıze adet oluyım oyle.normalde hıc acıpta bakmam ruya tabırlerıne ama bugun sabah baktım oyle guzel seyler yazıyordurkı ınsallah yazanlar gerceklesır.  :amin: :amin: :amin:

Mavish

tek balonla kanmam ben ama  :toothy10: :toothy10: yemek dondurma vs. gibi isteklerim var benim...  :ehi: :ehi: :ehi:

rüyan hayir olsun canim.. hamile olasin in saa ALLAH bu ayyy....  :opucuk: :opucuk:

BurcuÇ

sancılarım basladı ama ınsallah bu ay hepımız gebe kalalım yaa cok ıhtıyacımı zvar  :amin: :amin:

makaron

BurcuÇ

sen bizi boşver aslı can senden ne haber bebısın kız mı erkek mı? esın nasıl ? artık ohh bee demıstır

zen_s

selam kızlar  :muzz: :muzz:
bugün koşu bandı maceram başladı 45 dk yürüdüm sabah erkenden gayet güzel geçti sol kasığım fena ağrıdı anlamadım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

makaron

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 15 Aralık , 2013, 23:05:55
sen bizi boşver aslı can senden ne haber bebısın kız mı erkek mı? esın nasıl ? artık ohh bee demıstır

Canım sanırım bir türlü ohh be denilmiyor hala tedirginim. İşe gitmiyorum hala haftada 1 gun gidipişleri toparlıyorum. Canım şimdi de şeker çıktı bende. Gunde 6 kez şeker ölçüyorum hiç bişey yiyemıyorum. Şeker çok tehlikeliymiş. Organ gelişimini engelleyebilirmiş. Korkumdan aç gezıyorum. Dr insuline başlayabiliriz dedi. Zaten her gün pıhtılaşma iğnesi yapıyorum.

Artık allahtan ne gelirse be zorluk olursa çekerim yeterki kuzum ıyı olsun.

Eşim de cok mutlu. Onceden ben uzilmiyim diye belli etmiyordu meger ne hevesliymiş. Bebek odasını hazırlamaya başladık bile.

BurcuÇ

hayırlısı olsun canım sevındım sızın adınıza