Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

eea2005

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 13 Aralık , 2013, 15:02:32
ayyy inşallah olmazsın yaaa , kan veryarın  :k06:

yarın mı o kadar çabuk belli olur mu...

BurcuÇ

Valla kana baktır dıyor doktor bana adetın ertesı gun . varsa bellı oluyor

eea2005

burcucum saol :opucuk: o zaman pazartesi baktırırım... idrar testinde de çıkar mı acaba? çift çizgi gördüm diyenlere hep özenmişimdir de :love9:

Mavish

ebrucum adetin gecikma yaparsa... yani yarin... idrardada cikar.... bence dene eger bugün gelmezse adetin....

gecikme yapmiyorsada normal günlerde...

in saa ALLAH hayirli haberlerini aliriz...  :opucuk:

eea2005

kızlar sağolun :love9:
inşallah güzel haberler veririm ama olmasa da olsun rabbimin bir bildiği vardır elbet
Allah isteyen kimseyi evlat kokusuna hasret bırakmasın ve en önemlisi verdiği evladı bağışlasın acısını göstermesin :amin:

zen_s

Canlarım hava koşullarından pek giremiyorum net gidip geliyor hepinizi çok seviyorum rabbim hepimizin muradını hayırlısıyla versin  :amin:
Ebrucum inşallah güzel haberler verirsin  bizlerde senle mutlu oluruz
Betüşüm inşallah belirtilerin hamilelik belirtileri olur
burcum sende inşallah bu sefer sende mutlu haberler verirsin
:amin: :amin: :amin:
ben de bu bebek olayını düşündüğümden beri hiç kiloma dikkat etmiyorum en azından kilo veririm başka şeylee yönelirim kafamı dağıtırım hayırlısı Allahtan
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

evet zeynepcimmmm... artik kafayi baska seylere verme zamani geldiiii....
bende pasta kursuna baslamak istiyorum... kafam dagilsin....  :occasion5: :occasion5:

zen_s

kız pasta kursuna katılırken kilo alma sakınnn  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

pasta tariflerini bizimle de paylaşırsın canım hatta sayfa aç resim falan paylaş süper olur  :icon_thumright:

BurcuÇ

Ebru sen kan tahlılı yapta hamıs ol gıdıp ıdarr testı alıp yıne testte cıft cızgını gorursun  :opucuk:

Mavish

Huhu kizlar ne alemdesiniz...

Ebrucum adetin geldimi ? Merak ettik seni umarim güzel haberlerle gelirsin  :opucuk:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 13 Aralık , 2013, 16:51:00
pasta tariflerini bizimle de paylaşırsın canım hatta sayfa aç resim falan paylaş süper olur  :icon_thumright:

Iyi fikir canim.. Bakalim kafa dagitmaya biseyler lazim artikkkk is disinda beni dengeleyecek biseyler tabiiki zevkli olmaliiii.. :muzz: :muzz: :muzz:

BurcuÇ

Benim bu aralar hıc aklıma takılmıyor nedense ama adetım yaklasınca bu halım gıdıyor gerım gerım gerılen ben oluyorum  :cildir:

Mavish

Burcum pazartesi adet günüm ama umrumda degil artik önceden sayardim gün ve gün simdi kafam rahat ohhhh saliverdim gitsin.. :muzz: :muzz: :muzz:

BurcuÇ

Yaa sızın ne cabuk geldı adet gununuz benım daha 10 gunum var  :dontknow:

Insallah adet olmıcaksın betusum bu ay nedense oyle hıssedıyourm bu ay yaa