28 Nisan , 2024, 12:33:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

özledik bizde seni hormonlu betüş  :toothy10:

zen_s

betüşüm ben hemde 2 tane kullandım gündee  :-ooo bu ayda olmazsa bir aydaha kullanırım sonra kürlere doğru yol alıcam valla  :icon_thumright:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Ay zeynep dogru sen birde dopingli 2 tane aldin.. Klomen arkidisler
Benim!!! Ne kadar saglikli bilmiyorum bu hap ama beni sisirdi.. Karin bölgem karpuzufa gecti...

Burcum canim benim  :opucuk:

Inan böyle birlikte yaziyoruz ya .. Rahatliyorum... Iyiki varsiniz... :flowers:

Bugünde cok akintim  var  :icon_scratch: bakalim hayirlara vesile olsun ...

zen_s

akıntı karpuz  gibi karın hep aynı şeyleri yaşıyoruz  :ehi: klomenzede olduk valla
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

:ehi: :ehi: :ehi: delisinizzzz

Benımde yuzumden dolayı yıkanmam cok zor oluyor malesef doktor oraya sıcak su gelmesın dedı aksam gel benı yıka kocacım dedım akıntım yuzunden kokuyorum sankı  :igrenc:

Mavish

:toothy10:anca beraber kanca beraber..

Sorma ya.. Bu nasil biseydir bilmem.. Simdi anliyorum bi änceki doktorum bana niye yazmak istemedigini bu hapi..

Bide sana doktorun 2 tane verdi.. Zeynebim sen bi ultrasona girseydin bu hafta?

BurcuÇ

neden gırmıyor daha dogrusu cagırmıyolar bende anlamadım  :dontknow:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 05 Aralık , 2013, 15:29:15
:ehi: :ehi: :ehi: delisinizzzz

Benımde yuzumden dolayı yıkanmam cok zor oluyor malesef doktor oraya sıcak su gelmesın dedı aksam gel benı yıka kocacım dedım akıntım yuzunden kokuyorum sankı  :igrenc:

Bos yikanmak yok burcu hep ütülerini yap :ehi: :ehi:

zen_s

valla bende bilmiyorum kızlar diğeride buda çağırmadı yumurtamı göremediler nedendir bilemedim randevuyla gidiliyor bu doktoruma haftaya çarşamba gidecem zaten test için kimse merak etmiyor benim yumoşları  :crybaby2: :crybaby2:

BurcuÇ

ayyy betüş   :laughing7:

Havalar buz hasta olucaz vallaa....

Bende anlamadım zeynep yaa

zen_s

şöyle iyi bir doktor bulamadım valla  :violent1: yine klomen verirse ben kürlere başlıycam bir dahada doktora gitmiycem iyisini bulana dek  :caca:

BurcuÇ

zen_s

canım ben Ordu dayım 1 yıl oldu buraya geleli tavsiye üzerine gittiğim iki doktordan da memnun kalmadım hormonu dayadılar durdular pko yum diye bende iyisini bulana dek kür yapıcam hele şu progesteronuda yapayım

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Aralık , 2013, 15:40:06
şöyle iyi bir doktor bulamadım valla  :violent1: yine klomen verirse ben kürlere başlıycam bir dahada doktora gitmiycem iyisini bulana dek  :caca:

Bencede öyle yap ama bi ultrasona girseydkn yarin sabah? Yok mu öyle bi imkan?

BurcuÇ

anam hep uzagız bırbırımızden. orduda bırtek unyeyı bılıyorum okadar .... pko olunca hep aynı demekkı bende 2 yıldır hap ıcmekten tam 15 kılo aldım  :-ooo :y25: