29 Nisan , 2024, 10:01:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

In saa Allah canim...

Hayirdir zeynebim nooooldu?

zen_s

Bilmiyorum canım yüküm ağır benim ondan tükenmişlik hissediyorum kendimde bazen 2. bebeği hangi akla hizmet istiyorsun diyorum  vazgeçesim geliyor eşimden çekiniyorum  :'(
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Isim                               KlomenTedaviSayisi                         Adet Günü                       Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                  19.gün                           16mm
eea2005                                           1                                  22.gün                           14mm
zen_s                                                2                                 15.gün                           beklemede
BurcuÇ                                                                                 16.gün                           beklemede

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Aralık , 2013, 08:42:27
Bilmiyorum canım yüküm ağır benim ondan tükenmişlik hissediyorum kendimde bazen 2. bebeği hangi akla hizmet istiyorsun diyorum  vazgeçesim geliyor eşimden çekiniyorum  :'(

Canim ya .. Bebek icin mi diyorsun yoksa canini sIkan baska seyler mi var... Bazen icini dökmek iyi geliyor insana ..

zen_s

Yok bebek için değil genel olarak yük benim üzerimde buda beni yoruyor ve bu kadar şeyin arasında bebeği nasıl düşünüyorum ne cesaretle diyorum kendime sabah eşime diyecektim az daha ben kaldıramam diye ama cesaret edemedim  :-\
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

:opucuk: canım yaa boşver beni sen nasılsın

zen_s

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Aralık , 2013, 08:58:29
Yok bebek için değil genel olarak yük benim üzerimde buda beni yoruyor ve bu kadar şeyin arasında bebeği nasıl düşünüyorum ne cesaretle diyorum kendime sabah eşime diyecektim az daha ben kaldıramam diye ama cesaret edemedim  :-\

Sıkma canını herşey olacağına varır, ben de ikinci hamileliğimde ilk denemede hemen hamile kaldım, kızım 4 yaşındaydı özel anaokuluna gidiyordu, bir yandan aileden de baskılar yapıldı, işin hep maddi boyutuna baktılar, kaldıramazsınız olmaz bilmem ne, o üzüntüler yüzünden 7.haftada kaybettim bebeğimi. Bazen düşünüyorum da ne gerek vardı o kadar üzüntüye kendimi yıpratmaya, doğsaydı 2 yaşında olacaktı şimdi  :y25: zamanı değilmiş diyorum , hayırlısı şimdiymiş diyorum avutuyorum kendimi  :amin:

zen_s

Elbette canım hayırlısı şimdiymiş   :opucuk: Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: ben bazen böyle oluyorum kendimi yalnız hissettiğim anlarda her şey den vazgeçesim geliyor. Gücümün tükendiğini hissediyorum bir bebek bir sorumluluk daha demek hayırlısı diyorum

ponçik

Tabi ki o sorumluluk çok büyük, ama Allah sabrını ve gücünü verir  :opucuk:

zen_s

selam günlük  :laughing7:
bugün adetimin 15. klomenin 11. günü  ;D
belimde hafif ağrı var iştahım dağlar kadar  :-ooo şiştim patlıyorum ve hafif bir akıntım var ama yumurta akı gibi uzamıyooo  :k06:
betüş bende klomen günlüğü yaptım 

BurcuÇ

kuzumm ben sölıyımö yıne klomenın akıntısı afedersın ıdrar gıbı oluyor su gıbı ıslanıyor camasırın  :icon_thumright: ama yınede yumosların buyuyooor

buarada gunlugunuzu yesınler  :opucuk:

zen_s

Burcum canım çok sağol  :opucuk: evet aynen çamaşırda ıslaklık oluyor ben dün yine test yaptım tek çizgim çıktı yumurtlamadıysam nasıl büyüyecekler ki ortada fol yok yumurta yok  :ehi:

BurcuÇ

Kuzum teste cıkması ıcın bellı bı olgunluga ermesı gerek demmkı yaaaaaaaaaaaaa ahh bu ay bı hamıle kalsakta rahatlasak catlıcam valla yaaaaaa  :cildir:

zen_s

Hiç sorma yumurtaların yerine biz çatlıycaz sonunda :ehi:  canım sen çok uğraştın inşallah bebeğin bir an önce gelir inşallah bu ay hiç olmazsa en azından birimizden bebek haberi duyarız  :amin: