29 Nisan , 2024, 07:40:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 03 Aralık , 2013, 10:34:48
kasıklarımda batmlar oluyor yumurtluyor muyum acep  :k06: kuluçkadaki tavuk gibi yumurta gözlüyorum bende  :ehi: :ehi:

aman olsun batmalar... olsunnnnn... in saa ALLAH da yumurtalar büyüversin!

zen_s

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 03 Aralık , 2013, 10:39:09
Zeynepcım doktorun klomene guvenmedııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

klomen kullanan tüp hastalara yumurta takıbı yapılır . ilk başlarda 3-4 sora 2gunde yanı bu kısının yumurta buyuklugune gore gun asırı bıle cagırıp takıp etmek zorunda. yumurtan buyuyormu sayısı artıyormu yoksa aynısantımdemı kalıyor takıp edıyor etmek zorunda. eger yumosun 22-23 olmussa catlatma ıgnesı vermek zorund akalıyor catlamassa dıe. anladınmı kuzum ..

Ben 30 gunde bır adet oldugumıcın ortalamam 16 gun yumurtluyorum aksı bı durum yasamandıkca ama. aşılama yapılsın yapılmasın eger klomen tedavısı goruyorsam klomenı kullandıgım gun ilk gun kabul edılır . Adetımın değil bak klomene basladıgım ilk gun bırıncı gun olur 1 hafta sora cagırır. sonra 4 gun sonra 2 gun ve yumosum ortalama 16 gun catlatma kıvamına gelır. onemlı olan buyumeye baslayan yumurta olsun belkı senın 20 gun buyucek anladınmı bıtanem
Canım çok haklısın zaten ondan kızıyorum tekrar gel demediler bana hiç. Zaten ilk klomende normal adet günümden 1 hafta sonra adet oldum tekrar gidemem araştırma hastanesinde doktor özeldekide aynısını yaptı buda ilkinde Allahtan kist falan olmadı çatlatma iğnesi de olmamıştım  :dontknow:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

sağolasın betüşüm  :opucuk: ben kaçarım yemek vakti  :hungry:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

bence sen bu hafta tekrar bi ultrasona girmelisin canim... en gec cuma.... ara söyle... icin rahat olsun en azindan..

afiyet olsun :opucuk:

Mavish

ben 17. güne gelmisim hic haberim yok  :-ooo :-ooo

Ebru sen naptin canim? sesin solugun cikmadi... kanama icin doktora gittin mi?

BurcuÇ

Betüşüm 17.gun derken adetınınmı klomenın ılk gunumu . klomen kullanıyorsan ilacı adetın ılk gunuymus gıbı sayman gerek ütüye devam  :hello2:

zen_s

Ben testimi yaptım tek çizgi çıktı klomenin 9.günü adetimin 13. Günü  ;D

BurcuÇ

Adetını unutttttttttttt klomen bırıncı günn 9gunundesın daha var  :occasion14:

zen_s

:hello2:   :muzz: sağok canım benim :opucuk: doktorlarımdan daha ilgli ve bilgilisin moral veriyorsıun  :flowers:

BurcuÇ

Yumoşlardan sorumlu devlet bakanına adaylıgımı koyucam  :ehi: :ehi:

eea2005

kızlaaarrrr müjde yumoşum büyümüş 2 gün içinde çatlamasını bekliyoruz dedi doktorum.  :muzz: değerlendirin diyor  :toothy10: :ehi: :toothy10: ayın 12sinden sonra adet görmezsem inşallah gebelik testi yapabilirsin dedi.  :amin: ama tabi tek yumoş olduğundan bu ay boş geçme ihtimalimizde çok yüksekmiş sanırım  :'(... olsun ben yine de sevindim darısı ve daha bol yumoşlar başınıza canlar rabbim hiç kimseye aratmasın klomen kardeşlerim hep beraber güzel sağlıklı bebekler nasip etsin mevlam :amin: :hieyt: :amin: :hieyt:

BurcuÇ

Senın adına cok sevındım tatlım adını unuttum ama  :opucuk:

Nekadar olmus yumosların .. Yumosların bıtane olması kalıte acısından daha onemlı merak etme bıtane olsun kalıtelı olsun  :icon_thumright:

Sende utuye basla bakalım yaa bu doktorlar nedne sıze catlatma ıgnesı vermıyor anlamadım  :dontknow:

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 03 Aralık , 2013, 22:14:14
kızlaaarrrr müjde yumoşum büyümüş 2 gün içinde çatlamasını bekliyoruz dedi doktorum.  :muzz: değerlendirin diyor  :toothy10: :ehi: :toothy10: ayın 12sinden sonra adet görmezsem inşallah gebelik testi yapabilirsin dedi.  :amin: ama tabi tek yumoş olduğundan bu ay boş geçme ihtimalimizde çok yüksekmiş sanırım  :'(... olsun ben yine de sevindim darısı ve daha bol yumoşlar başınıza canlar rabbim hiç kimseye aratmasın klomen kardeşlerim hep beraber güzel sağlıklı bebekler nasip etsin mevlam :amin: :hieyt: :amin: :hieyt:
Canım çok güzel sevindim senim için  :hello2:  :hello2: İnşallah tek ve kaliteli yumurtan bebek olur  :amin: benim doktorlar da bakıp gönderiyorlar bir daha gel diyen yok iyi bir doktor bulamadım ama sağolsun Burcu beni bilgilendiriyor  :opucuk:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 03 Aralık , 2013, 20:04:29
Betüşüm 17.gun derken adetınınmı klomenın ılk gunumu . klomen kullanıyorsan ilacı adetın ılk gunuymus gıbı sayman gerek ütüye devam  :hello2:

nasil yani ?  :icon_scratch:
adet günümün 18.günü bugün.... adetimin 5. günü klomeni icmeye basladim... yani 13. gündemiyim suan?
ama yumoslar büyümüs demisti doktorum  :icon_scratch: gecen carsamba haftasonu catlar demisti... ama igne vermedi  :icon_scratch: kendiliginden catlar dedi cünkü....  :icon_scratch:

ütüye ara verdik esim cok hastalandi dün gece.... garibim yatak dösek yatti dün bütün gün.... acile götürüyordum az daha...  :y25:

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 03 Aralık , 2013, 22:14:14

hadi canim hayirlisi... ne kadar olmuslar... banada carsamba büyümüs demisti 2 güne catlar demisti o zaman 16-17 mm olmuslardi...
:love7: :love3: