Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

yerlesme dicem ama.. daha yumurtalar büyümemisti...  :-\
ama adet olman icinde cok erken ama....  :icon_scratch: :icon_scratch:

zen_s

Selam kızlarrr  :hello: :hello: :hello:
Doktordan geldim benim yumoşlar büyümemiş pko dedi hormonlar normal rahim normal benim nazlı yumoş hanımlar beceripte büyüyemiyor  :caca: :caca: ütü yapında demedi  :k06: yumurta olmayınca adam ne yapsın  :ehi: 21. günü progestoron tetkiki yapılacak
Valla ben ütü mü yaparım arkadaş :ehi:  belkii sonradan büyür kaçırmak istemem  ::)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

aslm canim...
bizimkiler pekte nazli oluyor yaaa..  :honk:

seker mi yapiyormus canim... allah allah..

peki simdi ne dedi? yani nasil devam.. yine kontrole gidicekmisin?

zen_s

canım 11 aralıkta progesteron tahlili yapılacak nedir bilmiyorum valla araştıracağım yumurta takibine gel falan demedi demesin ben yaparım tahlilimi evde testlerimle içim çok rahat valla hayırlısı Allahtan
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

:-\ bende ne oldugunu bilmiyorum canim ama hayirlisi artik...

yani 11. araligi beklicez... hayirlisi olsun! belki o zamana kadar mucize gelir...  :binkybaby: :binkybaby:

bende rahatim canim... hersey oluruna varir.. napalim kismet nasip meselesi bunlar...

zen_s

Yani bencede öyle progeseron testi yumurtla olup olmadığına dair bir testmiş baktım şimdi 21. günü bakılıyormuş

Mavish

hmmmm... anladim canim... hakkinizda hayirlisi.. olsun yapilsin en azindan belki sebepler bulunur ve gereken yapilir bir an önce...

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 02 Aralık , 2013, 12:02:33
hmmmm... anladim canim... hakkinizda hayirlisi.. olsun yapilsin en azindan belki sebepler bulunur ve gereken yapilir bir an önce...
elbette ki canım sorun varsa bulunsun diye doktora gidiyoruz her şey Allahtan  :amin: bunların hepsi vesile sadece

Mavish

zen_s

BENİM KAFA ÇOK RAHAT YA ŞAŞIRIYORUM KENDİMEDE  :occasion5:
bugün pek giremedim işler yoğun aklım sizlerde  :opucuk:

Mavish

kolay gelsin canim...

benimde felaket uykum var yaaa... saati dikizliyorum kac saattir... eve gidesim var... zor duruyorum....  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

zen_s

sağol canım ayyy o uyku ne piss bişey insanın gözleri kapanır uyumaması gerek duramaz  :ehi:

Mavish

sormaaaaaa...  :toothy10:

kasiklarimdada batma var....  :icon_scratch: :icon_scratch:

zen_s

Canım ben kaçtım iyi akşamlar  :opucuk:

Mavish

öptüm canim yarin görüsürüz daha güzel in saa ALLAH :flowers: :opucuk: