27 Nisan , 2024, 17:41:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

Ebrucum döndün mü doktordan?

yumoslar ne alemdeymis...

eea2005

Alıntı yapılan: Mavish - 29 Kasım , 2013, 15:12:43

döndüm betülcüm yumoşlar nazlanıyor diyor doktorumuz ama büyüyorlarmış sadece çatlama zamanı veremiyor henüz 14mm olmuşlar bekleyeceğiz diyor benim adet döngüm biraz uzun zaten 30 gün gibi o nedenle normal diyor. mutluluktan uçuran haberler bekliyor insan ama şimdilik maalesef :dontknow:

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 29 Kasım , 2013, 15:45:35

döndüm betülcüm yumoşlar nazlanıyor diyor doktorumuz ama büyüyorlarmış sadece çatlama zamanı veremiyor henüz 14mm olmuşlar bekleyeceğiz diyor benim adet döngüm biraz uzun zaten 30 gün gibi o nedenle normal diyor. mutluluktan uçuran haberler bekliyor insan ama şimdilik maalesef :dontknow:

Ebrucum havalara ucmasanda bence sevinnnnnnn... en azindan büyüyorlar.... yani ilerleme var...  :hello2: :hello2: :hello2:
bir kac güne kadar zaten onlar in saa ALLAH 18-20 mm olurlar...

Mavish

Isim                               KlomenTedaviSayisi                         T.Günü                       Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                  13.gün                           16mm
eea2005                                           1                                  16.gün                           14mm
zen_s                                                2                                   9.gün                            pazartesi
BurcuÇ                                                                                  10.gün

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 29 Kasım , 2013, 15:45:35

canım benim ne güzel büyüyor yumoşlar doktorunda normal demiş benim ilk kullanmamda yumurta bilem yoktu  :k06: amann geç büyüsünde bebek olsun sonunda önemli olan bu  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Klomen Arkadaslarimmmm in saa Allah bebislerimiz en kisa zamanda geliiirrr ...

zen_s

Amin canım rabbim tüm bebek isteyene nasip etsin   :amin: herkesin kucağı sağlıklı bebeklerlr dolsun
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

zeynepcim hayir haberlerini bekliyoruz in saa ALLAH canim...  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar inşallah tedavileriniz olumlu sonuçlanır ve bebişleriniz gelir

Mavish

Isim                               KlomenTedaviSayisi                         T.Günü                       Son yumurta büyüklügü

Mavish                                              1                                  16.gün                           16mm
eea2005                                           1                                  19.gün                           14mm
zen_s                                                2                                 12.gün                           pazartesi
BurcuÇ                                                                                  13.gün

Mavish

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 02 Aralık , 2013, 08:51:17
kızlar inşallah tedavileriniz olumlu sonuçlanır ve bebişleriniz gelir

sagol canim innnnn saa ALLAH !!!  :opucuk:

eea2005

günaydın kızlar, dün sabah müthiş bel ağrısıyla uyandım tuvalete gittiğimde bir damla kan geldi. şimdi kanamam yok ama akıntım var gibi bel ağrım hala var. neler oluyor böyle ben yumoşlar büyüyor diye beklerken  :sad1: kendimi adet görecekmiş gibi hissediyorum ütüye de ara verdim,yarın kontrol günüm bekliyorum :-\ :-\ :-\

eea2005

Alıntı yapılan: Mavish - 02 Aralık , 2013, 08:47:31
zeynepcim hayir haberlerini bekliyoruz in saa ALLAH canim...  :opucuk:

evet evet hadi Zeynep mutlu haberler ver bize  :amin: :amin:   :opucuk:

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 02 Aralık , 2013, 09:07:10
günaydın kızlar, dün sabah müthiş bel ağrısıyla uyandım tuvalete gittiğimde bir damla kan geldi. şimdi kanamam yok ama akıntım var gibi bel ağrım hala var. neler oluyor böyle ben yumoşlar büyüyor diye beklerken  :sad1: kendimi adet görecekmiş gibi hissediyorum ütüye de ara verdim,yarın kontrol günüm bekliyorum :-\ :-\ :-\

hayir olsun canim yaaa...  :-\
bakalim doktor yarin ne dicek... umarim telaslancak bisey degildir... suanda var mi kanama?

eea2005

Alıntı yapılan: Mavish - 02 Aralık , 2013, 09:29:57
Alıntı yapılan: eea2005 - 02 Aralık , 2013, 09:07:10

hayir olsun canim yaaa...  :-\
bakalim doktor yarin ne dicek... umarim telaslancak bisey degildir... suanda var mi kanama?

yok canım ya dün bir iki damla geldi kesildi şu an hiç bir şey yok ama kasıklarımda bir doluluk hissi bel ağrısı hafif renksiz akıntım var adet göreceğim sanki.