28 Nisan , 2024, 16:49:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

evet en önemlisi bu görev değil eğlence olarak bakmak gerek   :love3:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 29 Kasım , 2013, 09:34:26
Alıntı yapılan: zen_s - 29 Kasım , 2013, 09:32:09
Alıntı yapılan: ponçik - 29 Kasım , 2013, 09:24:48
İnşallah bebişler yılbaşı hediyesi olarak gelir  :hello2:
Amin canım inşallah aralık 3 doğum günüm 2 sinde doktora gidecem inşallah doktorum güzel haberler verirde doğum günü hediyem olur  :amin:

hadi ya  :) 1 aralık ta benim doğum günüm  :flowers:
:flowers: bak bu hoşuma gitti  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

eea2005

kızlar ben doktora gitmek üzere çıkıyorum dualarınızı bekliyorum. dönüşte görüşürüz :amin:

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 29 Kasım , 2013, 09:41:37
kızlar ben doktora gitmek üzere çıkıyorum dualarınızı bekliyorum. dönüşte görüşürüz :amin:

hayirli haberler alirsin in saa ALLAH canim... yaz bizede muhakkak... merk ediyoruz...  :opucuk:

Mavish

Isim                                 KlomenTedavi Sayisi                     T.Günü                          Son yumurta büyüklügü
Mavish                                              1                                  13.gün                           16mm
eea2005                                           1                                  16.gün                           11mm
zen_s                                                2                                 

Mavish

Zeynepcim bugün kacinci tedavi günün senin`?

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 29 Kasım , 2013, 09:41:37
canım inşallah güzel haberlerle gelirsin

zen_s

canım ben pazartesi gideceğim 12. gün olacak bugün 9.günümdeyim son klomeni kullanacam ama ağrım falan yok akıntımda bilmiyorum artık  :dontknow:

Mavish

Isim                                                                            KlomenTedaviSayisi                                  T.Günü                                         Son yumurta büyüklügü
Mavish                                              1                                  13.gün                           16mm
eea2005                                           1                                  16.gün                           11mm
zen_s                                                2                                   9.gün                            pazartesi

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 29 Kasım , 2013, 09:57:25
canım ben pazartesi gideceğim 12. gün olacak bugün 9.günümdeyim son klomeni kullanacam ama ağrım falan yok akıntımda bilmiyorum artık  :dontknow:

büyüyolardir annesi in saa ALLAH uslu uslu...  :aferin: :aferin:

zen_s

İnşallah annelerini üzmemek için ağrısız sızısız büyüyorlardır  :amin:

Mavish

Isim                               KlomenTedaviSayisi                         T.Günü                       Son yumurta büyüklügü

zen_s                                                2                                   9.gün                            pazartesi

LISTEMIZ VATANA MILLETE HAYIRLI OLSUN ...  :k06:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 29 Kasım , 2013, 10:09:43
İnşallah annelerini üzmemek için ağrısız sızısız büyüyorlardır  :amin:

evet evet bencede  :amin: :amin:

zen_s

Allahtan hayırlısı ne diyelim
Alıntı yapılan: Mavish - 29 Kasım , 2013, 10:12:31
Isim                               KlomenTedaviSayisi                         T.Günü                       Son yumurta büyüklügü

LISTEMIZ VATANA MILLETE HAYIRLI OLSUN ...  :k06:
hayırlı uğurlu olsun inşallah vatana millete hayırlı evlatlar doğururuz inşallah  :k06: