28 Nisan , 2024, 17:39:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

ponçik

İnşallah bebişler yılbaşı hediyesi olarak gelir  :hello2:

eea2005

Alıntı yapılan: Mavish - 29 Kasım , 2013, 09:23:42
Alıntı yapılan: zen_s - 29 Kasım , 2013, 09:20:15
bende iyiyim canım sağol inşallah zamanlaman tutmuştur bebeğin seninle olur  :amin:

doktor diyodu cuma catlar büyük ihtimal yumurta... bilmiyorum bakalim.... suanda daha büyüyolarmi ... ahhh evde bu ultrason aletide bana lazim.... hergün bakabilmem icin....  :ehi: :ehi: :ehi:

hadi bakalım Betül umutlu haberler bekliyoruz senden. ne zaman doktora gideceksin

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 29 Kasım , 2013, 09:22:14
bugün 16. gün arkadaşlar klomen bitti sağda 3 solda 2 yumurtam var. yumurta takibindeyim. bir önceki kontrolde yavaş gelişiyor biraz canımızı sıkabilir bu durum demişti doktor. kasıklarımda doluluk ve inceden bel ağrım var bir de idrar yollarımda yanma başladı psikolojik mi bilmiyorum. bakalım hayırlısı Allahtan artık

tam 5 yumurta masaaALLAH canim...  :nazar: :nazar: onlar büyürler in saa ALLAH.. bazi bünye hemen klomene reaksyon vermeyebilir demisti doktorum.. yavas yavas etkisi gelir belkide sende canim... merak etme in saa ALLAH sen anlamadan onlar hemencik büyür... en son kontrolunde ne kadar olmustu yumoslarin?

Mavish

Goncaaaaaaaaaaaaaam ay in saa ALALH yaaaa :hello2: hayali bile cok güzel biliyormusun?

eea2005

Alıntı yapılan: Mavish - 29 Kasım , 2013, 09:25:48
bugün 16. gün arkadaşlar klomen bitti sağda 3 solda 2 yumurtam var. yumurta takibindeyim. bir önceki kontrolde yavaş gelişiyor biraz canımızı sıkabilir bu durum demişti doktor. kasıklarımda doluluk ve inceden bel ağrım var bir de idrar yollarımda yanma başladı psikolojik mi bilmiyorum. bakalım hayırlısı Allahtan artık

tam 5 yumurta masaaALLAH canim...  :nazar: :nazar: onlar büyürler in saa ALLAH.. bazi bünye hemen klomene reaksyon vermeyebilir demisti doktorum.. yavas yavas etkisi gelir belkide sende canim... merak etme in saa ALLAH sen anlamadan onlar hemencik büyür... en son kontrolunde ne kadar olmustu yumoslarin?

ya inşallah dediğin gibidir betülcüğüm. en son salı günü gitmiştim en büyüğü 11mm idi.

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 29 Kasım , 2013, 09:25:44
bende iyiyim canım sağol inşallah zamanlaman tutmuştur bebeğin seninle olur  :amin:

doktor diyodu cuma catlar büyük ihtimal yumurta... bilmiyorum bakalim.... suanda daha büyüyolarmi ... ahhh evde bu ultrason aletide bana lazim.... hergün bakabilmem icin....  :ehi: :ehi: :ehi:

hadi bakalım Betül umutlu haberler bekliyoruz senden. ne zaman doktora gideceksin

canim ben carsamba gittim... 16-17 mm dedi yumoslarim icin... büyük ihtimal cuma cumartesi catlar demisti... degerlendirin demisti....

benimde inceden bazen bel agrim oluyor... he bide idrarim afedersiniz cok agir kokuyor.... ilacdanmidir bilmem...  :icon_scratch:

zen_s

Canım bendede ilk kullanımda birşey göremedi doktor yumurta bulamadı   :k06: inan hiç sıkılmadım çok ilaç antibiyotik almıştım o aralar ondandır dedim pazartesi gidecem bende bakalım benimkiler ne alemde Allah hayırlısını versin inşallah
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

bence bizde buraya bi liste yapalim kizlar ne dersiniz?

zen_s

ultrasonu boşver ütüne bak sen  :ehi: :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 29 Kasım , 2013, 09:24:48
Amin canım inşallah aralık 3 doğum günüm 2 sinde doktora gidecem inşallah doktorum güzel haberler verirde doğum günü hediyem olur  :amin:

eea2005

ylbaşı hediyesimi vovvvvv   :hieyt: İNŞALLAAAH... eş zamanlı olark birbirimizin güzel haberlerini alırız umarım  :hieyt: :hieyt:

Mavish

zeynep ütüleri düzenli ve keyifli yapiyorum senin tabirinle...  :ehi: :k06: :ehi: :k06:

zen_s

ay inşallah ne güzel olur seneye bu zamanlarda bebeklerimizi  anlatırız İNŞAALLAH  :amin:

eea2005

Alıntı yapılan: zen_s - 29 Kasım , 2013, 09:32:09
Amin canım inşallah aralık 3 doğum günüm 2 sinde doktora gidecem inşallah doktorum güzel haberler verirde doğum günü hediyem olur  :amin:

hadi ya  :) 1 aralık ta benim doğum günüm  :flowers:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 29 Kasım , 2013, 09:32:09

hayirli haberlerle gelirsin in saa ALLAH canim.... en az 5 yumurta ve en az 15 mm olsunlar inssssssaaaALLAH