28 Nisan , 2024, 01:36:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

hayirli sabahlar kizlar...

bugün bir bel agrisinla uyandim sabah sormayin gitsin .... yumoslar tam mi büyüdü bilmem ...  :dontknow:

bugün yarin bizim mum isigi gecelerimiz...  :k06: :k06:

zeynepcim sende durumlar nasil?

zen_s

Günaydın canım iyice büyümüştür belki aman boş geçmeyin bende bir belirti yok ilacın dördüncü gününü içecem bugün inşallah olmuştur yumurtam
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Ben mum ışıklı ütülere başladım bile  :k06:  ilacımı bekliycem keyfime bakarım  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

:ehi: :ehi: :ehi: öyle ya canim haklisin..

artik bizde bugünden sonra...  :k06: :k06:

zen_s

hadi bakalım  :love9: bebeği aklınıza getirmeyin o zaman görev gibi oluyor ve stres oluyor keyfinize bakın  :icon_thumright:

eea2005

kontrol günü geldi bakalım ne olacak hiç umudum yok

zen_s

Umudumuzu kaybetmek yok hep umutlu ve pozitif olacağız sonuç ne olursa olsun yılmak yok inşallah güzel haberlerle gelirsin  :amin:

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 29 Kasım , 2013, 09:06:20
kontrol günü geldi bakalım ne olacak hiç umudum yok

ebru sen hapami basliyorsun? yada önce bir kontrol ardindan klomen tedavisine mi baslicaksin?

hakkimizda hayirlisi canim

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 29 Kasım , 2013, 09:10:00
Umudumuzu kaybetmek yok hep umutlu ve pozitif olacağız sonuç ne olursa olsun yılmak yok inşallah güzel haberlerle gelirsin  :amin:

aynen zeynebime katiliyorum!

zen_s

Mavish

bugün bel agrim yok... kasiklarimda cok hafif agri var... onun disinda hersey ayni...

bugün 13. gün...

Mavish

canim... cok sükür hamd olsun iyim... ya sen?

zen_s

bende iyiyim canım sağol inşallah zamanlaman tutmuştur bebeğin seninle olur  :amin:

eea2005

bugün 16. gün arkadaşlar klomen bitti sağda 3 solda 2 yumurtam var. yumurta takibindeyim. bir önceki kontrolde yavaş gelişiyor biraz canımızı sıkabilir bu durum demişti doktor. kasıklarımda doluluk ve inceden bel ağrım var bir de idrar yollarımda yanma başladı psikolojik mi bilmiyorum. bakalım hayırlısı Allahtan artık

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 29 Kasım , 2013, 09:20:15
bende iyiyim canım sağol inşallah zamanlaman tutmuştur bebeğin seninle olur  :amin:

doktor diyodu cuma catlar büyük ihtimal yumurta... bilmiyorum bakalim.... suanda daha büyüyolarmi ... ahhh evde bu ultrason aletide bana lazim.... hergün bakabilmem icin....  :ehi: :ehi: :ehi: