Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

Ütüleri biirktirmeyin kızlar gunluk dezenlı her gece yapın  :occasion14: :occasion5: :occasion14:

zen_s

evet bence de gereken hazırlığı yap bebek diye düşünme olayı güzel anlar geçirme planları yap :love9:
bence daha güzel olur  :icon_thumright:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

burcucum cok yogun bir sekilde calistigimdan dolayi inan bazen cok zorlaniyorum
sadece dusumu alip yatagima giresim var
doktorumda dedi bugün cok stresli bir isin var senin .. pöööf yani

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Kasım , 2013, 16:44:15
evet bence de gereken hazırlığı yap bebek diye düşünme olayı güzel anlar geçirme planları yap :love9:
bence daha güzel olur  :icon_thumright:

hep diyorum düsünmiyim... kerata hep aklima geliyor...  :ehi: :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Kasım , 2013, 16:28:41
:ehi: :ehi: :ehi: öyle bişey olmasına ihtimal vermiyorlar demek ki aslında sorana biz desek biz sevişmiyoruz diye :ehi: :ehi: sorduklarına pişman olsalar

alemsiniz hee  :laughing7:
bana en son eşimin akrabası sormuştu çocuk yapmıyor musunuz diye
Ben de dayanamadım " niye hep bana soruyosunuz biraz da eşime sorsanıza ben tek başıma yapamam bu işi " demiştim
aynen böyle olmuştu  :-ooo
:toothy10: bir daha da bu çok bilmiş geline kimse bişey sormadı  :ehi:

BurcuÇ

Stressız iş yok bebegım . Ama çalısınca zo roluyor biliyorum. Ben eskıden hep bebiş olsun dıe sey edıyordum uzun suredır sadce kocacıma doymak ıcın ütü yapıyorum hıc aklıma bebek gelmıyor  :icon_thumright:

Eskıden ooo saatlı yapardım utuyu  :ehi:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: bravo gonca iyi susturmuşsun onları konu kapanmıştır nokta  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 27 Kasım , 2013, 16:47:48
Stressız iş yok bebegım . Ama çalısınca zo roluyor biliyorum. Ben eskıden hep bebiş olsun dıe sey edıyordum uzun suredır sadce kocacıma doymak ıcın ütü yapıyorum hıc aklıma bebek gelmıyor  :icon_thumright:

Eskıden ooo saatlı yapardım utuyu  :ehi:

:ehi:

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Kasım , 2013, 16:48:17
:ehi: :ehi: :ehi: bravo gonca iyi susturmuşsun onları konu kapanmıştır nokta  :ehi:

Evet canım aynen öyle  :k06: bu da size kapak olsun misali  :ehi:

zen_s

burcu eminim şimdi daha verim alacaksın inşallah  :icon_thumright:

Mavish

:k06: oda iyimis Goncacim... ama onu demekte yürek ister... bende yok  :icon_thumright:

zen_s

arkadaşlar bana eyvallah mesai bitmiş görüşmek üzere tekrar öptüm sizi  :opucuk:

Mavish

burcucum... evdeki temizliginde göstermis oldugun performansa hayranim...

saat basi ütü yü nasil basardin.... masaallah sana...  :icon_thumright: :ehi: :ehi:

Mavish

zeynepcim oh isi bitirdin desene... benim daha bir 1 saatim var...  :igrenc: :igrenc:

yarin kaldigimiz yerden devam zeynepcim unutma  :muzz: :muzz:

öptüm

BurcuÇ

betüşüm saat başı demedım kız ona canmı dayanırrrrrrrr  :icon_pale:

Saatlıydı gece 12 sabah 5 falan  :toothy10: :toothy10:

Mavish