29 Nisan , 2024, 12:28:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Kasım , 2013, 13:45:36
İnşallah canım büyüsün kuzucuklarım  :k06: inşallah sende bu ay boş geçmezsin büyüyen yumurtaların bebek olur  :amin:

aaaaaaaaamin canim aaaaamin.... sana burcuma bana ve bütün isteyenlere en hayirlisindan en kisa zamanda nasib olsun! AAAAAAMIN

zen_s

:amin:  :amin:  :amin: Birbirimize dua ettikçe rabbim kabull edecek inşallah ben çok umutluyum çünkü en umutsuz olanlar bile sonunda bebeklerine kavuşmuşlar rabbim ol desin yeterki olmayacak hiçbirşey yok
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

aynen canim katiliyorum sana...  :opucuk:

birbirimize destek olucaz in saa ALLAH...  :flowers:

zen_s

tabiki destek olacağız insan en yakınına bile söyleyemiyor bu olayları burda aynı şeyleri yaşayınca daha iyi anlıyoruz birbirimizi
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

eea2005

memnun oldum Zeynep sorun yok yanlış anlamadım. umarım sende tombul yumoş haberi alırsın doktorundan. kasık ağrısı ve belde sızlama oluyor ben de de bazen. bana doktorum yumurtalıkların çalışmasıyla ilgili olabileceğini söyledi :dontknow:

zen_s

sorun olmadığına sevindim ebru umarım bendeki belirtilerde yumoşlarımın büyüme habercisidir bende pko luyum bu arada

zen_s

benim doktorda 12. günü çağırdı  pazartesi günü gideceğim inşallah sende cuma günü güzel haberlerle gelirsin

eea2005

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: Zeynep Betül ve burcu bugünden itibaren kendimden çok sizin için dua edeceğim. ben bir kez olsun tattım anneliği rabbim öncelikle hiç olmayanlara nasip etsin. böyle forumlara yazmak adetim değildi aslında ama benimle aynı sıkıntıları paylaşan insanları görmek ve deneyimlerini okumak birbirlerine olan desteklerine şahit olmak çok özelmiş. benim ailemde şuan yaşadıklarımı eşim dışında bilen yok. bu forumdaki hiç tanımadığım arkadaşlarım sırdaşım oldunuz... :opucuk:

zen_s

canım çok şükür benimde bir oğlum var 10 yaşında tedavisiz dünyaya geldi ikincide nazlanıyor annesine  :aferin: burdaki ortam gerçekten çok özel herkes destek oluyor herkes dua ediyor pozitif enerji oluyor ben bu siteye girmeden önce bilmediğim çok şeyi öğrendim gerçekten çok bilgisiz ve ilgisizmişim

Mavish

Alıntı yapılan: eea2005 - 27 Kasım , 2013, 14:11:33
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: Zeynep Betül ve burcu bugünden itibaren kendimden çok sizin için dua edeceğim. ben bir kez olsun tattım anneliği rabbim öncelikle hiç olmayanlara nasip etsin. böyle forumlara yazmak adetim değildi aslında ama benimle aynı sıkıntıları paylaşan insanları görmek ve deneyimlerini okumak birbirlerine olan desteklerine şahit olmak çok özelmiş. benim ailemde şuan yaşadıklarımı eşim dışında bilen yok. bu forumdaki hiç tanımadığım arkadaşlarım sırdaşım oldunuz... :opucuk:

Ebrucum aramiza hosgeldin canim....bende betül bildigin gibi :-D  sen tatmissin tadiyorsun evlat sevgisini... kokusun.... birde bizleri düsün...  :y25: :y25:

burda gercekten cok özel seyler paylasiliyor.... destek olacagiz in saa ALLAH birbirimize! Rabbim yar ve yardimcimiz olsun...  :flowers:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Kasım , 2013, 14:15:11
canım çok şükür benimde bir oğlum var 10 yaşında tedavisiz dünyaya geldi ikincide nazlanıyor annesine  :aferin: burdaki ortam gerçekten çok özel herkes destek oluyor herkes dua ediyor pozitif enerji oluyor ben bu siteye girmeden önce bilmediğim çok şeyi öğrendim gerçekten çok bilgisiz ve ilgisizmişim

zeynepcim bende burda bir cok seyi ögrendim... ah ah pekte bilgisizmisim... hep saniyordum ki baslarda hemencicik hamile kalirim. daha yumurta nedir ne zaman büyür catlar bilmezdim....

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: aynen bende öyleydim klomenmiş ilişki günüymüş yumurtanın ömrüymüş hepsini burda öğrendim valla doktorlardan daha güzel bilgi veriyor burası

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Kasım , 2013, 14:21:07
:ehi: :ehi: :ehi: aynen bende öyleydim klomenmiş ilişki günüymüş yumurtanın ömrüymüş hepsini burda öğrendim valla doktorlardan daha güzel bilgi veriyor burası

:ehi: :ehi: sorma gitsin... burdaki uzmanlari sanirim tr nin hic biryerinde bulamayiz!  :ehi: :ehi:

BurcuÇ

Ebrucum öncelikle ben hiç öle formlarmış yok bilmem ne hıc gırmem sevmezdım takı birgun bebek ıstemeye karar verıdgımde arastırıken buraya denk geldım ve kayıt oldum. Öyle guzel arkadaslarım oldukı bana destek veren . Hıc bırsey olmasa sohbetlerı benı cok rahatalttı.

Bende 2 senedır ıstıyorum bebegım olmuyor cok zor zmanalar gecırdım babamı kaybettım  :y25: 40 gun sora esımd ebabasını kaybettı  :y25: cocuktan uzaklastı kafam sonra yanlızımı gıdermek ıcın yıne yollara dustum asılamalarım tutmadı. Bugunden sonrada ne olur bılemem ama bildiğim tek sey karsılıksız sevgının guzellıgı burada. Ayşem betüşüm aslım goncam ve bır suru arkadasıma kımseyle konusmadıklarımı anlatıyorum  :opucuk:

sizi sevıyorum kızlarr  :love9:

Mavish

burcum...
bende ayni sekil..k imseyle paylasmadigim ve konusamadiklarimi burda sizlerle paylasiyorum...
etrafimda beni cok bayiyor artik... yok düsünmüyormusunuz bebek.. neden yok.... size ne ya diyesim var bazen... gicik oluyorum... bende yoruldum artik bu sorulardan...  :y25: :y25:

iyiki varsiniz!  :love9: