Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

ogunler sık sık takıp edıyo kızlar normal bazen ertesı gun bıdah acagırıyor merak etmeyın yumosların gelısımını gunluk takıp edıyolar  :suclu:

eeeaa ( Yanı ısmını yazmak ısterım sinir oluyorum böle  :ehi:) Sabırla beklemen ve bol bol ütü yapman gerek  :toothy10: :toothy10:

zen_s

Şimdi eeaa da sorar ütü nedir diye  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

zen_s canim senin adini ögrenbilirimiyim? :) ben betül...

cok sagol dualariniz ve dilekleriniz icin burcucum canim benim! Rabbim gönlümüze göre versin... dualarimizi eksik etmeyelim birbirimize.... birilerinde ayni zamanda tedavi görmesi rahatlatiyor ben.. cok sagolun!!!

evet doktordan geldim..
bugün 11. günüm ve yumoslarim 16-17 mm olmuslar....   :-ooo :-ooo :-ooo yarin öbür günü degerlendirin dedi doktor...  :k06: :k06:

simdi gün asirmi ütü yapayim anlamadim... utancimdan soramadimda...  :k06: :k06: tavsiyler?  :k06: :k06:

Mavish

he bide doktora catlama igenesi sordum... dedim yapilacak mi diye.. dedi hayir o kadari fazla olur?  :icon_scratch: :icon_scratch: klomen zaten agir bir hap dedi kendiliginden catlar dedi.... bakalim hayirlisi..  :dontknow:

zen_s

Canım benim adım Zeynep memnun oldum  :flowers: 11. gün olmasına rağmen yumurtaların çok güzel büyümüşler  :nazar: darısı başıma inşallah  :amin:
Valla gün aşırı diyorlar sperm miktarı artıyormuş bende tam bilmiyorum bu olayı canın istiyorsa hergün yap bence kuralsız şartsız daha iyi olur  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Kasım , 2013, 11:48:59
Canım benim adım Zeynep memnun oldum  :flowers: 11. gün olmasına rağmen yumurtaların çok güzel büyümüşler  :nazar: darısı başıma inşallah  :amin:
Valla gün aşırı diyorlar sperm miktarı artıyormuş bende tam bilmiyorum bu olayı canın istiyorsa hergün yap bence kuralsız şartsız daha iyi olur  :k06:

bende memnun oldum zeynepcim! sevdigim isimlerden biridir zeynep...  :flowers: :flowers:

in saa ALLAH en az seninde o kadar olur yumoslar! Bende sasirmadim degil dogrusu.. ama sanirim hap bayagi bi kuvvetli.. birde sen 2 tane iciyorsun... rabbim yardimcimiz olsun!

kuralsiz sartsiz... hihihi... oda iyimis ...  :k06: :k06: :k06:

ama yarini bekliyim degil mi? d oktor dedi yarin cuma sizin gününüzü.. ay insan bir utaniyoooooooo ....  :k06: :k06:

zen_s

:k06: utanacak bir şey yok ne yapalım canım bebek yapmak bu yoldan geçiyor rabbim böyle yaratmış bizi benim ilk kullanımda doktorum hiçbir şey göremedi yumurta falan  :-\ bakalım bu sefer ne olacak hayırlısı  :amin:

Mavish

dogru haklisin canim...  :opucuk:

belki önceden catlamis olabilir?  :dontknow: :dontknow:
kimisinde cok erken catlamada oluyor canim... hayirlisi olsun!

pazartesi görür  in saa ALLAH cokca yumoslari.... :opucuk:

eea2005

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Kasım , 2013, 10:39:44
ütü nedir diye sormadım. canım o kadar genel kültürüm var. bu arada adım ebru...

zen_s

amin canım inşallah ben geçen ay birde çok antibiyotik ağrı kesici kullandım doğru düzgün adet bile göremedim ilaçlardan onun etkiside olabilir zaten doktoru beğenmedim değiştirdim profa gidiyorum şimdi inşallah faydası olur

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 27 Kasım , 2013, 13:36:43
Alıntı yapılan: zen_s - 27 Kasım , 2013, 10:39:44
ütü nedir diye sormadım. canım o kadar genel kültürüm var. bu arada adım ebru...
umarım beni yanlış anlamamışsındır ben sormuştum ütü ne oluyor diye yeni üyeyken ondan dolayı dedim memnun oldum bende Zeynep

Mavish

iyi ypamissin canim degistirmekle... zaten insanin icine doktoru sinmeyince zor oluyor... daha cekingen oluyorsun...

onlarin etkisi olmus olabilir canim ... antibiotikte sonucta agir bir hap... etkilemis olabilir.... suanda biseyler hissediyormusun? benim 2. günde akintim cok yogun olmustu bide kasik agrilarim...

zen_s

iki gün oldu içeli kasığımda kazınma var sanki belimde ağrı oluyor antibiyotiği yaklaşık 2 ay içtim dişim yüzünden umarım ondan olmuştur

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Kasım , 2013, 13:41:01
iki gün oldu içeli kasığımda kazınma var sanki belimde ağrı oluyor antibiyotiği yaklaşık 2 ay içtim dişim yüzünden umarım ondan olmuştur

güzel belirtiler in saa ALLAH canim... büyüyorlardir ....  :hello2: :hello2:

zen_s

İnşallah canım büyüsün kuzucuklarım  :k06: inşallah sende bu ay boş geçmezsin büyüyen yumurtaların bebek olur  :amin: