Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 26 Kasım , 2013, 10:56:34
aslında ikinci ama diğerini kullandığımda yumurta göremedi doktor bende doktorumu değiştirdim ilkinde gelişigüzel kullandım bu doktorum her akşam 6 da 2 tane alacaksın dedi

benimkide herhangi bir ögünden sonra icebilirsin dedi... bakalim ictik hayirlisiyla... artik yarin neler görülcek bilmem...  :ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 26 Kasım , 2013, 11:17:08
inşallah faydasını görürsünüz... bu yumurta geliştirici ilçaları kullandıktan sonra ilça kullanmadığın birkaç ay hamile kalma ihtimalin artıyormuş nedeni de bu ilaçlar yumurtalığı uyardığı için daha düzenli çalışıyormuş

canim evet... bi arkadasim 2 ay klomen kullandi bisey olmadi.. sonra 1 ay tatilde ara verdiler... 4. ayinda hapsiz hamile kaldi...

Mavish

Alıntı yapılan: iklima - 26 Kasım , 2013, 11:20:25
Slm kızlar ınş güzel haberlerinizi bekliyoruz
Havalar bozdu e tabi kış da gelecek ama iyiydi böyle bahar gibi

aslm canim.. insallah güzel haberler veririz..dualarinizi eksik etmeyin...  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Mavish - 26 Kasım , 2013, 13:50:26
inşallah faydasını görürsünüz... bu yumurta geliştirici ilçaları kullandıktan sonra ilça kullanmadığın birkaç ay hamile kalma ihtimalin artıyormuş nedeni de bu ilaçlar yumurtalığı uyardığı için daha düzenli çalışıyormuş

canim evet... bi arkadasim 2 ay klomen kullandi bisey olmadi.. sonra 1 ay tatilde ara verdiler... 4. ayinda hapsiz hamile kaldi...

canım ben de 3 aşılama yaptırdım tutmadı arkasından 3 ay sonra tedavisiz hamile kaldım

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 26 Kasım , 2013, 13:48:21
Alıntı yapılan: zen_s - 26 Kasım , 2013, 10:56:34
aslında ikinci ama diğerini kullandığımda yumurta göremedi doktor bende doktorumu değiştirdim ilkinde gelişigüzel kullandım bu doktorum her akşam 6 da 2 tane alacaksın dedi

benimkide herhangi bir ögünden sonra icebilirsin dedi... bakalim ictik hayirlisiyla... artik yarin neler görülcek bilmem...  :ehi: :ehi: :ehi:
inşallah güzel şeyler söyler doktor  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Ayşe  sanırım tedavi esnasında insan ister istemez strese giriyor bırakınca da kendiliğinden hamile kalabiliyor benim bir arkadaşımda aynısı oldu tüp bebek bile yaptırdı tutmadı şimdi kendiliğinden hamile  :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 26 Kasım , 2013, 14:11:14
Alıntı yapılan: Mavish - 26 Kasım , 2013, 13:50:26

canım ben de 3 aşılama yaptırdım tutmadı arkasından 3 ay sonra tedavisiz hamile kaldım

ne mutlu sana canim.... rabbim bizlerede bu güzel duygulari nasib etsin.... 2 senedir bekliyorum...  :y25: :y25:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 26 Kasım , 2013, 14:38:14
Ayşe  sanırım tedavi esnasında insan ister istemez strese giriyor bırakınca da kendiliğinden hamile kalabiliyor benim bir arkadaşımda aynısı oldu tüp bebek bile yaptırdı tutmadı şimdi kendiliğinden hamile  :nazar: :nazar: :nazar:

bende bir kac ay takmadim ama olmayinca olmuyor demekki.. stresde yapmadim halbuki tabiiki bilinc altimda kesin vardi bebek ama bi ara gercekten olursa olsun diyordum birakmistim düsünmeyi ama o zamanda olmayinca iyice taktim kafayi canim...  :BangHead: :BangHead:

bakalim yarin neler duyucam... yazarim size  :opucuk:

BurcuÇ

Betüşüm dualarım senınle kuzum  :opucuk:

eea2005

herkese merhaba, buralarda yeniyim. ben polikistik hastasıyım son dört yıldır da rahim kalınlaşmasıyla uğraşıyorum. tüm olumsuzluklara rağmen rabbim 8 yıl önce hiç tedavi görmeden bir evlat nasip etti bana üstelik hamile kaldığımdan son üç aydır adet görmüyordum. beş yıldır ikinci bebek istiyoruz ama oluruna bırakmıştık. fakat oğlum bir kardeşi olmasını öyle çok istiyor ki sonunda bebek için doktora gitmeye karar verdim. kasımın 13ünde adet gördüm 3 gün sonra doktora gittim hormon testlerini yaptı. herşey normal görünüyormuş adetimin 5. günü klomene günde 2 olarak başladım ilacın bittiği gün sağ yumurtalıkta 3 solda ise 2 yumurtam oluşmuştu ancak çapları 6 ile 8 arasında değişiyordu. yumurta takibi yapacağız dedi doktorum. bugün tekrar gittim en büyüğü 11 olmuş doktorum büyümenin yavaş olduğunu bununda sıkıntı yaratabileceğini söyledi. çatlatma iğnesini sordum aşılama yapmadığım hastalara vermiyorum dedi. bir de folik asit kullan falan demedi ilaç bitince ilişki yasağından bahsetmedi siz normal devam edin diyor. kafama takmayayım Allah olmayana versin diyorum ama içten içe öyle olmuyormuş çok stres yaptım galiba. kusura bakmayın çok uzun oldu ama birileriyle paylaşmam lazımdı.  :honk:

BurcuÇ

Canım hosgeldın adın ne buarada ?

Klomen kullananlardanım ve cocugum yok. Ama klomenle yumurtan fazla olmus guzel ama bı tanesı 18mm olması gerekır . doktorun yavas demıs ama ben 16-18 gun çatlatmaya ıgne verıyor anca oluyor. Ne guzel bebegın var ıkıncısde gelır ınsallah ..

Stres yapma doktor o ılacları gerek goruyors averıyor zaten  :icon_thumright:

zen_s

Selamlar arkadaşlar mavish inşallah güzel haberlerle gelirsin  :amin:
Eea2005 aramıza hoşgeldin inşallah sende bebeğine bir anönce kavuşursun :)
Burcucuğum seninde alkah gönlüne göre versin
hepinizi çok öptüm

BurcuÇ

eea2005

burcuÇ ve zen_s desteğiniz için teşekkür ederim. rabbim sizlere de isteyen herkese de hayırlısını nasip etsin. ben cuma günü (16. gün) takip için tekrar doktora gideceğim. bakalım ne diyecek çatlatma için iğne vermeyecekmiş zaten. sabırla beklemek lazım sanırım ama.... :amin:

zen_s

benim doktorumda 12. gün çağırdı erken bence  ??? ama bilmiyorum ne düşünüyor