Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

bedir.hülya

2 senededir ugrasıyorum cnm sorun yok sıtresten olmuyor yoksa puroplemim yok hanı hamılelige engellicek bi sorunum yok zehirli guvatura var ama oda zarar vermiyormuş yumurtalıklarım olgunlasmıyor klomen kullandım adet gördüm doktordedi her ay dozunu yükseltıcez dedi ama ben gercekten sinirlerım bozulmustu ama işte umut dunyası 2 gunden sonra karamsarlımgıdıyor tekrar umutlanıyorum:=))))))

mehtap0753

Alıntı yapılan: bedir.hülya - 05 Ekim , 2012, 22:27:39
2 senededir ugrasıyorum cnm sorun yok sıtresten olmuyor yoksa puroplemim yok hanı hamılelige engellicek bi sorunum yok zehirli guvatura var ama oda zarar vermiyormuş yumurtalıklarım olgunlasmıyor klomen kullandım adet gördüm doktordedi her ay dozunu yükseltıcez dedi ama ben gercekten sinirlerım bozulmustu ama işte umut dunyası 2 gunden sonra karamsarlımgıdıyor tekrar umutlanıyorum:=))))))

cnm hiç morelini bozma olacak inş ben bugün gittim yine doktora yumurtalarım yine büyümemiş iğneye başlıyoruz adet olunca :hello2:sonunda iğneye geçtik klomenden kurtuldum iğneyle olacağına inanıyorum sanki içimdeki hhis böyle diyo ;Dbakalım ne olucak adetin 2. günü başlıycam inş iğneyi vurabilirim kendim. :dontknow:

bedir.hülya

inşalllah canım bende buay son klomenı kullanıyorum baktım buayda olmasa bende ıne tedavısıne gececegım cnm 50 mg kullanmıstımolmadı sımdıde 100mg kulanıyorum bu tutar insallah  :k06:napalım bekleyıp görücez  :wave:

aynur11

Alıntı yapılan: naz_pinar - 06 Kasım , 2008, 22:58:24
ARKADAŞLAR BUGUN DOKTORA GITTIM HORMON TESTLERIMI YAPTIRDIM BUTUN HORMONLARIM NORMAL AMA FSH ADINDAKI HORMONUM 1.44 CIKTI DUSUKMUS YANI:(DOKTOR BUNUN ICIN KLOMEN DIYE BI ILAC VERDI SIZDE BU ILACI KULLANDIGIMDA HAMILE KALABILIRMYIM VE NE KADAR SUREDE KALIRIM KLOMEN KULLANIP HAMILE KALAN VARMI?
CEVAP BEKLIYORUM ARKADASLAR YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM.
banada verdiler ve sonrasın da catlatma ignesi verdiler  :honk:

ZEYNEP-35

KIZLAR CAHİLLİĞİMİ MAZUR GÖRÜN DE BU KLOMENİ PKOLULAR MI KULLANIYO? BEN DE BİR SORUN YOK BEN DE GİTSEM BU TEDAVİDEN UYGULANIR MI ACABA?

emell

ayşe cim bende yumurta takibine başladım çarşamba günü doktora gidicem serephone die bi ilaç  ya yumurtalarım büyürmü ya büyümezse nolcak peki? ben hiç bişi bilmiyorum  ya..

ayy

Alıntı yapılan: ZEYNEP-35 - 25 Ekim , 2012, 00:07:19
KIZLAR CAHİLLİĞİMİ MAZUR GÖRÜN DE BU KLOMENİ PKOLULAR MI KULLANIYO? BEN DE BİR SORUN YOK BEN DE GİTSEM BU TEDAVİDEN UYGULANIR MI ACABA?
yok tatlım sadece pikolulara vermiyorlar.yumurtası olmayan ,geç büyüyen yada aşılama tedavisi vs. veriyorlar .senin kullanaman gerekirmi seni takip eden drun  gerek görürse başlar zaten :opucuk: :opucuk:

ARZU_SU

:violent1: bende kullandım bu ay il defa ama yumuartalıklarım çok yavaş büyüyor 2günde bir kontrole gidiyorum ne olacak bilmiyorum çok stresliyim ne olur bu ay hamile kalalım...... :icon_pale:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ARZU_SU - 30 Ekim , 2012, 10:00:07
:violent1: bende kullandım bu ay il defa ama yumuartalıklarım çok yavaş büyüyor 2günde bir kontrole gidiyorum ne olacak bilmiyorum çok stresliyim ne olur bu ay hamile kalalım...... :icon_pale:

belki yumurtanın çatlama  günü geçtir o yüzden yavaş büyüyordur... ben de bu ay aşılama yaptırdım başta doktor umutsuzdu yavaş gelişiyor diye sonra üç tane yumurta gelişti

emelikus

slm arkadaşlar kimseler yokmu acaba bugün :)))

ayy

hoşgeldin emel :opucuk: :opucuk: :opucuk:

iyi paylaşımlar canım benim adım ayşe :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emelikus

biraz geç oldu ama ayşecim merhaba emel bende memnun oldum :)

FİGENN

bu ay ilk defa klomen tedavisi gördüm doktor 13.günü gel dedi ama gitmedim doktora gitmek alt üst ediyor beni yanlış yaptım biliyorum ama gidemedim  :y25:

nazlıyarim

git arkadaşım bak bu klomen yum. büyümesine yardımcı ama çatlatması için doktorlar iğne veriyor kontrole gitmen gerek çatlamayınca kist yapıyor çünkü.ihmal etme
BENİM HALA UMUDUM VAR...