28 Nisan , 2024, 05:43:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

mehtap0753

Alıntı yapılan: bedir.hülya - 22 Eylül , 2012, 22:37:53
iyi akşamlar kızlar ben artık pes ediyorum biraz kendimi beynimi vucudumu dinlendireyım bi sorun yok diyor doktor ama her ay husrana ugruyorum bende normelde zehirli gvatura var ama zararsız gebelime yada banah ıcir zararı yokmuş kan teslerınde cıkıyor güzel rabbim hepimize en kısa zamanda verir hayırlısıyla  :(klomende kullandım  bikez benden öyle akıntı da gelmez kasıklarımda agrım hassasiyetlerım cok olur vucudumda ama adetimde normel her ay olurum nezaman yumurtladımı bilmem beklicez görücez artık hersey en kısa zamanda gönlümüzce olur ve rabbim cocuk isteyen herkeze nasip etsin cokta doktorların elıne muhtac olmadan insanla oyunca k oynar gıbı oynuyorlar bagzıları doktorlarında hayırlısına düşürsün benim şansıma iyi bir doktor gelmedı ama napalım hayat devam edıyor beklıcez ve görücez dualarımızla sabrımızla

cnm nerde oturuyosun iyi doktor bulamadım dedin merak ettim belki yardımcı olabiliriz seni yönlendirebiliriz tatlım ne kadar zamandır tedavi oldun ama bir sorun yoksa biraz kendine bırak ve rahat olmaya çalış güzelim hepimiz bekliyoruz sabır sabır sabrın sonu eminimki selamt cnm Allah ayrdımcın olsun merak etme rabbim inş bu güzel duyguları bizede yaşatacaktır :amin:

bedir.hülya

ben istanbul bayrampaşada oturuyorum cnm zaten sabırla beklemekten baska bişim yok sabredendermiş muradına ermiş yada beklemekten gebermiş :)bekliyoruz cnm dualarım tüm bebek bekleyenler içinde sadece kendimi düşünmüyorum rabbim tüm bu sitede bebek ısteyen herkeze versin en kısa zamanda cnm

bedir.hülya

yaklaşık 2 seneden beri ugrasıyorum cnm özel hastaneye gidiyorum ama artık gercekten cok yoruldum mehtapcım her ay bır umutla beklemek sen nerde oturuyorsun bıldın bı doktor varmı güzel anlayan gerci yinede hersey rabbimize baglı insallaaahh en kısa zamanda verir annemde hacca gıdıcek ekımın 17 sinde tesbih cekip gönder diyorlar bıde onu deneyım bakım allahtan ümit kesilmez

baltzi

slm kizlar bende buay klomene basladim cumartesi gunu adetim geldi adetimin 2gunu basladim hapima. 6 gunune kadar icecegim ilk defa kullanicam bu ay. insaalh hayirlisiyla allah bizede nasip eder anneligi.. beklmeke gercekten cok zor.. herseyin hayrilisi .

bedir.hülya

inşallaaah hayırlısı olur cnm inşallah beklemek cokzor artık sitres zaten insanı bitirıyor oyuzden napcakmısız relaks olucazki bebeişlerim,ze erken kovuşalım inşşaaaaalllah  :) :hello:

arbaz

BU KLOMEN SORUN BENDE KULLANSAM FAYDA EDERMİ 10 YILLIK EVLİYİZ SORUN YOK DİYORLAR AMA OLUYO AŞILMA VE HAP TEDAVİSİ  UYGULLANDI AMA OLMADI BU KLOMENİ KULLANSAM
OLURMU

ayy

Alıntı yapılan: arbaz - 29 Eylül , 2012, 11:36:51
BU KLOMEN SORUN BENDE KULLANSAM FAYDA EDERMİ 10 YILLIK EVLİYİZ SORUN YOK DİYORLAR AMA OLUYO AŞILMA VE HAP TEDAVİSİ  UYGULLANDI AMA OLMADI BU KLOMENİ KULLANSAM
OLURMU
canım hiçbir sorun yoksa klomen kullanman için bir sebep yok klomeni yumurtlamada bi sorun olanlara veriyor dr ama sende bi sorun yokmuş zaten drunda kullanman gerekse söylerdi üstelik sen tedavi bile olmuşsun aşılama vs...bence tüp bebeği araştır canım aşılamayla zaman kaybetme.bende bir aşıama yaptırdım negatif le sonuçlandı şimdi tüp bebek için görüşmeye gideceğiz 6 ekimde.bizim sorunumuzda eşimin sayısı eksik bide harekette sorun var .inşallah sıpalar fazla bekletmeden gelirler :amin: :amin: :amin:bu arada bende 8 yıldır evliyim canım :opucuk: :opucuk:

mehtap0753

Alıntı yapılan: bedir.hülya - 23 Eylül , 2012, 22:24:44
yaklaşık 2 seneden beri ugrasıyorum cnm özel hastaneye gidiyorum ama artık gercekten cok yoruldum mehtapcım her ay bır umutla beklemek sen nerde oturuyorsun bıldın bı doktor varmı güzel anlayan gerci yinede hersey rabbimize baglı insallaaahh en kısa zamanda verir annemde hacca gıdıcek ekımın 17 sinde tesbih cekip gönder diyorlar bıde onu deneyım bakım allahtan ümit kesilmez

cnm ya kusura bakma ne olur sana cevap veremedim cnım ben bir ara gittim özel çapada ALTAY KARTAL var bak araştır yorumlarına falan doktor iyi ama bana çok uzaktı strest oldum gidip gelirken birde çalışıyorum işten çok zorlanarak gittiğim için bıraktım ama sen yakın sayılırsın bir dene derim canım çok kişi memnun doktordan 35 tl idi muayenesi bilgin olsun cnm...

bedir.hülya

tesekkürler mehtapcım tamam kesin giderim cnm evet yakın bana orası  :hello:

mehtap0753

Alıntı yapılan: bedir.hülya - 02 Ekim , 2012, 22:16:56
tesekkürler mehtapcım tamam kesin giderim cnm evet yakın bana orası  :hello:

kızlar slm klomen kullandım son kez  cumartesi bitti ben bugün muayeneye gittim bakalım yumuşlar büyümüşmğü diye ama maalesef yine çok ufaklar::(((((((cumartesi tekrar gel dedi doktor bakalım zaten olmazsa iğneye geçicez bi dahaki ay off neden olmuyo neden anlamıyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

baltzi

insallah haftaya buyumusolurla bende yarin gidecegim konturole ben gecen hafta persembe bitti simdi yarin gidecgim bakalim  ne olacak benimkiler buyudumu buyumedilermi diye

bedir.hülya

hayırlısı olsun kızlar gercekten cok kafaya takıyoruz oluca varsada olmuyor ben inanıyorumki olcak bızde bırgun suraya hamıleyız diye yazarızzz innnnşaaaaaaallllah yeterki ümidimiz bitmesin gercekten cok zor durum her ay beklemekten bıktım hele son adet gunum geliyorya ınan gunler gecmıyor sankı 3 adetıme kala rabbim cok bekletmez inşallah anneme mehtapcım senın isminide yazdırdım duat hacda dedim hersey dualarla muberak yerler hürmetıne annemin etti dualar kabul olur vede bız hamıle kalırız insallaaaaah :flowers:

mehtap0753

Alıntı yapılan: bedir.hülya - 03 Ekim , 2012, 19:14:23
hayırlısı olsun kızlar gercekten cok kafaya takıyoruz oluca varsada olmuyor ben inanıyorumki olcak bızde bırgun suraya hamıleyız diye yazarızzz innnnşaaaaaaallllah yeterki ümidimiz bitmesin gercekten cok zor durum her ay beklemekten bıktım hele son adet gunum geliyorya ınan gunler gecmıyor sankı 3 adetıme kala rabbim cok bekletmez inşallah anneme mehtapcım senın isminide yazdırdım duat hacda dedim hersey dualarla muberak yerler hürmetıne annemin etti dualar kabul olur vede bız hamıle kalırız insallaaaaah :flowers:

ayyy arkadaşımm ya çokkkk saoll inan o kadar mutlu ettinki beni Allah razı olsun  :amin:inşş cnm ya hepimiz kavuşucaz bebişlerimize ben bu arada bugun spora yazıldım yok istikrarlı olucam kiloda vericem bende reklamlardaki çocuk gibi söylüyüm o yumurta olacak arkadaş:) :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:bayılıyorum o reklama :laughing7: :laughing7:o burun tıkanacak arkadaş diyo ya

bedir.hülya

aynen cnm ya bende bayılıyorum o reklama siporamı yazıldın benım kılom normel cnm 60 kılodayım valla ne kılolu ınsan gördüm hepside pıtır pıtır dogruyor bizde dogrucaz arkadasssss:)))) :hieyt:

mehtap0753

Alıntı yapılan: bedir.hülya - 04 Ekim , 2012, 18:56:18
aynen cnm ya bende bayılıyorum o reklama siporamı yazıldın benım kılom normel cnm 60 kılodayım valla ne kılolu ınsan gördüm hepside pıtır pıtır dogruyor bizde dogrucaz arkadasssss:)))) :hieyt:

doğurucaz arkadaş :k06:evet cnm biraz spor yapsam hareket falan iyi olucak bakalımevet kilolu insanlar çok var doğran ama pkolu olunca vermek lazımmış iyi bari senin kilon iyiymiş senin tam olarak sorunun neydi cnm?