28 Nisan , 2024, 07:25:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

melek100lü

uyku akıntı göğüslerde hassasiyet bulantı baş ağrısı hepsini yaşadım

çok şükür hamilede kaldım ama folik asitle yada folbiol içtim 3 ay

klomen kullandığım ayda adetime 1 hafta kala progestan kullandım

sıkısıkı tutunsun diye

hatice tanrıvar

inş bende senin gibi hamile kalırımm bu belirtiler bebegimi bana getiriri inş :y25: :y25:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

melek100lü

baltzi

selam kizlar ben yeni uye oldum. bana yardimci olursaniz cok sevinirim. ben iki dusuk yasadi.. ve buay doktorum bana klomen verdi. fakat demedi gel catlattirma ignesi veya konturol apalim diye.. 2ay kullan gel dedi bana.. eger olmazsa baska tedavi uygulariz dedi.. ben cok korkuyorum kist yapmasindan.. catlamadigi zman kiste donusuyormus. bide ben ates olcumude yapiyorum . buay doktora gittigidme yumurtaliklarim gelismemis dedi.. bidaki ay klomeni kullan dedi.. ben hersabah ates olcumu yapiyorum. ve dun sabah atesim 36.3. inmisti ondan onceki gun ise 36.5 idi. ve bugun 36.5 yukseldi yine.. bu ne anlma geliyor.. yumurtaliklarim gelismemis olsa bile catlayabiliyormu.. yaridmci olursaniz cok sevinirim

suzannn

Alıntı yapılan: baltzi - 03 Eylül , 2012, 12:14:02
selam kizlar ben yeni uye oldum. bana yardimci olursaniz cok sevinirim. ben iki dusuk yasadi.. ve buay doktorum bana klomen verdi. fakat demedi gel catlattirma ignesi veya konturol apalim diye.. 2ay kullan gel dedi bana.. eger olmazsa baska tedavi uygulariz dedi.. ben cok korkuyorum kist yapmasindan.. catlamadigi zman kiste donusuyormus. bide ben ates olcumude yapiyorum . buay doktora gittigidme yumurtaliklarim gelismemis dedi.. bidaki ay klomeni kullan dedi.. ben hersabah ates olcumu yapiyorum. ve dun sabah atesim 36.3. inmisti ondan onceki gun ise 36.5 idi. ve bugun 36.5 yukseldi yine.. bu ne anlma geliyor.. yumurtaliklarim gelismemis olsa bile catlayabiliyormu.. yaridmci olursaniz cok sevinirim

klomen dr. kontrolu dışında kullanılması sakıncalı nasıl bir dr. 2 ay kullan gel der ilginç valla ben derimki başka dr. bul kendine 2 düşüğüm var diyorsun araştırılması yapıldımı neden düşüyormuş eğer yapılmadıysa yaptırmadan hamilelik düşünme tekrar düşebilir

baltzi

canim benim  ilk dususumde ben anlamadim hamile oldugumu troitlerimden dolayi dusus yasadim az calisiyor  diye. bende bilmiyordum tirotlerim az calistigini sonra belli oldu. doktor duzelelim ondan sonra kal dedi baana ama ben 3 ay sonra kimyasal gebelik yasadim.. ve daha sonra tiroitlerim duzeltince hamile kal dedi ve suan hersey normal butun sonurlarim yapildi temiz cikti.. 3 ayden beri doktora gidiyorum yumurtaliklarimin kusuk oldugunu  soyleid ve bana klomen kullan dedi.. ben yurt disindayim ondan pek dillerinden anlamiyorum anladigim kadar iste ..

GüzeLCe

2 yıl klomen kullandım hıç sonuç alamadık 6 yıllık evlıyım . gonal ığnelerı vurunbuyorum ondan sonuç aldık 7. ayda asılama oldum neğatıf bu ayda olacak inşşlh umarım bunda poz. olur

mehtap0753

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 05 Eylül , 2012, 09:49:56
2 yıl klomen kullandım hıç sonuç alamadık 6 yıllık evlıyım . gonal ığnelerı vurunbuyorum ondan sonuç aldık 7. ayda asılama oldum neğatıf bu ayda olacak inşşlh umarım bunda poz. olur

cnm iğneye ne zaman başladın oda klomen gibi adetin 3. günü falanmı acaba bende istiyorumda ona göre randevu alacağım doktorumdan

GüzeLCe

evet adetın 3. günü yapılıyor ilk asılamada öyle olmuştu ama bu ayki hafta sonuna denk geldı adetın 5cı günü basladık dr gec kaldık dedi  yanı 3gun olması lazımmış inşllh herkes için hayırlısı olur :amin:

suzannn

kızlar klomenin bir sınırı varmış ben 8 ay kullandım ve tüp bebekteki dr. klomen doldu dedi yani bundan sonra klomen denemeyecekler

dikkat edin çok fazla kendinizi klomenle denetmeyin iğne ile deneyin

ZAHİR

CANIM BEN 3 AY KULLANDIM KLOMENİ SON KULLANDIĞIMDA GÜNDE 3 TANE ALIYODUM  TABİ SONUCUNCUSUNDA ÇATLATMA İĞNESİ VURULABİLDİM... BU AY DEWAM MI ETSEM SENCE KLOMENE YOKSA AŞILAMAYA MI GEÇSEMM
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

suzannn

CANIM SENİN 3 AY OLMUŞ DAHA VE YUMURTALARIN GELİŞMİŞ BENCE 3 KERE DAHA DENEYEBİLİRSİN

hatice tanrıvar

kızlar bi yıldır evliyim korunmadım klomene başladık ve bu ay belimde en cok agrı oldu yine agrı devam ama uykum var adetime daha var 18 inde olcam moralim sıfır yaşım yirmi bir erken mi nie olmuyo benden sonra gelen bütün gelinler hamile eşimin degeri yüzde 40 canlı of of of :cildir: :cildir:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

mehtap0753

kızlarr hepinize günaydın hayırlı cumalar ya kızlar bişey danışıcam size ben 02/09 da adet olmam gerekişyordu Hala olmadım adet olmam gereken günden 1 hafta önce aşırı adet sancılarım başladı hiç bu kadar olmazdı sanki çalışma vardı orda öyle ağrıdı sonra geçti ama hala adet olmadım 04/09 dada evde test yaptım bişey çıkmadı olma ihtimali olabilirmi bu şekilde hamile kalan oldumu kan testimi yaptırsam acaba eğere değilsem ona göre adet söktürücü kullanıcam kızlar :dontknow: :dontknow:

melek100lü

günaydın mehtapcım sanada hayırlı cumalar  :flowers:

bence bhcg yaptır onda kesin olup olmadığı çıkar  :icon_thumright:

inşallah kazı çalışmaları başlamıştır  :amin: :amin: