Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 04 Mayıs , 2012, 13:04:37
bana da adetin 13. gününde bi 16 mm bi de 13 mm yumurtan var dedi. 13 mm olan da büyük ihtimalle yakalar diğerini dedi. aman ne bileyim çok da ümitli değilim ama Rabbim büyük  :amin:
eşinde sorun var mı canım?

canım 13. güne göre değerlerin güzel.. umudunu kaybetme... ben de inşallah bu anneler gününde hediyemi almış olurum  :amin:
bugünü saymazsak bir gün kaldı

elfo

ya ayşecim Rabbimin mucizesine ve hazinesine aklımız ermez ama ne bileyim çevremde de görüyorum ya 2-3 tane yumurtluyorlar olmuyor. üzülüyorum ümidim kırılıyor bi de herşey acaba bende varsa diyorum yok rahmim düzgün değilse doktor anlamadıysa diyorum ya da ya tüplerim tıkalıysa diyorum diyorum da diyorum  :BangHead:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

beynâ

elifcim 16. gün de gittin mi doktora,veya gidecek misin..??doktor beni 16. güne çağırdı da..biraz geç değil mi :icon_scratch: çatlayan yumurtaya zararı olmaz mı?

elfo

yok tekrar çağırmadı zaten 16. günüm de geçti. çatlayan yumurta ne zarar olacak muayene mi?

beynâ

evet canım alttan muayene oluyor ya? :icon_scratch:

elfo

yok be canım aleti tüplere kadar sokmuyorki 16. gününde yumurtaların hala tüplerinde olur döllenme olsa bile

beynâ

hmm iyi o zaman..bakalım ne alemde yımırtacık ;D

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: beynâ - 04 Mayıs , 2012, 14:19:19
elifcim 16. gün de gittin mi doktora,veya gidecek misin..??doktor beni 16. güne çağırdı da..biraz geç değil mi :icon_scratch: çatlayan yumurtaya zararı olmaz mı?

bir zararı olmaz hatta doktorum yumurta çatlamış mı diye de çağırıyordu

MALATYALI44

YÜCE RABBİM İNŞALLAH HERBİRİMİZİN İSTEGİNİ BOŞ CEVİRMEZ
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

elfo

MALATYALI44

Alıntı yapılan: elfo - 04 Mayıs , 2012, 16:16:18
amin inşaAllah  :amin:
ben de klomen kullanıyorum haftaya persembe kontrolüm var bide doktorum bana pregnyl 5000 al dedi  aldım simdi persembe gününü bekliyorum

elfo

MALATYALI44

MALATYALI44