28 Nisan , 2024, 14:01:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

insu

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 04 Mayıs , 2012, 11:18:02
canım senin dediğine benzer bi ilaçta ben kullandım ama klomen içinmi bilmiyorum 5 gun içtim bu hapı sonrasında doktorum beni bir hafta tekrar cagırdı yani ilacın içtiğimn son günün ertesi gunu gittim catlatma iğnesi verdi.sonrasında aralıklı ilişki dedi.sen doktorun nasıl bir yol izliyorum bilemedim..sen bi adet oldugun tarihi birde ilaca basladıgın tarihi yazarmısın canımm       ?                 
bana hiç öyle bişey demedi bu hapı reglin 5. günü 5 gün iç sık sık ilişki dedi bu ay bunu bi dene olmazsa tüp bebek dedi bu kadar çatlatma iğnesi falanda demedi  :dontknow: adet günüm 29 Nisan ilaca da 3 Mayıs başladım
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 04 Mayıs , 2012, 11:18:25
canım tabiki de girebilirsin... yalnız yumurtlama gününden iki gün önce ilişkiye girmeyin ki büyük gün için hazırlık olsun
canım ne demek istedin anlamadım bugün aptal gibiyim kusura bakma  :sad1: yumurtlama günü spermin daha sağlıklı olması için mi yoksa başka bişey için mi  :dontknow:
Herşeyin hayırlısı...

RosE27

mrb bende klomenkullndim ama catlama ignesi yapilmadanne anlami war ki ? klomendensonra yumurtalarini kontrol edip igne wermesi lazim igneden 36 saat sonra iliski

insu

bende anlamadım ki okudum yorumların çoğu klomenden sonra çatlatma iğnesi diyor bana doktor hiç öyle bişey demedi  :icon_scratch: :icon_scratch:
Herşeyin hayırlısı...

mavişim80

CANIM EGERKİİ CATLARIMIN NORMAL İSE ..8 MAYISTAN DAHİL OLMAK ÜZERE BİRDAHAKİ TAHMİNİ ADET TARHİNE KADAR GÜN AŞIRI İLİŞKİDE BULUN..BEN...AMA BUGUNLERİDE DEĞERLENDİR BEN SENİN OLASI YUMURTLAMA GÜNÜNE GÖRE YAZDIM :) :occasion5: 

elfo

canım ne kadarlık evlisin bilmiyorum. bu ay ben de klomen gibi bi ilaç olan serophene kullandım. doktora gittim çatlatma iğnesi vermedi. neden vermiyosunuz dedim. yumurtaların çatlar gidişat o yönde dedi. e peki çatlatma iğnesi gebe kalma şansını arttırıyor mu dedim evet arttırıyor ama şu an yenisin hatta önümüzdeki ayda olmazsa gelme 2 ay ara verelim dedi. belki senin doktorun da böyle bir yöntem izlemek istemiştir.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: insu - 04 Mayıs , 2012, 11:30:58
canım tabiki de girebilirsin... yalnız yumurtlama gününden iki gün önce ilişkiye girmeyin ki büyük gün için hazırlık olsun
canım ne demek istedin anlamadım bugün aptal gibiyim kusura bakma  :sad1: yumurtlama günü spermin daha sağlıklı olması için mi yoksa başka bişey için mi  :dontknow:

Canım evet onun için. 

insu

sağol canım  :flowers: bu ay Allah yardımcım olsun  :amin:  her gün banyo yapılırmı eyvah eyvah  ;D
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: elfo - 04 Mayıs , 2012, 11:51:50
canım ne kadarlık evlisin bilmiyorum. bu ay ben de klomen gibi bi ilaç olan serophene kullandım. doktora gittim çatlatma iğnesi vermedi. neden vermiyosunuz dedim. yumurtaların çatlar gidişat o yönde dedi. e peki çatlatma iğnesi gebe kalma şansını arttırıyor mu dedim evet arttırıyor ama şu an yenisin hatta önümüzdeki ayda olmazsa gelme 2 ay ara verelim dedi. belki senin doktorun da böyle bir yöntem izlemek istemiştir.
5 yıllık evliyim canım  :flowers: içimi rahatlattın canım ya benim soramadıklarımı sen aynen doktora sormuşsun  :nazar:  benim aklıma hiç böyle şeyler gelmez doktorun karşısında donar kalırım  :-[  belki de bu yüzdendir hiç bilmiyorum ki sersem gibiyim ya ne yapıcağımı ne düşüneceğimi şaşırdım  :cildir: 
Herşeyin hayırlısı...

mavişim80

SEREPHONEYİ BENDE KULLANDIM AMA YİNEDE CATLAMA İĞNESİ VERDE CANIM....GİDİŞATA BAĞLI DEMKKİ       

insu

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 04 Mayıs , 2012, 11:52:45
Alıntı yapılan: insu - 04 Mayıs , 2012, 11:30:58

Canım evet onun için.
sağol canım benim  :flowers: :flowers:
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 04 Mayıs , 2012, 12:00:42
      SEREPHONEYİ BENDE KULLANDIM AMA YİNEDE CATLAMA İĞNESİ VERDE CANIM....GİDİŞATA BAĞLI DEMKKİ       
evet canım belkide bu ay da böyle geçsin bakalım herşeyin hayırlısı artık ne diyim bu haptan da umudum yok açıkçası zaten çoğu yorumlar olumsuz  :sad1:   
Herşeyin hayırlısı...

elfo

insucum aklına gelmiyorsa yazacaksın. ben o kadar soru bombardımanına tuttum ki tabi kırmadan söyledim hani bilirsin bazen kompleksli olurlar işine karıştı diye düşünürler. sağolsun hiç öyle biri değil ama ben yine de sorularımı ince sormaya çalıştım. hatta yanında duran kız olurya seni hazırlar felan. o olmasa özel şeyler de soracaktım da neyse dedim  :laughing7: üstelik de doktorum erkek. çekinme herşeyi sor akşama kadar nelerle uğraşıyorlar

mavişim80

Alıntı yapılan: insu - 04 Mayıs , 2012, 12:07:28
Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 04 Mayıs , 2012, 12:00:42
evet canım belkide bu ay da böyle geçsin bakalım herşeyin hayırlısı artık ne diyim bu haptan da umudum yok açıkçası zaten çoğu yorumlar olumsuz  :sad1:   

EVET CANIM BENDE KULLANDIM OLMADI HAPLARIN ETKİSİ Bİ AY DAHA DEVAM EDERMİŞ BAKLAIMM BU AY KENDİMİ BOŞ BIRAKTIM .HAYRILISI RABBİMDEN :)

elfo

özlem kaç yumurtan vardı? bi de çatlatma iğnesi oldun mu sen?