27 Nisan , 2024, 22:07:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

elfo

kızlar sağolun tesellileriniz için. ne bileyim içim bi garip oldu dün. bugün işler yoğun çok da aklıma gelmiyor.  :nazar: doktor bastıra bastıra söyledi gebeliğine engel oluşturacak pko görünmüyor dedi. ama sen şu haline göre 5 kilo alırsan engel olur veya 4-5 kilo verirsen çok daha hızlı hamile kalabilirsin ama ben yine de seni ilaca başlatacam madem 10 aydır bekliyorsun dedi. aslında görünüşte kilolu değilim ama göbek bölgem de sıkıntı var. sizce platese başlasam tam tedavi döneminde sıkıntı olur mu? ya da kendi kendime evde mekik çeksem.  :dontknow:
benim kayınvalidemin de pko su varmış yani vücut sürekli kist yapıyor diyor doktorlar demiş bu ömür boyu senle kalacak 4 tane çocuğu var maşaAllah  :laughing7:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 24 Nisan , 2012, 11:20:11
kızlar sağolun tesellileriniz için. ne bileyim içim bi garip oldu dün. bugün işler yoğun çok da aklıma gelmiyor.  :nazar: doktor bastıra bastıra söyledi gebeliğine engel oluşturacak pko görünmüyor dedi. ama sen şu haline göre 5 kilo alırsan engel olur veya 4-5 kilo verirsen çok daha hızlı hamile kalabilirsin ama ben yine de seni ilaca başlatacam madem 10 aydır bekliyorsun dedi. aslında görünüşte kilolu değilim ama göbek bölgem de sıkıntı var. sizce platese başlasam tam tedavi döneminde sıkıntı olur mu? ya da kendi kendime evde mekik çeksem.  :dontknow:
benim kayınvalidemin de pko su varmış yani vücut sürekli kist yapıyor diyor doktorlar demiş bu ömür boyu senle kalacak 4 tane çocuğu var maşaAllah  :laughing7:

canım egzersiz  hamile kalmayı kolaylaştırır plateste iyidir... Ebru Şallı hamileliğinde bile hep yaptı ya  :ehi: :ehi: canım bu ay ilaç kullanacaksan  yeşil çay kullan  garanti iki kilo verirsin. bir de pko varsa aslanpençesi+civan perçemi kürü çok  faydalı bende de vardı bu çayları  2010 yılında bir ay düzenli kullandım ve çok şükür geçti

elfo

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 24 Nisan , 2012, 11:34:37
Alıntı yapılan: elfo - 24 Nisan , 2012, 11:20:11

canım egzersiz  hamile kalmayı kolaylaştırır plateste iyidir... Ebru Şallı hamileliğinde bile hep yaptı ya  :ehi: :ehi: canım bu ay ilaç kullanacaksan  yeşil çay kullan  garanti iki kilo verirsin. bir de pko varsa aslanpençesi+civan perçemi kürü çok  faydalı bende de vardı bu çayları  2010 yılında bir ay düzenli kullandım ve çok şükür geçti

civanperçemini adet günlerimde içmeye çalışıyorum. bu ay ilacı hamile kalmak için kullanacam yeşilçay düşük yaptırmasın.
ebru şallının vücudu alışık. ben de hareketliyimdir ama hiç plates yapmadım. kendimi zorlarsam da gebe kalmakta zorlanırım diye korkuyorum. doktorum sen başla platese gebelik şüphesi olursa ben bıraktırırım dedi de benim içime sinmedi adetim gecikmeden nerden anlayacam hamile olduğumu

HASRET!M S@N@

CNM ADETİN 21.GÜNÜ PROGESTAN TESTİ YAPTIRISA AZ COK ANLAR TATLIM BİDE BAKINCADA ANLAR HAMİLE OLUP OLMADIGINI YAKIN ZAMANDA SEN DOKTORUN TAVSİYELERİNE UY CNM DEDİKLERİNİ YAP ONLAR BİR MUAYENEDE ANLIYOR AMA KESİN SONUC İÇİN DEMEYEBİLİYORLAR

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım eğer bu ay çalışma olacaksa yeşil çay kullanma ben de bu ay boş geçecek zannetmiştim... plates yorucu bir spor değil bir ara yaptığımda iki kilo vermiştim...  platesi yap birşey olmaz... rahat olun hamileliği öğreninceye kadar istediğini yapabiliriz benim felsefem bu... ama ip atlamak iyi değilmiş onu yapma

elfo

ben en iyisi platese başlayayım kilo verirsen çok daha hızlı hamile kalabilirsin doğal olarak dedi. ama inş. bu ay bu ilaç vesilesiyle gelir bebeğim ya da bebişlerim  :laughing7:

HASRET!M S@N@

inş elifcim kullandıgın ilacında ikiz riski var cnm yani olma olsaılıgı var

elfo

günaydın kızlar  :opucuk:
anladığım kadarıyla bu aralar benden başka klomen ya da serophene kullanan yok ama tecrübesi ya da bilgisi olanlardan yardım istiyorum. bugün adetimin 8. günü normalde bu günlerde artık baya azalmış afedersiniz sarı akıntım olması gerekiyordu ama kahverengi akıntım var ve dünden beri sanki aynı yoğunlukta aslında yoğun değil az denilecek şekilde ama düne göre azalması gerekiyordu yok bişey acaba kullandığım hapla alakası olur mu?

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım yumurtlama dönemine yakın kahverengi akıntı hatta bir miktar kanama normal çatlamanın yaklaştığını gösterir

elfo

aa  :-ooo ama benim daha adet dönemimi bitmedi üstelik de ilaçta 3. günüm bugün. normalde 4 gün kullanacam adetim 6. günü başladım. şu an adetin 8. günü bu kadar erken çatlar mı ya??

ยรlคภ๓คz göภlüm

yok canım çatlamaz... gerçi klomen kahverengi akıntı yapabilir

elfo

iyi o zaman sıkıntı yoktur diyorsan. doktoru arasam mı diye düşündüm de sanki düne göre biraz azalmış olmazsa adetin 10. gününe kadar beklerim geçmezse abdestimi alırım

insu

kızlar lütfen yardımcı olur musunuz ? dün akşam klomene başladım 5 gün içicem bu süre içinde ilişkiye giriliyor mu acaba  :dontknow:  yoksa ilaçtan sonra mı ? doktor ilacı yazarken  bu ay sık sık eşinle ilişkiye gir dedi ne yapıcam ben şimdi  :sad1: :sad1:
Herşeyin hayırlısı...

mavişim80

canım senin dediğine benzer bi ilaçta ben kullandım ama klomen içinmi bilmiyorum 5 gun içtim bu hapı sonrasında doktorum beni bir hafta tekrar cagırdı yani ilacın içtiğimn son günün ertesi gunu gittim catlatma iğnesi verdi.sonrasında aralıklı ilişki dedi.sen doktorun nasıl bir yol izliyorum bilemedim..sen bi adet oldugun tarihi birde ilaca basladıgın tarihi yazarmısın canımm       ?                 

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım tabiki de girebilirsin... yalnız yumurtlama gününden iki gün önce ilişkiye girmeyin ki büyük gün için hazırlık olsun