Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Minicik Ellerin Kokunnn

Alıntı yapılan: samira - 06 Kasım , 2008, 23:24:43
benim arkadasım kullandı kaldı 2 ay sonra inşah dualarım seninle
yeniyim burda sizleri takip ediyorum . . . inşallah hepiniz mutlu olursunuz . Ben de klomen kullanıyorum . ama eşim varikosel ameliyatı oldu çift taraflı üzerinden 6 ay geçti ama test yaptırmadı daha , ben böyle tek başıma uğraşıyorum ama inşallah klomenin faydasını görürüm , sizce mümkün mü ?

Maymundan GeLdiğini Sananın Ömrü Muz AramakLa Geçer.

Saqapo Kajmer

tuba_alanya

Alıntı yapılan: Minicik Ellerin Kokunnn - 18 Mart , 2012, 12:18:55
yeniyim burda sizleri takip ediyorum . . . inşallah hepiniz mutlu olursunuz . Ben de klomen kullanıyorum . ama eşim varikosel ameliyatı oldu çift taraflı üzerinden 6 ay geçti ama test yaptırmadı daha , ben böyle tek başıma uğraşıyorum ama inşallah klomenin faydasını görürüm , sizce mümkün mü ?

inşallah seninde gelir meleğin ama tek taraflı uğraşmakla olmaz şimdiye kadar 6 kere test yaptırması lazımdı benim eşimdede varikosel var ama biz ameliyat kesin çözüm değil diye önce aşılamaya başladık sende bi problem varmı? allah yardımcın olsun

Minicik Ellerin Kokunnn

:'( benim kafam çok karışık arkadaşlar ilk kez klomen kullanıyorum ve ilk kez muayyeneye gidecem pazar günü
ve çok heyecanlıyım ,,, eşimin görevinden dolayı düzenli bi ilişkimiz olmuyo ,,,  :-\ klomen bittiğinden beri 3 defa mı ne ilişkiye girebildik ama 5gün süreyle gü aşırı olması gerekiyo du  :-[
buay bir gelişme olmazsa 3ay sonraya kalıyo bebek çalışmalarıııı    :'(
bizimkisi hep böyle sürüp gidecekkkk  :crybaby2:
:crybaby2:

Saqapo Kajmer

Minicik Ellerin Kokunnn

teşekür edrim Tuba duaların içiinnnnn  :flowers:

Saqapo Kajmer

ayy

Alıntı yapılan: Minicik Ellerin Kokunnn - 18 Mart , 2012, 12:18:55
hoşgeldin tatlım ama gercekten çok olmuş eşin amaliyat olalı bence hemen test yaptırın sanırım sperm sayı probleminiz var hem düzelme olup olmadını bilmeden tedaviye nasıl başladıki dr..inşallah degerleriniz düzelmiştir..eğer sayını zyeterli değilse(ki inşallah  yeterlidir)burada benm ve bazı arkadaslarımızın kullandıgı kürler var onlardanda takviye yapabilirsin mesala ben keçiboynuzu kürü sayesinde sayımızı kat kat düzelttik..inşallah Rabbim meleğinizi tez zaman da gönderir :amin: :amin:

elfo

ben seropheneye başladım bugün itibariyle hayırlı olur inşaAllah ama psikolojim pek iyi değil neden bilmiyorum.  :y25:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ayy

Alıntı yapılan: elfo - 23 Nisan , 2012, 19:33:37
ben seropheneye başladım bugün itibariyle hayırlı olur inşaAllah ama psikolojim pek iyi değil neden bilmiyorum.  :y25:
elifcim hayırlı olsun canım inşallah meleklerinin gelmesine sebep olur :amin: :amin: :amin: :amin: gelişmelerden haberdar et tatlım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

hayırlı olsun canım  :amin: inşallah çok bekletmez meleklerin  :opucuk:
AYŞEM NASILSIN BEBEĞİM  :opucuk:

elfo

ayy

Alıntı yapılan: melek100lü - 23 Nisan , 2012, 19:36:51
hayırlı olsun canım  :amin: inşallah çok bekletmez meleklerin  :opucuk:
AYŞEM NASILSIN BEBEĞİM  :opucuk:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:meleğim canım benim sen nerelerdesin kuzum :opucuk: :opucuk:23 nisan tören şenlik falan derken yaklaşık 1 saat önce eve attım kendimiz ben iyiym meleğim siz nasılsınız :opucuk: :opucuk: :opucuk:haa bide bugun degişik olarak beyaz kesik gibi akıntım geliyor :k06: :k06: :k06: :opucuk: :opucuk:

elfo

kaç günün var adetine ayşecim? inşaAllah hamilesindir  :amin:

ayy

Alıntı yapılan: elfo - 23 Nisan , 2012, 19:54:25
kaç günün var adetine ayşecim? inşaAllah hamilesindir  :amin:
elifcim görmedim yorumunu canım  :opucuk:7 gün sonra test yapılabilir ama reglimde 3 mayıs canım  :amin: :amin: reglimi beklerim tets için kan için yani :amin: :amin: :amin:inşallah meleklerimiz fazlz bekletmez canım  :amin: :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: elfo - 23 Nisan , 2012, 19:33:37

Canım inşallah tedavinden hemen sonuç alırsın ve meleğin bu ay sürpriz yapar sana   :amin: :amin:

Ama biran önce moralini düzeltmelisin canım bu işte psikoloji çok önemli sende biliyorsun  :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

elifcim moralini ve suan ne hissettiklerini cok iyi anlayabiliyorum her tedaviye basladıgımda aynı duyguları bende hissettim ama bir taraftan kendimi rahatlattım en azından bebeğim için onun olması için ugras veriyordum ve her seferinde bir adım daha yaklasıyordum bunu düşündükçe rahatladım her doktora gittiğimde bebeğimi düşündüm bu psikolojimi düzeltti ve daha da kamcıladı beni neticede bos durmak ve olmaması insanı dahada cıldırtıyor bak ne güzel basladın ugrasmaya ve allah izin verirse bir adım daha yaklastın meleğine sen hiç üzülme olacak bebeğin o ilaç cok iyi bir ilaç benm iki tane olmustu kullandıgımda bir ay onu kullanmıstım korkma pkonun tedavisi var olmadı bnm gibi iğneye baslarsın bakarsın seninde cifter cifter gelir yılmak yok kızlar bebeğe kavusana kadar savasacaksınız böyle düşünün ben rahim filmi cektirirken hep bebeğimi hayal ederek cektirdim o acıya onun için dayandım bir adıum kaldı diye ve gercektende sonrasında oldu allahım kimsenin kucagını bos bırakmasın moral cok önemli ve sende cok üzülme moralini yüksek tut gez toz eglen esinle hiç tedaviyi düşünme cnmmm

serserim

hayırlı olsun elifçim neden bakim moralin bozukmuş benim tam tersine bir tedaviye başladığımızda moral buluyodum içim hep umutla doluyodu bazen kistim oluyodu tedavi erteleniyodu o zamn çok daha moralim bozuluyodu tedavite başlamak bile büyük nimet o yüzden umutlu ol canım bebeğime daha yaklaştığımı düşünürdüm tedavi başladığımda hayırlısı olsun canım inşallah önümüzdeki ay bebişin seninle olur canımm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: