Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

mrym

ben klomen değil de serophene diye bi ilaç kullandım o da klomen içerikliymiş ztn 9aydır deniyoruz biz bu ay 3ncü yani son kullanışım olacak bu ayda olmazsa hemen aşılama yaptırmıycm bi kaç ay bekliycm hayırlısı bakalım inş olur

sevda46

canım ben klomenle hamile kaldım inş bu ay sende kalırsın ama sana tafsiyem sabah akşam arı sütü bal polen karışımı yeeee faydaasını göreceksin

ยรlคภ๓คz göภlüm

mrym

bu ay kullanmıcam artık yaaa ilaç doktor sen bilirsn dedi ztn bi sorununuz yok bekleyelim dedi polenin tadı çok kötü ama cnm yaaaaaaaa

dilekibrahim

bende 2 gün sonra klomene başlıyorum 2. kürü deniycem.İlkinde yumurtalıklarımdan yumurta atılmamıştı.bu ayda olmassa 1 defa daha kullanıcam doktorum 3 aydan fazla önermedi  olmassa ne yapıcam kararsızım aşılamada hamile kalma şansı normal yollardan hamile şansı kadarmış.Doktorum aşılama sadece maddi yük git özelde bebek yaptır diyor.Kararsızım :icon_scratch:

mrym

ben akışına bıraktım cnm ya bence sende öyle yap. yani ne kadardır deniyosun bilmiyorum bizim bu ay 10ncu ayımız. doktor gençsin daha bekle biraz dedi

sukeyna

Alıntı yapılan: dilekibrahim - 11 Mart , 2012, 17:34:59
bende 2 gün sonra klomene başlıyorum 2. kürü deniycem.İlkinde yumurtalıklarımdan yumurta atılmamıştı.bu ayda olmassa 1 defa daha kullanıcam doktorum 3 aydan fazla önermedi  olmassa ne yapıcam kararsızım aşılamada hamile kalma şansı normal yollardan hamile şansı kadarmış.Doktorum aşılama sadece maddi yük git özelde bebek yaptır diyor.Kararsızım :icon_scratch:
canım doktorun ne demek istedi anlamadım ben git özelde tüp bebek mi yaptır mı demek istedi

sukeyna

Alıntı yapılan: sevda46 - 08 Mart , 2012, 14:04:02
canım ben klomenle hamile kaldım inş bu ay sende kalırsın ama sana tafsiyem sabah akşam arı sütü bal polen karışımı yeeee faydaasını göreceksin
Sevdacım klomene adetinin 3. günü başlayıp 5 gün kullandın dimi ve arkasından çatlatma iğnesi?

ยรlคภ๓คz göภlüm

ayten

bende 3. ayim klomenda ilk ay gunde bir gulandim yumurtami goremedi doktor catlamisti erkenden sadece sivi vardi iknci ay 2 al dedi gunde bu sferde yumurtam cok buyudu catlatma ignesi oldum bugun yine adet oldum baslicam yine gunde bire indirdi yine doktorum hayrlisi insllah bu ay olur allhim nasip etsin isteyen herkese

ayten

arkadaslar benim doktorum 6 ay klomen kulnilabilir dedi simdi sizin doktorlarniz 3 ay demis kafam karsti

Minicik Ellerin Kokunnn

Maymundan GeLdiğini Sananın Ömrü Muz AramakLa Geçer.

Saqapo Kajmer

ayten

benimde bugun klomende son gun yanliz dun unutum gece almayi bugun iki tane alicam

mehtap0753

kızlar bende 4 seferdir klomen kullanıyorum ama bir sonuç alamadım ilk seferinde 2 tane yumurtam oldu çatlama iğnesi yapıldı olmadı sonra bir kaç kere daha denedik olmadı biraz ara verdim bu ay yine başladım günde 2 tane içiyordum yumurtlama olmamış doktorum günde 3 taneye çıkaralım dedi ama hep klomen tedavisi benim kafamı karıştırdı doktorum iyi ama başka bir doktora gözükeceğim bir yakınımın tavsiyesiyle özel çapa hastanesinde ALTAY KARTAL isimli bir doktor olduğunu öğrendim çok kişi iyi sonuç almış yorumlarını okudum herkes mükemmel diyo hemen aradım pazastesi doluymuş salı günü gideceğim bana biraz uzak ama gitmek istiyorum bakalım ne diyecek inş güzel şeyler olur sonuçları sizinle paylaşacağım.Ama yorumları okuyunca heyecanlanmadım değil  :occasion5:rabbim inş çok bekletmez :amin: