Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

n-i-d-a

GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

GÜLÜŞÜM

HERKEZE MERHABA,
BİR KAÇ AY ÖNCE DOKTOR BANA DA KLOMEN ÖNERDİ AMA HEMEN KULLANMAK İSTEMEDİM. ŞİMDİ BAŞLAMAK İSTİYORUM KAÇINCI GÜN BAŞLIYORUZ VE İĞNE VURULMAMIZ GEREKLİ Mİ DOKTOR BANA İĞNEDEN BAHSETMEMİŞTİ.5. GÜN BAŞLA 3 AY KULLANABİLİRSİN DEMİŞTİ.LÜTFEN KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ.

tuba_hkn

22 Haziran , 2010, 16:17:00 #707 Son düzenlenme: 22 Haziran , 2010, 16:25:35 tuba_hkn
Alıntı yapılan: GÜLÜŞÜM - 22 Haziran , 2010, 14:21:46
HERKEZE MERHABA,
BİR KAÇ AY ÖNCE DOKTOR BANA DA KLOMEN ÖNERDİ AMA HEMEN KULLANMAK İSTEMEDİM. ŞİMDİ BAŞLAMAK İSTİYORUM KAÇINCI GÜN BAŞLIYORUZ VE İĞNE VURULMAMIZ GEREKLİ Mİ DOKTOR BANA İĞNEDEN BAHSETMEMİŞTİ.5. GÜN BAŞLA 3 AY KULLANABİLİRSİN DEMİŞTİ.LÜTFEN KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ.

adetinin 5. günü başlıyorsun ve gunde 1 tane 5 gun içip bırakıyorsun canım. iğne şart degil.. ama Dr.unla gorus bence klomen oncesı.
iğneyi de vurdur derım ben kolmenden  3-4 gun sonra vuruluyor iğne de

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

rose

ben adeetin 3.gün basliyorum 5 gün kullaniyorum ama igne yok
kendiliginden catliyor yumurta
sonrasi Allaha kalmis yillar önce kullanmistim sonra ara verdik simdi iki aydir tekrar basladik
ama hala tik yok  :'( hayirlisi olsn... Allah isteyen herkese bir evlat nasip etsin. :amin:
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

tuba_hkn

amin canım  :amin:  benım de bu ay 2. klomen-iğne tedavım ıns. buay olur

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

cemresu

slm  :hello: :hello: 
arkadaşlar 17mm yumurta iyimi 10.gündeeee ):

dilara ışık

Alıntı yapılan: cemresu - 25 Haziran , 2010, 00:16:29
slm  :hello: :hello: 
arkadaşlar 17mm yumurta iyimi 10.gündeeee ):

CANIM YUMURTANIN BÜYÜKLÜĞÜ HAKKINDA DOKTORUN BİR ŞEY SÖLEMESİ LAZIMDI... NORMAL ZANNEDERSEM.. BENDE JKLOMEN KULLANDIM VE ÜÇ YUMURTAM OLDU... EN AZI 27.20 ÇOK İYİ DEMİŞTİ BANA DOKTOR.. BU AYRINTIYI ONA SORSAN DAHA İYİ BİLGİ ALIRSIN...

bulut84

slm kızlr bende ilk defa bu ay kullandım sonucu bekliyorum daha 6günüm var olmaya ama heyecanlıyım merak ediyorm  :crybaby2:

ayçin

bende yeni geldim aranıza 3 aydır klomen tedavisi görüyorum yumurtam büyüyp çatlıyo ama hamiş olamıyorum

cemresu

slm arkadaşlar
doktora gittim bana klomen verdi gebeliği hızlandırır dedi..kontrole gittiğimde 4 tane yumurtan var dedii çatlamasını beklemeliyiz dedi hala çatlamadııı ne zaman çatlar acabaaa ):

cananxm

Bende klomen tedavisi görüyorum geçen ay olmadı bu ay dozları yükseltti fakat çatlama iğnesi kullanıyo doktorlar genelde

naz_deniz

Günaydın canan ben de klomen kullanıyorum 3. ayım bakalım bu ay ne olucak.bu ayda olmazsa hsg çekilmek zorunda kalıcam bir daha ki ay.

gizemm

Merhaba kızlar uzun zamandır girmiyordum siteye.Tiroid tedavisi görüyorum 2 ay sonuçlarım kötü olduğu için korunuyordum. Şimdi yine başladım çalışmalara.Bu ay bende klomene başlıycam doktorumla konuştuk.HSG de çektirdim,eşimde de bir problem yok çok şükür.3 ay öncede kimyasal gebelik yaşadım.Bu tiroidler ömrümü yedi benim.Hapşırsam tiroitten diycem nerdeyse  :k06: Bugün adet olmam gerekiyor ama olmadım daha alıştığım için bekliyorum kendisini tabi ben yine  :toothy10: 
Olunca 2. gün gidip kan vericem sonrada 5.gün ilaca başlıyacakmışım.Allah hepimizin dualarını duysun inşallah.Hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.Klomen kullanınca hemen hamile kalıcam diye ümitlenemk istemiyorum çünkü aynı şeyi HSG çektirincede yaşadım.Oluruna bıraktım.Ama çocuk lafı açılınca gözlerimin dolmasını engelleyemiyorum o ayrı tabi :'(

ayçin

canım allah gönlüne göre versin inşallah biran önce alırız bebişlerimizi kucağımıza

gizemm