Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

tuba_hkn

05 Haziran , 2010, 17:25:26 #660 Son düzenlenme: 05 Haziran , 2010, 17:49:15 tuba_hkn
Alıntı yapılan: bulut84 - 05 Haziran , 2010, 15:03:18
bugün 2,günm inş faydası olur  yaaaaa

:amin: :amin: :amin: İN inşallah tatlım..ben kullandım çatlatma iğnesi de vuruldum beklıyorum 11 gibi adet görmem gerek ama benim kasık ağrılarım başladı, sanırım olmadı bu ay :icon_pale:

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

durum_01

slm arkadaşlar bende iki defa kullandım klomeni ilkinde olmadı ikincisinde oldu yanlız iki haftalık düşük yaşadım üzüldüm ama allah gönlümüze göre verir inşallah :amin:

''AşK MaSaLı''

KIZLAR bu ay klomen kullandım  adetım  6  hazırandaydı ama halaadetolmadım
beyaz akıntım kasıklarımda cok sıddetlı agrımvar goguslerımde sıs ve agrı yapıyo
3 de test yapmıstım negatıftı
bana bıakılverın nedır budurumum   :crybaby2:

dilara ışık

CANIM BENİM DOKTORUNLA GÖRÜŞTÜNMĞ BENDE KLOMEN KULLANIYORUM VE DOKTORUM ADET OLMAZSAM HEMEN GEL DEDİ... İSTERSEN Bİ GÖRÜŞ... DAHA İYİ BİLGİ VERİR....

''AşK MaSaLı''

yok
canım
bana
oyle
bısı
demedı bakalım bır ıkı gun daha sonra gıdıcem bnde

durum_01

slm arkadaşlar yeni dkr geldim adetim geçti 1 ay
oldu farlual verdi bunu kullandedi bakalım hayırlısı düzensiz adet oluyrum sürekli kafayı yicem ya   :ehi:

naz_deniz

mehaba aşk masalı merak ettim canım ne durumdasın.inş hamişsindir.ben de beklşyorum 3 gün kaldı adet günüme inş olmam.bu ay ikinci kez kullandım klomeni

tuba_hkn

ilk klomen+iğne tedeavısı hüsranla sonuclandı :sad1:Bugün adet gördüm :crybaby2: :crybaby2: 11 ınde olacaktım erken oldu kolmenen mı bılmıyorum :icon_scratch: işe yaramadı iğne ve klomen bu ay da deneyecegım yarın dr.gıdıp konusacagım hsg istıyecegz demıstı ama umarım istemez

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

''AşK MaSaLı''

Alıntı yapılan: naz_deniz - 08 Haziran , 2010, 20:52:37
mehaba aşk masalı merak ettim canım ne durumdasın.inş hamişsindir.ben de beklşyorum 3 gün kaldı adet günüme inş olmam.bu ay ikinci kez kullandım klomeni
canım hala tık yok adet olmadım
ama yumurta catlamadıgı zaman adetgecıkırmıs
kafamkarmasık beklıyıcem ptesıyekadar:(

''AşK MaSaLı''

Alıntı yapılan: tuba_hkn - 09 Haziran , 2010, 01:07:22
ilk klomen+iğne tedeavısı hüsranla sonuclandı :sad1:Bugün adet gördüm :crybaby2: :crybaby2: 11 ınde olacaktım erken oldu kolmenen mı bılmıyorum :icon_scratch: işe yaramadı iğne ve klomen bu ay da deneyecegım yarın dr.gıdıp konusacagım hsg istıyecegz demıstı ama umarım istemez
canım uzuldum ınsallah onumuzdekı ay hamıskalırsın
su klomenıde hıc anlamadım
erkenmı getırıyo adetı gecmı  kafam karıstı

tuba_hkn

Alıntı yapılan: ''AşK MaSaLı'' - 09 Haziran , 2010, 01:17:18
erkenmı getırıyo adetı gecmı  kafam karıstı

insaaalhhh cok umutluydum sol tupum yok benım ve  dr.um yumurtan sag tarafta  şansına, ve guzel glısmıs ıgne  yapalm demıstı garantıye almak kıst yapmamamsı ıcın  valla ben de anlamdım :dontknow: 14unde  adet gordum gecne ay bu ay 11 falan olacaktı ama ..yarın gıdecegım dr. a insslllaaahh  hsg istemez hamıle kelmzsan hsg cekelım demıstı 7 ay oldu hsg cektırelı gecerlılgı yokmus 6 aydan sonra :cussing:

tuba_hkn

Alıntı yapılan: tuba_hkn - 09 Haziran , 2010, 01:32:30
Alıntı yapılan: ''AşK MaSaLı'' - 09 Haziran , 2010, 01:17:18
erkenmı getırıyo adetı gecmı  kafam karıstı

insaaalhhh yaa!! cok umutluydum sol tupum yok benım ve  dr.um yumurtan sag tarafta  şansına, ve guzel gelısmıs ıgne  yapalm demıstı garantıye almak kıst yapmamamsı ıcın  valla ben de anlamdım :dontknow: 14unde  adet gordum gecen ay, bu ay 11 de olacaktı ama ..yarın gıdecegım dr. a insslllaaahh  hsg istemez hamıle kelmzsan hsg cekelım demıstı 7 ay oldu hsg cektırelı gecerlılgı yokmus 6 aydan sonra :cussing:

''AşK MaSaLı''

bnmde sol yumurtallıgım yokcanım
offfff hayrlısı
ınsallah  dua etmekten baska bısey gelmıyor elımızden

''AşK MaSaLı''

kızlar bugun adetoldum :(
artık bıdahakı sefere  ınsallah

bulut84

slm kızlar bende bu ay ilk defa klomen kullanıyorum 5 gün kullandım dün bitti cuma gidecem noldu çok mereak ediyorumm inş iyi sonuç verir