27 Nisan , 2024, 11:52:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Anastasia_0950

Durucugum,.. benimde yasim 31 yavasladigini bilmiyordum yumurtalarin,... bende klomen kullandim bu ay yine basladim iki gündür kullaniyorum,... Allahdan ümit kesilmez,... ben her tedaviyi gördüm,... artik sadece klomenle tedavi görüyorum,... baska tedavilerde istemiyorum,... esimde istemiyor,... hersey kafada bitiyor yaaa,....insallah bu ay kafadan atarim,...

AŞKIMCIM SCS

SLM ARKADASLAR ARANIZDA KLOMEN KULLANIPTA HAMİLE KALAN ARKADASLAR VAR MI

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

AŞKIMCIM SCS

AŞKIMCIM SCS

EMEL 26

bende 4 kere kullandım  ikisinde hamile kaldım ama şansızlık ikiside düşükle sonuçlandı başka bi nedenden dolayı :'( :'(

dilara ışık

MERABA AŞKIMCIM BENDE KLOMENE BAŞLADIM BU AY.... İNTERNETTE ARAŞTIRIRSAN EĞER ÇOK KİŞİ VAR KLOMENLE HAMİŞ KALAN... VE BENDE KALDIM AMA BEBİŞİM GELİŞEMEDİĞİ İÇİN ALINDI.... İÇİNİ FERAH TUT... SENDE HAMİŞ KALACAKSIN... :flowers:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 03 Haziran , 2010, 11:18:26
bende 4 kere kullandım  ikisinde hamile kaldım ama şansızlık ikiside düşükle sonuçlandı başka bi nedenden dolayı :'( :'(
CANIM BENDE KULLANDIM 2TANEDE BEN DÜŞÜK YAPTIM VE ŞİMDİ BENİM ADETİM 4GÜN GECTİ GENE BEBİŞ VAR GALİBA AMA DÜŞER DİYE KORKUYORUM YA

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: dilara ışık - 03 Haziran , 2010, 11:18:57
MERABA AŞKIMCIM BENDE KLOMENE BAŞLADIM BU AY.... İNTERNETTE ARAŞTIRIRSAN EĞER ÇOK KİŞİ VAR KLOMENLE HAMİŞ KALAN... VE BENDE KALDIM AMA BEBİŞİM GELİŞEMEDİĞİ İÇİN ALINDI.... İÇİNİ FERAH TUT... SENDE HAMİŞ KALACAKSIN... :flowers:
:amin: :amin: :amin: :amin:

EMEL 26

sen yenimi başladın kullanmaya arkadaşım
inşallah en kısa zamanda tutar canım :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM SCS - 03 Haziran , 2010, 11:21:10
Alıntı yapılan: EMEL 26 - 03 Haziran , 2010, 11:18:26
CANIM BENDE KULLANDIM 2TANEDE BEN DÜŞÜK YAPTIM VE ŞİMDİ BENİM ADETİM 4GÜN GECTİ GENE BEBİŞ VAR GALİBA AMA DÜŞER DİYE KORKUYORUM YA
inşallah hamilesindir dikkat et

dilara ışık

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 03 Haziran , 2010, 11:22:07
sen yenimi başladın kullanmaya arkadaşım
inşallah en kısa zamanda tutar canım :amin:

AMİN... BU BENİM İKİNCİ TEDAVİM DİYEBİLİRİM... İLK TEDAVİ DE 3 AY KULLANDIM VE HAMİŞ KALDIM... DOKTORUM FAZLA BİLGİ VERMEYİNCE DEĞİŞTİRDİM...ŞİMDİ TEKRAR BAŞKA BİR DOKTORLA BAŞLADIM... İNŞALLAH CANIM TUTARDA SEVİNDİRİR BENİ.... ALLAH BÜYÜK... BU AY TAM İKİ SENE OLACAK ( 11.06 2008 ) BEBİŞİMİ KAYBEDELİ... ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN O DUYGUYU... İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN..