27 Nisan , 2024, 15:37:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

ceylin eslem

canım bu tedaviyle ikiz olma ihtimali yüzde 10 dur.hemen hamile kalacağız diye bişey yok tabi.bizler elimizden geleni yapalım.rabbim belki bize bu yolla kucağımızı dolduracak.bu arada benim 3 gün oldu geçeli. bu sabahki testte hafiften ikinci çizgi çıktı gibi ama kesin bişey demem.kan tahlilide verdim.cumartesi sonucu alacağım.umarım tutmuştur.kist falan oluşturmamıştır inşallah.kistte gecikme yapıyoya ondan korkuyorum.amannnn herşey allahtan.allahım biliyo zamanını.tutmadıysa 2 ay daha böyle denerim.sonra kendi haline bırakırım.napayım elimden geleni yapıyorum.

yasmin35

allah herkeze hayırlısıyla versin işallah herkezin bebişi olur işallah aramak çünkü çok kötü kendimden biliyom piskolojim çok bozuluyo hep aklımda:(
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

..BahaR●●

klomenle hamile kalan çok var fakat ben kalamayanlardanımm
inş.Rabbim sağlıklı sıhhatli evladımızı nsip eder...

ebruli.

merhaba canım.bende ilk ay klomen kullandım.ama ilk ay tedavi işe yaramadı.bi sonraki ay hem klomen hemde çatlatma iğnesi oldum.allaha şükürler olsunki şuan 4+5 günlük gebeşim.hiç umudumu kaybettim.ve bi gün biyerde salat-ı tefriciye die bi dua gördüm.4444 kere okunursa allah gönlünün kısmetini nasip eder yasıodu.hergün her an okudum.ve daha 4444 defa olmadığı halde allahım nasip etti.bide arkamda öle çok dua eden insan vardıki onların sayesinde ve hapın vesilesiyle hamiş kaldım.allahım isteyince nasip edio sen umudunu kaybetme.bide önerim ilişkiden önce soğuk duşa gir yalnızca alt tarafı ama.sakın ama sakın ayağından çorapları eksik etme.ben bu ay bunları yaptım ve şükürler olsunki allahım yüzümüze güldü.allahım gönlüne göre versin canım. :opucuk: :opucuk:

ŞÜKÜRLER OLSUN KAVUŞTURANA...<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ebru&year=2010&month=5&day=30&babycount=2"; type="application/x-shockwave-flash" wmode="

beren naz

ceylin eslem çatlatma iğnesi olanların eğer hamile kalmadılarsa üç gün erken adet olunuyormuş ben üç gün önce hastalandım ama sen sanırım hamilesin tatlım inşallash  bana öyle geldi zaten kist olsaydı muayenede çatlatma iğnesinden önce söylerdi doktor

ceylin eslem

Alıntı yapılan: beren naz - 26 Eylül , 2009, 20:54:38
ceylin eslem çatlatma iğnesi olanların eğer hamile kalmadılarsa üç gün erken adet olunuyormuş ben üç gün önce hastalandım ama sen sanırım hamilesin tatlım inşallash  bana öyle geldi zaten kist olsaydı muayenede çatlatma iğnesinden önce söylerdi doktor
canım ben dün gece adet oldum malesef.bu ay klomen-çatlatma iğnesi tutmadı inşallah bidaki sefere tutar.valla kist olayına gelince ben geçen ay tedavisiz yumurtlamam olmuştu.doktor baktı tamam yumurtlama olmuş dedi.yumurtlama devresini geçirdikten sonra kist oluştu.bu ay belki çatlama iğnesi çatlatmadı kist oluştu ve belki bu yüzden 4 gün gecikti bilemiyorum yanii.zaten adette olduguma göre kist olayıda ortadan kalkmıştır hani adetle kist sökülüyoya.neyse yaaa bu ay ne olduysa oldu artık geride bıraktım.şimdi yeni bir ayım var.inşallah bu ayda tutturabilirim.

beren naz

canım ben dün gece adet oldum malesef.bu ay klomen-çatlatma iğnesi tutmadı inşallah bidaki sefere tutar.valla kist olayına gelince ben geçen ay tedavisiz yumurtlamam olmuştu.doktor baktı tamam yumurtlama olmuş dedi.yumurtlama devresini geçirdikten sonra kist oluştu.bu ay belki çatlama iğnesi çatlatmadı kist oluştu ve belki bu yüzden 4 gün gecikti bilemiyorum yanii.zaten adette olduguma göre kist olayıda ortadan kalkmıştır hani adetle kist sökülüyoya.neyse yaaa bu ay ne olduysa oldu artık geride bıraktım.şimdi yeni bir ayım var.inşallah bu ayda tutturabilirim.
[/quote]
hastalanmadın diye sevinmiştim umut olmuştu içimde kendime inşallah bir daha ki aya olur ikinci denenesinde olanlar da varmış yeterki olsun ben bir aya iki ay da rağzıyım

eliiif

canım bende hamile olduğumu bugün öğrendim bende pko luyum klomen kullanıyodum ama doktor iğneye gerek görmedi bana sadece klomenle bu ay hamile kaldım bende 2 yıldır uğraşıyodum hala şoktayım klomen 3. ayında işe yaradı inş sende de yarar :amin:

Balböceği

ne degisik hastaliklar var allahim sifa versin yarabbim

haya

merhaba arkdaslar ben bu ay klomen kullandım yumurtaıklarım asırı buyudugu için ıgne olamadım ve bu gun adet gördum sızce catlatma ıgnesıylen hamıle kalabıırmyım hemen moralım cok bozuk

= - =SeLSeBiL= - =

bende 1 kere denedim çatlatma iğnesi ve klomen ama olmadı inş seninki tutar ama çok duydum ööyle hamile kalan inş sende onlardan biri olursun
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

haya

ınsan tammen yıkılıo ben 1senelık evlıgım 2ay korundum sımdı beklıoruz buayda ovıtree oıcakmısm ama bakalım moralım cok bozuk sen kac aydr beklıosun

= - =SeLSeBiL= - =

bende 1 aenelik evliyim. evlendiğim ilk aylarda korunduk daha korunmadık hiç bir sorunumz yok ama olmuyo. her ay sonu o yıkımı yasıyorum çok moralim bozuluyor. bu ay aşılama yapacaktık eşim biraz daha bekleyelim dedi. ovitree ne ilk defa duyuyorm.

haya

pardon canım yanlıs yazmısım ıgne ama ısmı sımdı aklımda dııl bu ay cok umtluydum ılk defa kulandım klomen inş buay ıgneyle ıse yarar  ıns senınde en kısa surede anne olursun

= - =SeLSeBiL= - =

ben klomen ve pregnyl kullandım 3 ay önce sadece 1 kere denedik olmadı:( inş bu ay olur hamile kalırız ben artık çok zorlanıyorm insanlar sorunca çok moralim bozuluyor cevap bile veremiyorum :(