Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

eliiif

merhaba arkadaşlar dr bana da klomn wardı ay birden moralim çok bozuldu ama burda yazdıklarınızı okuyunca inannın morelim düzeldi yalnız olmadığımı bilmekte ayrıca güzel bi duygu adetin 5.günü başlayıp sabah akşam içicem adetin 10.günü biticek 13.günü dr.gidicem heralde o gün yumurtanın durumuna bakıcak ya benim yumurtalarım hareketsizmiş çok durağanmış heralde klomeni onun için verdi 8 ay sürücek dedi eğer 8 ayda olmazsa başka yeni teslerle başka yöntemler deneriz deddi heralde o zaman röntken filmi vericek başka yöntemler dediğide aşılama olsa gerek diye düşünüyorum neyse sabredicez napalım allah dermansız dert vermesin  :amin:

..BahaR●●

Alıntı yapılan: candayanmaz - 26 Mart , 2009, 19:58:29
Alıntı yapılan: BahaRx - 26 Mart , 2009, 17:22:38
candayanmaz arkadaşım  benim dr yumurtalıklarım büyüsün die menegon verdi 3 iğneyi vurulunca kontrole çağırdı ve diğer 2.sinide vuruldum istenilen boyuta geldi 20mm sonra ardından hemen çatlatma iğnesi ama iğnenin saatlerini atlama zaten dr ilişkiyide öneriyor sonucu p.tesi alıcam bakalım hayırlısı sanada geçmş olsun cnm....
tşk ederim bahar klomen tedaviside yumurtalıklar büyüsün diye veriliyor ve ardındanda  pregnyl iğne veriliyor ama bu iğne piyasada yok 1 kere vuruldum tutmadı 2 ci dr gittiğimde yine klomen  ve yine pregnyl iğne verdi bu kez bulamadım ve vurdurmadım üçüncü kez gittiğimde  yine klomen verdi ama bu kez üç gün günde 1 defa kulladım kontrole gittiğim de gayet iiii dedi ve 2 gün sonra kontrele gel gittim ve ovitrella iğne verdi ve göbekten vurdurdum ve progestan ilaç verdi 12 gün kullanacağım ve yine dr gitcem bakalım herşeyin hayırlısı.Rabbim sanada şifa versin tez zaman hepimiz hayırlı evlat sahipi oluruz amin

canım ben klomen kullandım bi işe yaramadı düzensiz içtim haplarımı hemen ardından yumurtalık büyüsün die verdi menegonu banada prengly verdi ama ben hiç aramadım gittim ilk eczane bulamasın dedi bende hemen ovıtrelle aldım dr onuda alabilirsin dedi inş.bu süreçte istediğimiz sonuçlara ulaşırda bebişlerimizi kucaklarımıza alırız.....

..BahaR●●

Alıntı yapılan: eliiif - 27 Mart , 2009, 10:36:31
merhaba arkadaşlar dr bana da klomn wardı ay birden moralim çok bozuldu ama burda yazdıklarınızı okuyunca inannın morelim düzeldi yalnız olmadığımı bilmekte ayrıca güzel bi duygu adetin 5.günü başlayıp sabah akşam içicem adetin 10.günü biticek 13.günü dr.gidicem heralde o gün yumurtanın durumuna bakıcak ya benim yumurtalarım hareketsizmiş çok durağanmış heralde klomeni onun için verdi 8 ay sürücek dedi eğer 8 ayda olmazsa başka yeni teslerle başka yöntemler deneriz deddi heralde o zaman röntken filmi vericek başka yöntemler dediğide aşılama olsa gerek diye düşünüyorum neyse sabredicez napalım allah dermansız dert vermesin  :amin:
canım benim hiç moralini bozma bu süreçte pozitif olamalıyız stres yapma diyemeyecem tabi çünkü insan ister istemez acaba oldumu olurmu düşüncxelerinden kurtulamıor bu sitede kimse yanlız değil çoğumuzun derdi aynı hemen hemen ....Allah ım senindse gönlüne göre versn...

candayanmaz

Alıntı yapılan: BahaRx - 27 Mart , 2009, 13:14:27
Alıntı yapılan: candayanmaz - 26 Mart , 2009, 19:58:29
Alıntı yapılan: BahaRx - 26 Mart , 2009, 17:22:38
candayanmaz arkadaşım  benim dr yumurtalıklarım büyüsün die menegon verdi 3 iğneyi vurulunca kontrole çağırdı ve diğer 2.sinide vuruldum istenilen boyuta geldi 20mm sonra ardından hemen çatlatma iğnesi ama iğnenin saatlerini atlama zaten dr ilişkiyide öneriyor sonucu p.tesi alıcam bakalım hayırlısı sanada geçmş olsun cnm....
tşk ederim bahar klomen tedaviside yumurtalıklar büyüsün diye veriliyor ve ardındanda  pregnyl iğne veriliyor ama bu iğne piyasada yok 1 kere vuruldum tutmadı 2 ci dr gittiğimde yine klomen  ve yine pregnyl iğne verdi bu kez bulamadım ve vurdurmadım üçüncü kez gittiğimde  yine klomen verdi ama bu kez üç gün günde 1 defa kulladım kontrole gittiğim de gayet iiii dedi ve 2 gün sonra kontrele gel gittim ve ovitrella iğne verdi ve göbekten vurdurdum ve progestan ilaç verdi 12 gün kullanacağım ve yine dr gitcem bakalım herşeyin hayırlısı.Rabbim sanada şifa versin tez zaman hepimiz hayırlı evlat sahipi oluruz amin

canım ben klomen kullandım bi işe yaramadı düzensiz içtim haplarımı hemen ardından yumurtalık büyüsün die verdi menegonu banada prengly verdi ama ben hiç aramadım gittim ilk eczane bulamasın dedi bende hemen ovıtrelle aldım dr onuda alabilirsin dedi inş.bu süreçte istediğimiz sonuçlara ulaşırda bebişlerimizi kucaklarımıza alırız.....
Amin bahar cığım.bana klomen yaradı ama tutmadı.birde dokktorum ilk iki ay prengly verdi ama bulamazsan önemli değil stres yapma bana dedi.son gittiğimde  ovıtrelle verdi ama bunu vurdurmalısın dedi ve vurdurdum bakalım ayın 10 nu bekliyeceğim herşeyin hayırlısı.Birde senin tedavin kaç ay sürecek?

g_ülten

kızlar bazen herşey normal olsada piskoloji olarakta çocuk olmaya biliyomuş bence bizim kuruntularımızdanmı acaba olmuyo üzülüyoz sitres yapıyoruz bence herşeyi artık olurunamı bıraksak daha iyi olur verende Allah alanda Allah inşaLLAH HEPİmizin gönlüne göre verir hepimiz biran önce evlat sahibi oluruz inşallah üzülmeyin
:love9:

mitna

bana da doktorum pregnly iğnesi verdi bu ay ama bulamadım.doktorum kendinde olan başka bir çatlatma iğnesi verdi adı Lucorin onu vuruldum dün.bu ilsçcın ismini araştırdım ama hiç rastlamadım böyle bir ilaca?sizlerden bilen var mı?bir de çatlatma iğnesinden 36 saat sonra mı ilişki öneriliyor?doktorum saat olrak söylemedi bana.ayın otuzu ve biri dedi.ama forumlarda 36 saat sonra ya da 35 saat içinde gibi yazılan zamanlar var aklım karıştı  ???

gülay t.

Mitnacım Pregnyl çatlatma iğnesi vurulunca doktor 36 saat sonra ilişki önermişti bana. Ama diğer çatlatma iğnelerinde böyle bir süre var mı bilmiyorum. Sen kafanı bunlarla yorma önemli olan iğneyi vurulduktan sonraki gün ilişkiye girmen doktorun ne dediyse uygula inşallah güzel bir sonuç alırsın

candayanmaz

ewt arkadaşlar Pregnyl çatlatma iğnesi vurulunca doktor 36 saat sonra ilişki öneriyor ve ovitrellada  da 36 saat sonra ilişkiyi öneriyor ve de gün aşırı bana dedi sizin dr bilemem yinede    :dontknow:

feyzacık

kızlar 5 defa kullandım sadece son iki ay yumurtam gelişti.ilk deneme olmadı bu ay aşılama var.benim ilk doktorum bu ilaca 3.gün başlamamı söyledi.ilk üç ay denedik olmadı.sonra başka yere tain edildi.bende bir başka doktora gittim.5.gün ilaca başlanmalıydı dedi.yumurtaları baskılamış olabilir erken kullanmak diye vurguladı.son iki ay onun dediği çıktı yumurta gelişti.

gülay t.

Evet Feyzacım genelde 5. gün veriyor doktorlar. İnşallah bu ay aşılaman tutar canım.

feyzacık

Alıntı yapılan: gülay t. - 02 Nisan , 2009, 21:26:29
Evet Feyzacım genelde 5. gün veriyor doktorlar. İnşallah bu ay aşılaman tutar canım.
ahhhh   insallah canım umarım olur. sağol

g_ülten

kızlar bu igneler ne işe yarıyor ayda en az 4kere dr, gidiyorum hala bişey yok sagdece klomen verdi igne ne işe yarıyor bilen varmı :ehi:

sanoşşş

mrb arkadaslar bende 8 aylık evliyim 3 aydır deniyoruz ama hala bebiş yok doktor klomen verdi bu ay kullanacagım bakalım hayırlısı artıkk :amin:

gülay t.

Gültencim bu iğneler yumurta belli bir büyüklüğe geldikten sonra çatlaması için vuruluyor. Çünkü döllenmenin olması için yumurtanın hem büyümesi hem de çatlaması gerekiyor. Bu iğneyi vurulunca aşağı yukarı ne zaman çatlayacağı belli olduğu için doktor ona göre ilişki günleri öneriyor ve hamile kalma ihtimali biraz daha yükseliyor. Diğer türlü kendiliğinden çatladığında kişi çatlama gününü kestiremiyor. Anlayacağın işi biraz daha garantiye almak için yapılıyor bu iğne.

Sanoşş canım Klomen genellikle yumurtanın büyümesi konusunda işe yarıyor ama hamie kalmak Allah'ın takdiri tabi. İnşallah gönlünüze göre olur :amin:

isome

şu klomen hapını bende içtim dün bitti bakalım işe yarıcakmı umarım yarar :amin: :amin: :amin: