BEZELYE TANEM EMİRİM

Başlatan burcu-emir, 12 Mayıs , 2007, 12:07:29

« önceki - sonraki »

burcu-emir

sorma jbdun teyzesi,maymun etti bizi.o kedi ben onun oyun yumağı oldum valla  :ehi:

burcu-emir

2.ayımı doldurdum.sevenlerime duyrulur   :flowers:

jbdun

2.ayın da bitti kedi emir :k06:
nice aylara, yıllara inşallah... :amin:

adalet

ikinci ayinizda kutlu olsun nice uzun yaslara  :hieyt:
vay yaramz simdiden numara yapiyor cumali abisini aratmiyacak
masallah yakasikli yegnime cok tatli cikmis

ღ°cerenay.♥.

:flowers:ikinci ayınızda bitti demek  :love9:

ayyy yavrum ne tatlı olmuş maşallah :opucuk:

jbdun

oyyyy maaşallah emire :nazar: :nazar:
ben yerim o uyurkenki halini :hungry:
maaşallah,

benim yerime bi şööle sımsıkı sarıl emire burcucum :love9:

estim

annesi emirime iftira atma  :caca: bak resimlerde ne kadar uslu , ne kadar efendi  ;)
tam yemelik  :hungry:  mahşallah :nazar:
ikinci ayınızda kutlu olsun canım  :occasion16:

burcu-emir

hepinize çok teşekkür ederiz teyzeleri.uslu emirden   :tongue3: hepinize kocaaaammaann  :opucuk:

ponçik

maaşallah maaşallah uyurken ne de tatlı oluyor bu yaramazlar
bol bol dua oku annesi de kem gözlerden saklasın Allahım
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
2.ayınız da hayırlı olsun
bu balonlarda Eylül arkadaşından Emire hediye olsun  :hello2:
:occasion16: :occasion16: :occasion16:

burcu-emir

sağol gonca teyzesi,eylül ablasına da teşekkürler  :opucuk: devamlı okuyorum duaları..  bebeklerimiz allaha emanet olsun inşallah

esra_yesiloz

emir bebişin 2. ayı kutlu olsun  :occasion16: hep beraber nice yıllar geçiririz inşallah  :amin:

burcu-emir

saol esracım....sende eylüle iyi bak canımcım,bol bol uyu (eylül doğduğunda uykuyu unutacaksın çünkü  :k06: )

bu arada teyzoşlar bu büyüme atak haftaları hakkında bi bilgisi olan var mı.bizim adam resmen kişilik değiştirdi.bana çok bağlandı,babasının kucağında bile ağlıyor,beni görünce,kucağıma alınca susuyor,haliyle adam çok  bozuluyo  :tongue3: acaba atak haftasında mıdır nedir  :dontknow: her yerde benle beraber olmak istiyor.ben anasına çok düşkün erkek olmasın diye çabalarken,yapışığım oldu resmen  :ehi:

Tebessüm :)

burcucum belki atak haftasındasınızdır. jbdun bir konu açmıştı büyüme ataklarıyla ilgili doğum sonrası bölümünde, oraya bir bak istersen canım. demek babasında da durmuyo  minik beyimiz, bizimkiler de tam tersi baba- oğul aşıklar birbirlerine :occasion14: tabi bu durum en çok benim hoşuma gidiyo. :laughing7: emiri ve seni kocamaan öptüm. :-* bu arada 2. ayınız hayırlı olsun canım. :flowers:

adalet

burcu kizim bos ver sana duskun olsun :toothy10: :ehi:
cumali bana duskundur erdemide oyle yapacam :ehi: :toothy10: :k06:
kizlarda balarina duskunler esim beklesin kac sene sonra ona bir kiz getirim :laughing7:

burcu-emir

adalet sen bi ömürsün  :toothy10: :toothy10: ben ne zaman senle yazışsam yada senin mesajlarını okusam kahkalar atıyorum,süpersin sen ,bayılıyorum sana   :icon_thumright: