BEZELYE TANEM EMİRİM

Başlatan burcu-emir, 12 Mayıs , 2007, 12:07:29

« önceki - sonraki »

nagihan

jbdun

maaşallah emire burcucum,nasıl da büyümüş :nazar:

Almiş'inAnniş'i

gerçekten çok sağlıklı ve yakışıklı görünüyor  ;)  :nazar:

nagihan

maşallah yanaklar tombiş tombiş  :-[

estim

burcu-emir

teşekkür ederim teyzelerim.ne zaman geliyosunuz sizinkilerle,bi tanışalım artııık yaa

ponçik

07 Haziran , 2007, 16:29:14 #51 Son düzenlenme: 07 Haziran , 2007, 16:34:59 g10ca
annesiiiiii o minicik elleri dudakları tompiiiiiş yanakları yememek için insan kendini zor tutuyor
:nazar: MAAAAAŞALLAH EMİR EFENDİYE MAAAAAŞALLAAAAAAH  :nazar:

burcu-emir

çok teşekkür ederiz gonca teyzesi.  :opucuk:  :flowers:

Almiş'inAnniş'i

bende yicem bana ne bana neeeeeee  :hungry:

nagihan

emir bey rehaventleride bilirmiş anacım  :ehi: :nazar:

adalet

masallah :nazar: yegnime tam delikanli olmus saclari ne cokmus ayni erdeminki gibi cokta yakismis bu veletler cok can yakacaklar :k06:

jbdun

ben de yiycem o minicik elleri ve yanakları  :hungry: rehavetli hali de pek hoşmuş beyefendinin  :k06:
:nazar: :nazar: emir beye :)

burcu-emir

ah sormayın teyzeleri,bu oğlan çok arsız oldu,devamlı kucağımda  :cildir: bugün arkadaşım geldi,iki çift laf edemedik,valla boyu minicik ama hepimizi asker etti kendine.hep böyle mi olacak yyyaaa  :BangHead:

jbdun

:k06: emir bey yormuş annesini demek, inşallah öyle olmaz hep ama zaten sürekli bi değişim içindeler ;)

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: rain - 08 Haziran , 2007, 20:12:46
ah sormayın teyzeleri,bu oğlan çok arsız oldu,devamlı kucağımda  :cildir: bugün arkadaşım geldi,iki çift laf edemedik,valla boyu minicik ama hepimizi asker etti kendine.hep böyle mi olacak yyyaaa  :BangHead:

:k06: :k06: daha bu nekiiiiiii, sendur bak daha nasıl terbiye edicek seni... :k06: :k06: