27 Nisan , 2024, 05:54:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ADALET DE NİHAYET DOĞURDUUUUUUUUUUUUUUU!!!

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 11 Mayıs , 2007, 15:32:09

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

GÖZÜMÜZ AYDIN OLSUN GÜZEL KARDEŞİM CANIM ARKADAŞIM ADALETİMİZ DE BEBİŞİNE KAVUŞTU SONUNDA  :occasion16:  :wav:

jbdun

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav:

adaletttt gözün aydın canımmm,Allah analı babalı büyütsün :love9:
bir an doğurmayacan sanmıştım yaw,çok ani oldu bu :k06:
:opucuk:  en kısa zamanda detaylarıyla ve resimlerle bekliyoruz ha ona göre canım

aslı

Allah analı babalı büyütsün adalet...  :flowers:

SEVİNÇ

TEMBEL ANNE DOĞURDU HA.GÖZÜMÜZ AYDIN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN.
BU ARADA HASTANEDE DİMİ ŞİMDİ. AKŞAM SIKILIR ŞİMDİ HATUN.LAPTOP GÖNDERSEYDİK. :muzz: :hieyt:

nagihan

adaletcim canım arkadaşım allah analı babalı büyütsün. gözümün aydın olsun

Tebessüm :)

ayyyy çok sevindim. :hello2: ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ADALETCİM. :flowers:

tuanam

allah analı babalı büyütsün vatanına ve ailesine hayırlı evlat olsun gözünüz aydınnn....  :hello2:

Emine

Adalet ben leylek leylek havada listesini yenileyene kadar doğrumuşsunnnnn   :k06:
:flowers:

:hieyt: Allah analı babalı büyütsünnn   :hieyt:

qwerty

ADALETCİM,
nihayet ikinci yavrunada kavuştun umarım suan iyisindir en kısa zamanda seni ve bebişinin fotolarınıda burada bekliyoruz
SANA EŞİNE CUMALİYE VE YENİ DOĞAN BEBİŞİNE SAĞLIKLI UZUN MUTLU VE HEP BERABER BİR ÖMÜR DİLİYORUM!  :flowers: :flowers:

ღ°cerenay.♥.

adalet canımmmmmm, çoooookkk tebrikediyorum seni.haberi geç duyduğum için çok üzgünüm ,sana ulaşamıyorum.valla geç demicektim arayacaktım .ama numarada bi sorun var,olsun sağlık olsun yarın ararım

hoşgeldin cumalinin kardeşi, tatlı yegeniiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm

:occasion14: :occasion14: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :flowers: :love9: :flowers:

esra_yesiloz

:love7:allah analı babalı büyütsün tebrik ederim :love7:

ponçik

12 Mayıs , 2007, 13:15:53 #11 Son düzenlenme: 12 Mayıs , 2007, 13:18:02 g10ca
                       :hello2:     :hello2:     :hello2:     :hello2:     :hello2:     :hello2:

ADAAAALEEET HAYIRLI OLSUN  :hieyt:  EŞİNİ VE SENİ TEBRİK EDİYORUM
  ÇOOOK GEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAH BEBİŞİNDE SENİNDE SAĞLIĞINIZ İYİDİR
  GÜZEL ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN
:binkybaby: HAYIRLI BİR EVLAT OLSUN İNŞALLAH  :binkybaby:

adalet

basta razi olmak ozere hepinize tek tek tesekur ederim arkadaslarim dikislerim oldugu icin pc basinda oturamiyorum ama size bir tesekur edeyim dedim birde rasim eklicektim beceremedim gerci nagis teyzemiz sayfamiza eklemis burayada ekleseydi iyi olurdu
kara tosunum hic durmiyor teyzoslari

burcu-emir

canım arkadaşım,doğum adaşım,hayırlı ugurlu olsun.allah analı babalı büyütsün...   :wav: normal mi doğurdun canım?cumalinin durumu nedir kıskançlık var mı? dikişlerinin arasında sana bin tane soru,cevapla cevaplıyabiliyosan  :ehi:

sarı lale