Hoşgeldin melek,sefalar getirdin

Başlatan neslihan, 22 Ekim , 2008, 06:35:59

« önceki - sonraki »

Angel

Hayirli olsun canim .Insallah hayirli bir evlat olur rabbim butun bebekleri korusun insallah.    :binkybaby: :binkybaby:

sena

NESLİHANCIM MAAŞALLAH GÖRDÜNMÜ RABBİM SENİN YÜZÜNÜ DE GÜLDÜRDÜ  :opucuk:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

HİÇ STRESE GEREK YOK ALLAHA EMANET HERŞEY YOLUNDA GİDECEK DUALARIMIZ SENİNLE SAĞLIKLI SIHHATLİ ALICAKSIN MELEĞİNİ KUCAĞINA BEN İNANIYORUM BİRTANEM SEN YETERKİ RABBİME SIĞIN  :amin:  :amin:  :amin:

DOĞUM HABERLERİNİDE ALICAZ İNŞALLAH   :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

neslihan

Alıntı yapılan: sena - 05 Kasım , 2008, 09:56:12
NESLİHANCIM MAAŞALLAH GÖRDÜNMÜ RABBİM SENİN YÜZÜNÜ DE GÜLDÜRDÜ  :opucuk:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

HİÇ STRESE GEREK YOK ALLAHA EMANET HERŞEY YOLUNDA GİDECEK DUALARIMIZ SENİNLE SAĞLIKLI SIHHATLİ ALICAKSIN MELEĞİNİ KUCAĞINA BEN İNANIYORUM BİRTANEM SEN YETERKİ RABBİME SIĞIN  :amin:  :amin:  :amin:

DOĞUM HABERLERİNİDE ALICAZ İNŞALLAH   :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

İnşallah canım benim inşallah.İyi dileklerin için saol.Rabbim senin bu iyi niyetinin karşılığını verecek inşallah.Bende buna inanıyorum.Rabbim büyük seninde yüzünü güldürecek yavruna kavuşturacak inşallah :amin: :amin: :amin:

aysel

canım tebrikler inşallah allah tamamına erdirsin kucağına almayı da nasip etsin çoook sevindim yawwww
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

neslihan

Saol bitanem inşallah Rabbim bana da senin bebeğin gibi gül yüzlü pembe yanaklı(41 kere Maşallah)bir bebek verir inşallah.Allah sağlıcakla büyümeyi hayırlı evlat olmayı nasip etsin inşallah.

aysel

AH İNŞALLAH CANIM BENİM DUALARIM SENİNLE KENDİNİ ÇOK TA YORMA SAKIN BOŞVER TADINI ÇIKAR HAMİŞLİĞİN BEEEEE
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

neslihan

Rabbim nasip ederse cuma günü tadını çıkarmaya başlayacağım.

Angel

neslihan

Kızlar benim için dua etmeyi unutmayın canlarım lütfen.Yarın 15:00 da randevum var.Heyecandan mıdır nedir bilmem.İnanılmaz derecede başım ağrıyor ve midem bulanıyor

sena

dua etmez olurmuyuz canım arkadaşım inşallah hiç bir sorun olmayacak  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

sen gönlünü ferah tut stres yok bunu aklından çıkarma  :icon_thumright:

neslihancım çok merak ettim resimdeki gelinmi sensin yanındaki mi?  :icon_scratch:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

dularımız seninle neslihancım inş en güzel haberlerini bekliyoruz canım benim sen stres yapma sakın ol yeter

bence gelin olan neslihan gibi geliyor bana
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

efsane

CANIM DUALARIMIZ SENİNLE VE TÜM BEBEK BEKLEYENLERLE RABBİM SAGLIKLI VE HAYIRLI EVLAT NASİP ETSİN CÜMLEMİZE STRES YAPMA CANIM KENDİNE DİKKAT ET AMA 2 KİŞİLK OK :love3: :love3: :love3:

neslihan

Saolun canlarım benim senacım gelin olan benim.Yanımdaki ise en küçük görümcem kuzucuğumun halası.Rabbim nasip ederse inşallah.Diğerini tarife gerek yok o benim canım kocişim.Bugün izin alcak beraber gitcez nasipse.Rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah
Destekleriniz için çok saolun kızlar

neslihan

Canlarım dün yazamadım çünkü muayeneden sonra hastanede serum yemekle meşguldum.Daha sonrasında da yattım hep.Perşembe akşamı ve cuma boyunca kustum ne yediysem.Rengim bembeyazoldu.Hemen kan testlerimi felan aldı doktor.Ve de serum taktırdı.

Ama çok şükür dediki sen eğer bu kadar mide bulantısı yaşıyorsan bebeğin yaşıyor ve sağlıklı.Ki ultrasonda yavrumu gördük.6 hafta 3 günlük ve 6 mm.Karından baktı ultarasona yine de kalp sesleri geldi çok şükür.

6 mm boyla 70 kiloluk anneyi tuş etti benim bebeğim maşallah.Allah hepinize nasip etsin.10 gün rapor verdiler bana.Kendimi toparlamam için.Ama birkaç gün yatıp yine işe gidicem çünkü özel sektör ne olur ne olmaz.Güven olmaz

selma005

NESLİHANCIM GEÇMİŞ OLSUN CNM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN BENİM BULANTILARIMDA ÇOĞALDI BİLMİYORUM NE YAPCAM