DUALARINIZ İÇİN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN MURADIMA ERİYORUM...

Başlatan munuş, 18 Ekim , 2008, 18:25:26

« önceki - sonraki »

munuş

çok mutluyum allah razı olsun hepinizden bana dua eden herkesten sonunda muradıma eriyorum...darısı tüm isteyenlerin başına eşimle son kez konuştum bebeğimi aldırısam çok mutsuz olcağımı söledim ve neden diye sordu ona dedimki bak ben senin huzurun için kendi mutluluğumdan vaz geçiyorum farkındamısın???sonra sustuk ikimizde boynuma sarıldı erkek olursa adını mehmet can koyalım dedi  :hieyt:  :hieyt: bende dedimki kız olursada öykü olucak tamamı tamam dedi...evet bu sondu konuşma söz verdi şimdi hafta saymaya başlıycam artık...dilerim rabbimden tüm isteyenlere nasip etsin tülin,lale,aysun v.s hepinize çok teşekkürler dilekleriniz için dualarınız için allah bin kere razı olsun cümlemize yardım etsin...  :amin:  :amin:  :amin:

mavili

canım benim çok çok sevindim senin adına eşin de anlayışla karşılamış sonunda

Allah tamamına erdirsin canım

servem

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

hayırlısı olsun canım benım gözün aydın bakalım darısı bizim başımıza melegım ya inş çok mutlu olursun
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

sibel28

Angel

Hayirli olsun kardesim cok sevindim artik kendine cok dikkat ediceksin vede uzulmiyceksin, cunku sen ikicanlisin.

yaprak

anne olabilmek için uzun süre bekledim sonunda istediyim oluyor ama doğumdan çok korkuyorum

seyhan

munuş çok sevindim
allah tamamına erdirsin
eşinle aranızın düzelmesine de çok sevindim
mutluluğunuz daim olsun  :love7:

selinim

cooooook sevindim munuscum bak sonunda hersey yoluna girdi  :hieyt: senin ve bebisin icin cok ama cok sevindim  :occasion16:  :alkış:

neslihan

İnşallah bundan sonra fikri değişmez güzelim ve herşey yolunda gider.Rabbim bir daha sıkıntı yaşatmasın.

efsane

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: oleyyyyyyyyyy ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN MELEGİMİZ GELİYOR BAK GÖRDÜNMÜ RABBİM DULARIMIZI KABUL ETTİ CANIM ALDIGIM EN GÜSEL HABER RABBİM SAG SAGLİM KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN EEEEE MUNUS CUM CANIM SIRA SENDE HAMİŞLERİN DUALARI KABUL OLURMUŞ ŞİMDİ SEN BİZE DUA ETCEN İNŞALLAH BİZDE EN KISA ZAMNDA HAYIRLI VE SAGLIKLI EVLAT SAHİBİ OLALAIM DİE.RABBİM YÜZÜNÜ HERDAİM GÜLDÜRSÜN YAR VE YARDIMCIN OLSUN VE EŞİNE HİDAYET KALBİNE MERHAMET VERSİN MUTLU OLMA ZAMANI HADİ ELLER HAVAYAAAAA :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

munuş

şiddetli kanamam var ve sanırım düşük yapıyorum  :crybaby2:  :crybaby2:   :crybaby2:

Angel

Hemen doktoruna git canim hemen .Gidemiyorsan doktorunu ara.Cok ama cok gecmis olsun Allahim hayirlisini versin insallah

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

CANIM BENIM YA ÖNCEDEN İSTEMEDİ İŞTE SONRADAN İSTEYİNCE RABBİM BÖYLE
CEZALANDIRDI İŞTE SANA DİYCEK BİRŞEYİM YOK AMAN EŞİNE SÖYLENCEK ÇOK LAF
UMARIM KAYBETMEMİŞSİNDİR BEBEGINI HAYIRLI HABERLERINI BEKLIYORUZ
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

munuş

dün akşam dr gittim aktif kanama değil bunun uzayda bile tedavisi dinlenmek dedi.şuan evdeyim dinleniyorum ama şiddetli bel ağrısı vede tuvalete gittiğim zaman kanamam oluyo yani bunun dışında sanki adet olurken bel ağrısı oluyo ya öle bi bel ağrısı var napıcam bilmiyorum ama yüreğim acıyor o kesin...